MAXTON !!!!!

Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: luckyus1

Příspěvek od Maxton »

jahodak píše:tvl to by nebyl maxton kdyby neco nerozpoutal :lol:
Jestli proti mě neco máš tak o řekni narovinu !!! Už me to fakt začíná štvát.. Vzdicky sem se snažil snažim se tu lidem pomoct, aktivní jsem myslím si dost, ale vzdicky když se na neco zeptám nebo řeknu svůj názor, tak je to špatně... Udělal jsem sakra chybu a měl jsem blbý období, ale myslim, že sem se všem, který sem urazil omluvil... Nechovejte se ke mě, jako jsem se já choval nevedomky k vám, nedělal jsem to schválně :oops: :evil:

PS.: Myslím si, že jsem nic nerozpoutal... Normálně se bavíme !!!
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

MAXTON !!!!!

Příspěvek od Maxton »

Chtěl bych vás všechny poprosit, aby jsme si jednou pro vždy vyjasnily , jak to mezi námi je, protože poslední dobou zjištuji, že určití členové na tomto foru proti mě neco mají, i když přímo jim jsem nikdy nijak neublížil. Mrzí mě jak jsem se choval, bylo to nedospělý vím to, ale jednal jsem v afektu a nebyl jsem zrovna v dobrý situaci.. URČITĚ to znáte!!!. Rád bych se dál angazoval, poznal vás a zůčastnoval se srazů, myslím, že když mě poznáte, změníte na mě názor.Takže jestli proti mě neco máte, máte na srdci něco, co mi chcete říct, nebo neco co se vám, ať už na mém předchozím, nebo nynějším chování nelíbí, Směle mi to řekněte, jesm ochoten to vyřešit, snést krytiku a pokusit se to napravit. A jestli jsi vedšina osazenstva tu přeje, abych již nenavštěvoval toto forum, stačí říct, Nebudu někomu vědomně nadzvedávat mandle, tím že sem chodím.

Díky

Maxton
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Sinner »

Maxton píše:Chtěl bych vás všechny poprosit, aby jsme si jednou pro vždy vyjasnily , jak to mezi námi je, protože poslední dobou zjištuji, že určití členové na tomto foru proti mě neco mají, i když přímo jim jsem nikdy nijak neublížil. Mrzí mě jak jsem se choval, bylo to nedospělý vím to, ale jednal jsem v afektu a nebyl jsem zrovna v dobrý situaci.. URČITĚ to znáte!!!. Rád bych se dál angazoval, poznal vás a zůčastnoval se srazů, myslím, že když mě poznáte, změníte na mě názor.Takže jestli proti mě neco máte, máte na srdci něco, co mi chcete říct, nebo neco co se vám, ať už na mém předchozím, nebo nynějším chování nelíbí, Směle mi to řekněte, jesm ochoten to vyřešit, snést krytiku a pokusit se to napravit. A jestli jsi vedšina osazenstva tu přeje, abych již nenavštěvoval toto forum, stačí říct, Nebudu někomu vědomně nadzvedávat mandle, tím že sem chodím.

Díky

Maxton
Maxtone nevztekej se ;) , prostě máš ten dar vždycky nějak šlápnout do hovna.
To se časem poddá. Jen si z tebe asi budou trochu střílet. Já také slýchám o sqělém parakotoulu který jsem předvaděl ze skútru, o tom že jsem hlučný což celou svou vahou (i když v pravě mušší :lol: ) popírám. :lol: Že jsem rozežranej a když Hausehold uslyší "spečený rozjezdový odpor R1 a R2 tak si cvrnkne do kalhot" a já dělám že nevím o čem je řeč :) .
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Maxton »

Rozhodně se nevztekám, nevadí mi, když si ze mě nekdo dělá prdel, taky to dělám často, ale mám pocit, že to ty lidi myslí vážně... Proto to chci pro vzdy vyřešit, omluvit se konkrétním jedncům, kteří si myslí, že jsem je nějak poškodil a ukončit to... Nemám rád rozbroje, kort v partě lidí, kterou mám rád ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od kanko00 »

Hele, ja nic proti tebe nemam. Takze klidek.
Vybav si ak mas co a s kym cez sukromne spravy. Je to tak lepsie.
Vacsinu ludi z fora poznam osobne a z mojho pohladu je to skupina spravnych ludi. Zachovajuc elementarne normy spolocenskeho chovania nemam problem im podat ruku a prekecat cely vecer....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: luckyus1

Příspěvek od kanko00 »

Kokso, tak teda mylord Jahoda fakt nie je konfliktny clovek. :shock:
Protirecit sa da slusne, oponovat v pohode. A ak niekoho poznas osobne, pochopis jeho pismenka presne....

P.s. Napis sukromnu spravu a spytaj sa.... Sakra tito mladi kohuti su aki bojovni... :D

Koki a zasierat tu OT niekomu profil v galerii aj s Adminom, tak to je na facku.... :-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: luckyus1

Příspěvek od jahodak »

Maxton píše:
jahodak píše:tvl to by nebyl maxton kdyby neco nerozpoutal :lol:
Jestli proti mě neco máš tak o řekni narovinu !!! Už me to fakt začíná štvát.. Vzdicky sem se snažil snažim se tu lidem pomoct, aktivní jsem myslím si dost, ale vzdicky když se na neco zeptám nebo řeknu svůj názor, tak je to špatně... Udělal jsem sakra chybu a měl jsem blbý období, ale myslim, že sem se všem, který sem urazil omluvil... Nechovejte se ke mě, jako jsem se já choval nevedomky k vám, nedělal jsem to schválně :oops: :evil:

PS.: Myslím si, že jsem nic nerozpoutal... Normálně se bavíme !!!
Jestli tě tohle urazilo tak to sorry.Neznám tě ale myslel jsem to tak že se vždycky trefíš a pěkně se rozepíšeš.A jestli se chceš takhle urážet jak malej kluk tak klidně.Já se z toho neposeru.
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: luckyus1

Příspěvek od jahodak »

kanko00 píše:Kokso, tak teda mylord Jahoda fakt nie je konfliktny clovek. :shock:
Protirecit sa da slusne, oponovat v pohode. A ak niekoho poznas osobne, pochopis jeho pismenka presne....

P.s. Napis sukromnu spravu a spytaj sa.... Sakra tito mladi kohuti su aki bojovni... :D

Koki a zasierat tu OT niekomu profil v galerii aj s Adminom, tak to je na facku.... :-)
Pravdu díž ;) .Pěkně jsme mu to tady zasrali kecama :lol: :lol: :lol: .Jak se dokáže taková kombinéza na tom profilu zvrhnout :lol: :lol:
Míra to pak bude muset smáznout ;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od hroch »

tak hele..... tady na foru a co se zname ve skutecnosti tak si kazdej delame z nekoho prdel.... :D jaaa treba z vitouse :lol: :lol: a on zase ze me protoze my jednou doma nesla elektrika a slysim to porad ;) takze asi bych si stim nelamal hlavu
x x x jinak to neumim
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od jahodak »

Sinner píše:
Maxton píše:Chtěl bych vás všechny poprosit, aby jsme si jednou pro vždy vyjasnily , jak to mezi námi je, protože poslední dobou zjištuji, že určití členové na tomto foru proti mě neco mají, i když přímo jim jsem nikdy nijak neublížil. Mrzí mě jak jsem se choval, bylo to nedospělý vím to, ale jednal jsem v afektu a nebyl jsem zrovna v dobrý situaci.. URČITĚ to znáte!!!. Rád bych se dál angazoval, poznal vás a zůčastnoval se srazů, myslím, že když mě poznáte, změníte na mě názor.Takže jestli proti mě neco máte, máte na srdci něco, co mi chcete říct, nebo neco co se vám, ať už na mém předchozím, nebo nynějším chování nelíbí, Směle mi to řekněte, jesm ochoten to vyřešit, snést krytiku a pokusit se to napravit. A jestli jsi vedšina osazenstva tu přeje, abych již nenavštěvoval toto forum, stačí říct, Nebudu někomu vědomně nadzvedávat mandle, tím že sem chodím.

Díky

Maxton
Maxtone nevztekej se ;) , prostě máš ten dar vždycky nějak šlápnout do hovna.
To se časem poddá. Jen si z tebe asi budou trochu střílet. Já také slýchám o sqělém parakotoulu který jsem předvaděl ze skútru, o tom že jsem hlučný což celou svou vahou (i když v pravě mušší :lol: ) popírám. :lol: Že jsem rozežranej a když Hausehold uslyší "spečený rozjezdový odpor R1 a R2 tak si cvrnkne do kalhot" a já dělám že nevím o čem je řeč :) .
A ještě je uřvanej :lol: :lol: :lol: TICHOTA :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od KOMETA »

Kubi,,,já už Ti k tomu řekla své,,,a jak říkaj kluci,,každej si tu dělá srandu,,,i ze mě.. že KOMETA,,,, Vitoušek a Majkl,,,Baletka,,,Jahoda se chce seznamovat,,nepočítám můj ocásek na želvičce :-)))) ale jedno je fakt,,,někdy je třeba dřív myslet,,než něco vypustíš z úst :-)))) Nic ve zlém :-)
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Zeusik »

pust´ to k vodě hod za hlavu a neřeš střílet si tu budem každy z někoho.
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od J-Fox »

hroch píše:tak hele..... tady na foru a co se zname ve skutecnosti tak si kazdej delame z nekoho prdel.... :D jaaa treba z vitouse :lol: :lol: a on zase ze me protoze my jednou doma nesla elektrika a slysim to porad ;) takze asi bych si stim nelamal hlavu
Přesně tak.

Ty jsi si prostě naběhnul hned na začátku a nějaký čas Ti to zůstane.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: luckyus1

Příspěvek od Zeusik »

nestačím koukat kurnik sprace udělej tu pořadek a smaž ty naše keci co tu nepatří :lol:
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od buba »

Maxtone,sice moc nevim o Co jde ale me ses jeste NEOMLUVIL ;-)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Maxton »

Buba - A tobě dlužím omluvu ? Urazil jsem tě nejak ? Jestli jo, tak se ti omlouvám, ale myslím, že jedinej, kdo by na mě mel právo bejt naštvanej je Plukovník a s ním jsme si to vyříkali a vysvětlil jsem mu, jak to bylo, Jinak jsem tu snad nikoho neurazil ;-) Možná sem tu nekoho všeobecně pohoršil svým chováním :D a za to se omlouvám :oops: ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od yuri13 »

Maxtone, ty tu každého našlápneš, že chytne na na první.. :D Měl bys pracovat v Jawě jako startovač, tebe by nezastavil ani ten plánovaný litr.. :D
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Maxton »

Ty woe, já bych je dokopal, že by za měsíc vyjeli se sériovkou :D
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od buba »

Maxtone,me se nemusis omlouvat.delal jsem si legraci . Naopak ja se omlouvam ze ses me omlouval,a meli by se omluvit I ti kterym ses omlouval nepravem.vyzadovat omluvu Jen tak je bez omluvy neomluvitelne...:-)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Maxton »

Máš štestí, že na svůj věk jsem celkem inteligentní jedinec (až na světlé chvilky) Jinak bych to nepochopil :D
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od J-Fox »

Maxton píše:Možná sem tu nekoho všeobecně pohoršil svým chováním :D
Já jsem velice pohoršen tvým chováním a očekávám okamžitou omluvu! :lol: 8-)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od yuri13 »

J-Fox píše:
Maxton píše:Možná sem tu nekoho všeobecně pohoršil svým chováním :D
Já jsem velice pohoršen tvým chováním a očekávám okamžitou omluvu! :lol: 8-)
Jo! Já taky.. Maxtone a dělej! :D :D :D
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od Maxton »

Otče náš, jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno tvé,
přijď království tvé,
buď vůle tvá,
Foxíku náš,
kamaráde Yuri můj,
odpusť mě hříchy,
v afektu vykonané,
a mnou litované,
AMEN !!!!

Stačí ? :lol: :lol: :lol: :twisted: ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od kanko00 »

NE!!! Treba po motorkarsky....

p.s.: AJ mna si nasral! A na smrt! Takze skusaj.... :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: MAXTON !!!!!

Příspěvek od KOMETA »

kanko00 píše:NE!!! Treba po motorkarsky....

p.s.: AJ mna si nasral! A na smrt! Takze skusaj.... :lol:
:shock: :D :D
Odpovědět