Plukovnik a jeho Dakar

Povídání o všech motorkách kromě Suzuki Freewind. :-)
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od J-Fox »

Moc hezké.
Už aby to bylo. :D
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od Plukovník »

Tak se musím pochlubit........... :mrgreen: :mrgreen:
k předčasnému ježíškovi ...BMW... :shock:
jsem ještě dostal origo nemoky,nový libový boty Dainesse, a pořádný termopodvlíkačky se stříbrem...abych se prej tak nepotil.......
No tak to bylo něco...letos zase še :lol: :lol: třím :lol: :lol: ....musím v novém roce vytisknout pár penízků navíc...
nějak mě to chození do práce zmáhá :o :o 8-) no ale zase to naKUPOVÁNÍ :oops: :P
fOTEČKY BUDOU....ALE CHCE TO ČAS....KOR U MĚ
tAK JAKEJ BYL BYL JEŽÍŠEK????
LIBOVEJ....A CO VY??
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od Sinner »

Já dostal na capáčky s podkůvkami. Ta teď serfuji a hledám co bych si pořídil. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od J-Fox »

Já dostal triko BMW GS a mikinu FOX
Motorka dostala: gumy, neopreny, přešitý sedlo, držáky kanystrů, diodové žárovky do přídavných světel, dvě alu krabičky na nářadí, náhradní duše, montpáky :)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od Plukovník »

Ty voe Foxi..... :o
tvojí GS miluje někdo víc než tebe 8-) :o :lol: :lol: takovejch dárečků.......a ty jenom 3 tričko gs do sbírky......nu a mikinka...
zato milášek.....takovejch věcí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no jo :mrgreen: :mrgreen:
Když ji miluješ ...... ;)
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od tlapik03 »

Nazdar Plukovníku, no to je paráda, jen tu chvíli nejsem a už máš zase jinou :lol: Nezbývá mi než Ti blahopřát, myslím si že jsi udělal dobře, tahle je Ti akorát na míru. Já mám taky novou lásku, jen zatím ještě nevrčí, jako ta stará. Všechen čas věnuji jí a sem se nedostanu. Jen co začnou lítat včely, bude to naopak. Už se těším na Buřta, Tebe a ostatní kluky. Hodně šťastně ujetých km a užívej jí ve zdraví. Ahoj.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Plukovnik a jeho Dakar

Příspěvek od Plukovník »

AHOJ VŠEM,
JSEM V TAKOVÉM ČASOVÉM PRESU ŽE JE TO AŽ NA MAŠLI. PO ZIMĚ SE ROZSVÍTILO SLUNÍČKO A VŠICHNI CHTĚJ NĚJAKOU PRÁCI...A ZEDNÍK PO ZIMĚ JE JAK VYSCHLÁ STUDNA :evil: :( TAKŽE BEREM VŠECHNY ROZUMNÝ KŠEFTY :lol: A PLNÍME POKLADNIČKY :idea: :P
JINAK ZA PÁR JARNÍCH VÝLETŮ JAK PO ASFALTĚ TAK I V OFF...JSEM STRAŠNĚ MOOC SPOKOJENEJ S DAKAREM :twisted:
JE TO SIC JEDNOBUCH :o ALE JE VĚTŠÍ,ŠIRŠÍ, MÁ LUXUSNÍ TĚŽIŠTĚ, SEDNUL MI DO RUKY :twisted: :twisted:
V TERÉNU JE BOMBOVEJ...SPÍŠE MU NESTAČÍ MOJE SCHOPNOSTI.
JEŠTĚ TO VÍC OTESTUJI...ALE PRO MĚ SUPER VOLBA NA OPRAVDOVÝ ENDURO :mrgreen: :mrgreen: I NA SILNICI...... :mrgreen: PO VÍCE JÍZDÁCH SE POKUSÍM O RECENZI V POROVNÁNÍ S FREEWEM.....TAKY TRTOCHU TOHO ČASU NA JEŽDĚNÍ A PSANÍ...OMLOUVÁM SE ZA MINIMÁLNÍ UČAST NA FORO MÁM FAKT KALUP OD 6 DO 19..MUSÍM MAKAT :evil: :( ...SAMO ŽE ZA PENÍZKY :shock: :lol: TAK AHOJ
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Odpovědět