Maxtonův celolak

Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od yuri13 »

V tomhle jsem za jedno s Plukovníkem.. 8-) Já už mám pěkně poškrábaný levý bok nádrže od pádů v terénu.. O pravém boku porvaném od tvrdošíjných rostlin podél offových cest nemluvě.. :D Ale stačí to přejet Tempem a ztratí se to v lesku.. :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od Maxton »

:D tak moje škrábance až na základní lak a pár až do čenýho plastu se v lesku jen tak neztratěj :D ... Ale asi se na to vyprdnu... Stejnak jde příští rok Wětrák, když všechno dopadne tak jak má na drapáky :oops: :lol:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od Plukovník »

Ty voe, sem netušil že nemáš drápanečky ale díry do plastu....co se stalo... :?: :evil:
jinak drapáky ti schvaluji :mrgreen:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od Maxton »

Ale, opět se potvrdilo pravidlo co nechceš to pujč.. pujčil jsem na víkend motorku, chtěl jsem pomoct kamarádovi a ten blb přichytil tankvak gumcukama a ty kovový oka dal na lak :-/
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od hroch »

jj to rčeni přesne platí :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od Sinner »

Já mám motku ve dvou-garáži, mám ofoiko stání v předu (musíme stát za sebou). Ale blbeček co parkuje za mnou pořád něco vyváděl. Např. jsem přišel do garáže a zjistil že motorka je opřená o zeď jako kolo. Nechtělo se mu ji vtáhnout a zandat zpět. A musel to tak dělat pravidelně. Pořád jsem se divil že mám furt uhnuté pravé zrcátko. Tak jsem se domluvil na prohození místa. Když jsem jednou zas dorazil do garáže tak jsem našel motorku zaházenou do bordelu z jeho auta, z motorky udělanej odkladní stolek. Minulej tejden jsem přišel na to že mám v bočním plastu 3 rejhy jako kráva až do masa plastu a plast odřenej od držáku kufrů a trochu prohnutej držák. Myslím že jim upadla :evil: . Už si hledám nějakou jinou garáž.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od Maxton »

Sinnere - chytit, utlouct a pověsit za koule do průvanu... tohle už fakt není normální.. Zajímalo by mě, čim ty lidi dneska myslej :o :evil:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Maxtonův celolak

Příspěvek od jahodak »

Plukovník píše:za mě...drž se modrý původní. :!: :!: ..drobný škrábaneček se neposere...nobo pojeď do Albánie...a škrábaneček ti přijde jako malé smítko co uvízlo na tvé motce :mrgreen: :mrgreen: a nebudeš řešit zbytečnosti...motka má sloužit a zpříjemnit ti život...no můj názor.....
;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Odpovědět