POLEPY - Maxton

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

POLEPY - Maxton

Příspěvek od Maxton »

Ahoj kolegové :twisted: pomalu nám začíná jaro a já se konečne pustim do nějakejch uprav na mašině jako je výroba Deflektoru na plexi, nejaky diody a další elektrický hovadinky atd.... o všem vás budu informovat a přikládat fotky.... Ale jako první upravu bych chtěl začít polepama, jelikož Plukovníkovi Windík spadl ze stojánku, tak má na pravém podsedlovém plastu hnusnej škrábanec + jsou oba ty plasty, za ty roky, okopaný od baťůžků :evil: , tak sem si sehnal stříbrnou samolepící folii a vymyslel jsem jak to překrejt... viz fotka... + nápis MAXTON ... na druhý straně to bude vypadat stejne akorám místo MAXTON tam bude DUCK :P ..... v pondělí skočim do reklamky a nechám si na přední plexi vyříznout ten znak Suzuki + na pruhlednou folii natiskout tu samolepku na vyfuk.... co a to říkáte ? popřípadě poraďte, jak by jste to udelali vy nebo co by jste přidali/ubrali..... Díky ;)
Přílohy
duck - navrh2.JPG
duck - navrh2.JPG (347.11 KiB) Zobrazeno 15807 x
duck - návrh.JPG
duck - návrh.JPG (340.59 KiB) Zobrazeno 15807 x
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od hroch »

jsem zasadne prozi vselijakym samolepkam :) ale to je vec nazoru .potahnout odrene dily ok ale jinak nic
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Maxton »

Díky za názor ;) nechci to nejak přehánět, jedinný je to logo na to plexi protože je tam taková velká prázdná plocha, a ten polep na vyfuk je zas z duvodu , že je poškrábanej :-/ .... a těma nápisama uvidim, podle toho, jak to bez toho bude vypadat..... Hrochu, tys měl dřív na podsedláku taky nápis hroch ne ? :twisted: ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Sinner »

Já bych penízky nacpal do benálu a jezdil. Ale chápu že to chceš mít vyšperkované. Jinak posoudit co by to ještě chtělo neumím. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Dave842 »

Ten znak Suzuki vepředu určitě! ;) Výfuk myslím, že taky dobrý...a Maxton taky :D Já bych to tam dal ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Maxton »

Sinner píše:Já bych penízky nacpal do benálu a jezdil. Ale chápu že to chceš mít vyšperkované. Jinak posoudit co by to ještě chtělo neumím. :)
Víš předtim jsem měl 125ccm a tam jsem razil heslo že vsechno nacpu do benálu.... ale tohle je první motorka, ke ktery jsem si udelal určitej vztah a doufám že mě nezklame :oops: a chci si jí nechat delší dobu, než našetřím na novější a to bude pár let trvat.... takže chci aby nejak vypadala :-) a chci si jí trošku upravit k obrazu svému co se účelnosti týká... tohle je jedinná vzhledově /funkční uprava - protože ten polep bude fungovat i jako ochrana před odřením plastů šikovným baťůžkem :twisted:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od kanko00 »

hroch píše:jsem zasadne prozi vselijakym samolepkam :) ale to je vec nazoru .potahnout odrene dily ok ale jinak nic

Odpadnem! Ty si proti polepom na moto? :shock: :lol: :shock:
Vsak Ty mas celu moto vo folii....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od jahodak »

všechno pěkný,je vidět že je v dobrých rukou a mazlíš se sní ;) :) :) .Akorát myslím že ta nálepka na vejFUCKu je brutus :roll: ,je moc velká a nehezká jinak GUT.Ale proti gustu nic,já bych si jí tam nedal :| :? .Jinak pěkná leštěnka 8-)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od hroch »

Maxton píše:Díky za názor ;) nechci to nejak přehánět, jedinný je to logo na to plexi protože je tam taková velká prázdná plocha, a ten polep na vyfuk je zas z duvodu , že je poškrábanej :-/ .... a těma nápisama uvidim, podle toho, jak to bez toho bude vypadat..... Hrochu, tys měl dřív na podsedláku taky nápis hroch ne ? :twisted: ;)
to jsem byl jeste mladej a hloupej. :oops:
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Maxton »

Bohužel sem mladej :lol: a blbej možná ješte víc.... i když v tu chvíli co jsem si koupil Freewinda sem byl moooc chytrej :-) a sem rád ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Vitouš »

Jak popisuješ důvody těch polepů tak budíš...(někdy méně je více) ale na tom výfuku se mě ta nálepka zdá přímo odpudivá. :shock: :cry:¨Pokud na tom výfuku ta nálepka bude tak se snad ani ke svému bývalému miláčkovi nebudu hlásit. :?
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Plukovník »

ahoj........tak jsem nestihl....reagovat :lol: :lol:
no za mě určitě.....polep ty podsedlový plasty...byly poškrábaný...ty popisy Maxton a Duck.....bych rozhodně zmenšil,,,,,,o dost ;) a dal je třeba nějakým kudrlinkováým písmem a dal je tam nějak šikovně našikmo ....třeba jako podpis u obrazu......DECENTNI
Logo vpředu jsem chtěl taky...to tam sekni.......je moooc pěkný :mrgreen: :mrgreen:
nu a ten vejfuck.....taky se mi to moc nezdá.....zkus ještě pohled na kyvku.....tam se vejdou nějaký nápisy.....
Ale už je to tvoje motorka...takže si můžeš dělat co je libo......
tak jen radím .....ahoj :geek:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Maxton »

Díky moc všem za názory :-) stejne jejdřív polepim ty plasty, a pak uvidim jak to vypadá a budu vymejšlet nejaky napisy :D
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od kanko00 »

Maxton píše:Díky moc všem za názory :-) stejne jejdřív polepim ty plasty, a pak uvidim jak to vypadá a budu vymejšlet nejaky napisy :D

Ked Ti mozem poradit, dlho som spekuloval ako poludsit moju moto farebne. Nakoniec som to dokombinoval s ciernou matnou takto
Přílohy
204915-2.jpg
204915.jpg
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Maxton »

taky zajímavej tvar toho polepu na plastu... to mě nenapadlo... díky za inspiraci ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: POLEPY - Maxton

Příspěvek od Dave842 »

Kdybyste chtěli spoustu zajímavých samolepek, tak si zajeďte do Brna na Motosalon. Hrozně moc jich tam mají ZDARMA, ty úplně nejlepší se dají koupit..

Motosalon je od 7 - 11.3.2012 na výstavišti v Brně.
D@VE
Odpovědět