Nosice kufrov, kufre

Uživatelský avatar
palciatko
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: stř 01. říj 2008 10:15:43
Bydliště: Sabinov (Slovensko)

Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od palciatko »

Rad by som z mojej moto spravil poriadny dialkovo-turisticky stroj, tak som sa rozhodol vybavit ju sadou kufrov. Uvazujem nad bocnymi a top kufrom. Skusal som googlit nejake nosice - a zatial som nasiel nosice len od Hepco Becker. Ich orientacna cena je podla netu cca 183EUR. V ponuke Givi som nosice na XF nenasiel, tak neviem, ze ako by slo skombinovat napr: nosice HB a kufre GIVI :?
Ake mate nosice a kufre na vasich masinkach?
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Rimmerak »

Ta zadní plotna vypadá nějak fórově. Já tam mám takovou plastovou desku a drží to jak čert. Tuším že to je GIVI.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
marst

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od marst »

Givi to loni prestala delat, takze jedine koupit jinej a poupravit pro Givi.
Ja byl loni nucen koupit na Ebay pouzity bocni nosice na kufry v prepoctu za cca 4250 korun :x
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od hroch »

Nechal jsem je vyrobit za cca 500kc
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od kanko00 »

palciatko píše:Rad by som z mojej moto spravil poriadny dialkovo-turisticky stroj, tak som sa rozhodol vybavit ju sadou kufrov. Uvazujem nad bocnymi a top kufrom. Skusal som googlit nejake nosice - a zatial som nasiel nosice len od Hepco Becker. Ich orientacna cena je podla netu cca 183EUR. V ponuke Givi som nosice na XF nenasiel, tak neviem, ze ako by slo skombinovat napr: nosice HB a kufre GIVI :?
Ake mate nosice a kufre na vasich masinkach?

V zivote by som nedal za tie nosice 183 €. Nie preto, ze by som na to nemal. Nebudem predsa podporovat touto cenou vyrobcu, ktory nevie co by vypytal....
A kupit za 183 € nieco co musim este upravovat?!?!?!
Freewind nie je cestovatelska motorka! Je to bícykel okolo domu a po meste.... Aj ked cestovat sa vraj da na vsetkom...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od hroch »

jak rikas dat za kus trubky 180e :( to si radsi koupim tasky
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
pind
Big motorkář
Příspěvky: 149
Registrován: stř 11. bře 2009 17:55:13
Bydliště: Piešťany/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od pind »

Mam presne tieto nosice z obrazka a mam k nim aj original kufre H&B a celkom spokojnost.
Kupil som ich ale s moto, 183€ sa mi zda dost.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Sinner »

Právě sem je objednal, ale myslím, že stejně nebudou. Givi je už 4 roky nedělá. ;)
Přesto by mě vůbec nemrzelo kdyby nějaké zapomenuté ve skladu našli. :P
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
komcas
Big motorkář
Příspěvky: 151
Registrován: pon 31. srp 2009 1:19:39
Bydliště: Blansko

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od komcas »

A proč né textilní boční batohy? :idea: Ušetříš třeba i 10000Kč!! Já je přikoupil použitý k motorce za 1000Kč a spokojenost. Značka POLO. Věci v nich balím do malých super igelitek, které slouží, jak já říkám jako "kompresní sáčky" :ugeek: A i po pořádným celodenním dešti nebyl problém. Teda ty brašny provlhly, to jo, ale co bylo v igelitu, tak bylo suchý. Problém je s tím, že ty brašny nemají oporu z boku a "padají" do zadního kola. Taky mě to sere. Vyřešil jsem to provizorně tak, že jsem použil víc gumycuků a těmi táhl ty brašny nahoru a od kol. Na straně výfuku to není potřeba řešit, protože je ten batoh daloko díky výfuku. Na druhé straně jsem to vyřešil tak, že jsem uřízl 25cm plastového profilu z takový ty komunistický rohože do koupelny. Protáhl madlem na držení pro spolujezdce a aby to nespadlo dolů, tak jsem tu tyčku přitáhl stahovací páskou. Má to krásný pružný odpor. Nic to skoro neváží a nerezne to :geek:
Jinak samozřejmně hledám pořádnou náhradu. (zrovna dneska jsem se na to ptal v práci ještě před přečtením tohoto tématu)
PS: ty brašny jso vidět na mé profilové fotce.
r.v.1999; poč.stav: 13300km x 32222km nyní; Pneu Michelin Anakee 2; Motul 5100; NGK CR10EK-22222km; Goldfren AD(vydržely jen 15000km) +seřízení ventylů-24200km
Výlety: Barcelona, Řím; UK
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Sinner »

Tašky mám taky, ale kufr je kufr. když jsem zkoušel nosič nechat udělat, všchni slibovali, ale nakonec taky všicni cukli. Případně si řekli o takovou sumu, že jsem cuk já. :-(
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Zeusik »

Sinner píše:Tašky mám taky, ale kufr je kufr. když jsem zkoušel nosič nechat udělat, všchni slibovali, ale nakonec taky všicni cukli. Případně si řekli o takovou sumu, že jsem cuk já. :-(

ja mam ty nosiče obědnane už 14 dni a pořad nic moc tě nepotěším asi :(
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Sinner »

Zeusik píše:
Sinner píše:Tašky mám taky, ale kufr je kufr. když jsem zkoušel nosič nechat udělat, všchni slibovali, ale nakonec taky všicni cukli. Případně si řekli o takovou sumu, že jsem cuk já. :-(

ja mam ty nosiče obědnane už 14 dni a pořad nic moc tě nepotěším asi :(
Udělal jsem to spíš naschvál, aby vyřadili co nemají, a sem zvědav co budou blekotat až budou zdůvodňovat že ho mají v nabídce a přitom není už 4 roky. A když by to náhodou klaplo tak budu spokojen. :P
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Zeusik »

Sinner píše:
Zeusik píše:
Sinner píše:Tašky mám taky, ale kufr je kufr. když jsem zkoušel nosič nechat udělat, všchni slibovali, ale nakonec taky všicni cukli. Případně si řekli o takovou sumu, že jsem cuk já. :-(

ja mam ty nosiče obědnane už 14 dni a pořad nic moc tě nepotěším asi :(
Udělal jsem to spíš naschvál, aby vyřadili co nemají, a sem zvědav co budou blekotat až budou zdůvodňovat že ho mají v nabídce a přitom není už 4 roky. A když by to náhodou klaplo tak budu spokojen. :P
to budou mit radost že je prudi dva lidi během 14 dni :lol: a nebo budem mit radost mi že je dostaneme :lol: :lol:
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od hroch »

A proc kufr:da se zamknout,je na motorce stabilnejci ,da se na nej jeste navesit vic veci a netece do nej taky,pak taky nasazovani a sundavani cvak cvak a je dole cvak a je nandanej.ja jsem pro kufr akorak me sere ze kdyz tam kufr neni tak je ten drzak hnusnej :( . 3 kufry + drzak +nastrikani 5000kc.kufry sice no name ale drzi uz 3 rok
Přílohy
prvni burtik s petou 004.jpg
prvni burtik s petou 004.jpg (171.24 KiB) Zobrazeno 27145 x
x x x jinak to neumim
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od buba »

:x chtěl jsem vložit obrázek ale jsem dutohlav..tak nic :lol: dejte me k tomu někdo prosím návod,nejlépe obrázkový :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Vitouš »

buba píše::x chtěl jsem vložit obrázek ale jsem dutohlav..tak nic :lol: dejte me k tomu někdo prosím návod,nejlépe obrázkový :D
Napíšeš text potom dole pod odeslat máš přílohu tak vní si klikneš na procházet(tz.obrázky které chceš přiložit si ulož třeba na plochu)Danej obrazek odklikneš(přiložit soubor)Můžeš přiložit max.3 obrázky a pak vše odešleš.
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od buba »

kufry jsem vyřešil takhle..děkuji Vitouši....
Přílohy
klika_-_Revika_9_-_11__2010_057.jpg
klika_-_Revika_9_-_11__2010_057.jpg (89.17 KiB) Zobrazeno 27081 x
Zlinska_klika_-_Revika_9_-_11__2010_056.jpg
Zlinska_klika_-_Revika_9_-_11__2010_056.jpg (111.4 KiB) Zobrazeno 27082 x
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od hroch »

ty sou moc pekny ty hlinikace .jestly se ty moje jednou rozpadnou tak si je necham taky udelat ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Sinner »

Jo tyhle kufry vypadají fakt betálně. :)
Taky by se mi to líbilo.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Sinner »

Právě přišel e-mail od prodejce ohledně kufrů

Dobry den, omlouvame se za zpozdeni Vasi objednavky cislo . Prestoze se snazime vetsinu zbozi drzet skladem, u Vasi objednavky jsme museli stahovat zbozi z centralniho skladu vyrobce. Prosime o trpelivost, zbozi zasleme okamzite po obdrzeni. V okamziku vyrizeni objednavky budete opet informovani. Jeste jednou se omlouvame a prejeme prijemny den ------ Pavel Knotek distribuce objednavek www.motorkar.net ****Toto je automaticky generovany email, neodpovidejte na nej****
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Zeusik »

Sinner píše:Právě přišel e-mail od prodejce ohledně kufrů

Dobry den, omlouvame se za zpozdeni Vasi objednavky cislo . Prestoze se snazime vetsinu zbozi drzet skladem, u Vasi objednavky jsme museli stahovat zbozi z centralniho skladu vyrobce. Prosime o trpelivost, zbozi zasleme okamzite po obdrzeni. V okamziku vyrizeni objednavky budete opet informovani. Jeste jednou se omlouvame a prejeme prijemny den ------ Pavel Knotek distribuce objednavek http://www.motorkar.net ****Toto je automaticky generovany email, neodpovidejte na nej****

potěšim tě ja ho dostal taky a už ani nepočitam že by se nějaky zapomenuty našel ve skladě :( no jo skonči to asi samovyrobou :( :(
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Sinner »

Tak další e-mail možná se jim to podařilo, sem zvědav.
objednavky@motorkar.net to mirek.vojta@gmail.com

Dobry den, radi bychom Vas informovali o vyrizeni Vasi objednavky. Pokud jste si nechali poslat zbozi postou, muzete ho ocekavat behem 2-4 pracovnich dnu. ! ! ! ! DULEZITE UPOZORNENI ! ! ! ! Zasilku si zkontrolujte ihned po prevzeti na poste, nebo pri prebirani od postovniho dorucovatele. Overte predevsim zda zasilka obsahuje vsechny polozky uvedene na fakture a zda zbozi neni poskozeno! V pripade jakychkoli problemu (poskozene ci chybejici zbozi) zasilku neprebirejte a okamzite nas informujte! Na pozdejsi reklamace bohuzel nemuzeme brat ohled. Dekujeme. ! ! ! ! DULEZITE UPOZORNENI ! ! ! ! Doufame, ze jste byli s nami spokojeni a dekujeme za Vas nakup. Nezapomente, ze s kazdym nakupem u nas sbirate MOTOBODY, ktere muzete kdykoli vymenit za spoustu zbozi za pouhou jednu korunu! Jeste jednou dekujeme a prejeme prijemny den ------ Pavel Knotek distribuce objednavek http://www.motorkar.net ****Toto je automaticky generovany email, neodpovidejte na nej****
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Redy
Big motorkář
Příspěvky: 117
Registrován: úte 12. kvě 2009 20:13:37
Bydliště: Pardubice

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Redy »

to jsem kluci zvědav, co vám dojde...
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosice kufrov, kufre

Příspěvek od Zeusik »

taky mi to včera přišlo jsem zvědavej co to bude :D
Odpovědět