Freewindsraz 2013:-D

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od LiborZ »

[quote="Ovin"]Tak přihlášení účastníci srazu.
Ahoj Ovine, termín se pomalu blíží, měsíc uběhne jako voda. Máš už nějaký nástřel trasy na vyjížďku?
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Ovin »

Trasa bude takto
Žichovec Prachatice zde domluvím oběd, poté přes Putim do Písku, Týn nad Vltavou, 15:30 domluvený program v JE Temelín poté návrat do Žichovce.
Uživatelský avatar
humusak
Motorkář
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12. dub 2009 22:56:09
Bydliště: Spišská Nová Ves, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od humusak »

nazdar - nejaky chaos po turecku mam z toho - kedy a kde to vlastne je? neviem sa v hromade uzitocnych info dopatrat. rychlo nejake nove suhrnne vlakno by sa hodilo. asi idem ked sa dozviem ze kedy a kde
merhaba
,,,
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od jahodak »

Takže mě se to tady celé hroutí a nejspíš budu muset vynechat a nedorazit :( .Což mě strašně mrzí. :cry: :cry:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
humusak
Motorkář
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12. dub 2009 22:56:09
Bydliště: Spišská Nová Ves, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od humusak »

Ovin - Humusak sa oficialne hlasi - moze byt aj na chatku ak nevyjde tak mimo - peniaze poslat nejako vymyslim uz aj.
Potvrď príjem.
,,,
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od martinbrejcha »

čau, protože se to tady nějak nehýbe, tak jedu raději v tento termín na Libavou,
pojezdit po vojenským prostoru.
Maty
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Ovin »

Čau Martine místo a termín platí a nevím co myslíš tim hejbánim. Já myslim že není nutné se ujišťovat, že se sraz koná vpisováním příspěvků " jedu, těšim se, apod. " Chápu pokud někdo nemůže přijet tak je dobré to sem napsat, ale pro malý počet příspěvků neznamená, že sraz je zrušen. Pokud jde o odpověď Humusákovi psal jsem mu SZ abych neprodlužoval vlákno. Tak doufám, že Tě v Žichovci uvidim i když neslibuju ofroud vložku.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Plukovník »

oživuji..off nečekám....po cestě si ho najdu.....nebo se jen sejdu s přáteli na silnici :lol:
nedokáži kvůli práci slíbit...ale já a nový majitel Freewa po Vitoušovi jedem na 90 %....bohužel potvrdím až cca 4 dny před jízdou...jsem to ale krypl podnikatel...já vím....ale těším se....aj nový člen ......jselti dovalím na 1150 nebo dakarovi je všem jedno....hlavně že se uvidíme....dík a omluva že nepřipisuji...jsem fakt vytíženej :shock:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Pech »

Předem se omlouvám, ale nechápu proč by si sem nemohl napsat nějaké souhrnné info o srazu,třeba ho tu marně hledá více lidí než já. Nic tím nezkazíš,víc jak 2 minuty ti to nezabera a třeba díky tomu přijede o pár lidí více...já si třeba myslel že to bylo minulý víkend...(což je samozdřejmě má blbost).
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Ovin »

Rozumím že hledat ve vláknu je problém a tak sem píši informace o srazu ať to tu trochu žije a mně se vylepší podprůměrná statistika.
V termínu od 21.6 do 23.6 proběhne sraz majitelů, bývalých majitelů a dalších kamarádů v Žichovci http://www.autocamp-zichovec.cz/index.html
Ubytování je v chatkách zamluvených je 8 chatek po 5-ti osobách. Ti co se podíleli na zaplacení zálohy budou mít cenu o tuto zálohu poníženou, ostatní na místě zaplatí celou cenu. Pro lepší orientaci je založeno sólo vlákno pro přihlášení.
Pro přehlednost tuto zprávu mohu případně do 8.6 zopakovat na další stránce, ale pak do 20.6 jedu do Albánie, tak doufám že se sraz nezruší.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od kanko00 »

Lidi neblbnete... :shock: :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od martinbrejcha »

ale ne, Ovine, není to nic osobního, jen mě přijde, že komplet tohle forum jde ke dnu...
Už jsem o tom mluvil po telefonu i s Mírou Sinnerem, málo kdo tu něco přispívá.....
Když člověk navrhne něco konstruktivního , jinej ho někdo pošle do zadele...

Proto už dávám přednost kumpánům z cendura, tam jezdíme skoro každej víkend alespoň
na odpoledne...

Mrzí mě to, měl jsem to tady rád i jako ne Freewinďák....

Maty
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Pech »

Bohužel postupně upadají všechny fóra, také nevím proč...já bych třeba jezdil rád, ale většina z vás je ze severu atd...tady na jihu tu moc lidí není...


Pro Ovina: Jsem otravnej, ale děkuji za informce...pokusím se to naplánovat a dorazit...snad mi dají tedy ještě technickou...za 14 dní mi končí a musím před tím stihnout přetěsnit prosakující olej...
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Vitouš »

Martin má pravdu že toto fórum skomírá.Dávám to ale trochu za vinu i novým majitelům wetráků.Mi staří členové se jak štak scházíme třeba na nějakých soukromích vyjížďkách a různě se kontaktujem ale nový členové se vůbec nesnaží něco zorganizovat a ani nehledají kontakty tak že se nic zdánlivě neděje. :( Další věc je že lidi mají stále méně času a taky méně peněz.Snad se to časem zlepší.IVOŠI NENECH SE OTRÁVIT JSME TI VDĚČNí ŽE JSI SE UJAL TOHO SRAZÍKU. :P Těch kteří sem píšou nějaké rozumy i několik let a při tom jsme je v životě na žádné akci neviděli je stále více tak to rozhodně taky tomuto fóru nijak neprospspívá.Snad se to zase časem zlepší :?: :?:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od jahodak »

ono to bude i sockama sítěma.Nicméně se chystám vás vidět při další nejbližší příležitosti.
Samozřejmě i časem a tím co se teď děje ohledně práce.
Viz já v pátek jsem dostal padáka zničeho nic v 11.30 a ve 14.00 mě vzali do jiné(zaplaťpámbůh).
Takže bohužel teď nevím ani jak to budu mít za týden :? .
A tento zraz mě mrzí protože jsem se těšil.Tak jako tak se mě nezbavíte :lol: :lol: .Budu vás navštěvovat a klidně i v noci strašit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A bohužel nebudu na další fotce :(
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od vitas »

jahodak píše:ono to bude i sockama sítěma.Nicméně se chystám vás vidět při další nejbližší příležitosti.
Samozřejmě i časem a tím co se teď děje ohledně práce.
Viz já v pátek jsem dostal padáka zničeho nic v 11.30 a ve 14.00 mě vzali do jiné(zaplaťpámbůh).
Takže bohužel teď nevím ani jak to budu mít za týden :? .
A tento zraz mě mrzí protože jsem se těšil.Tak jako tak se mě nezbavíte :lol: :lol: .Budu vás navštěvovat a klidně i v noci strašit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A bohužel nebudu na další fotce :(
Takže gratulace k nové práci. A to pivo letos dáme. :lol:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od LiborZ »

Ovin píše:Trasa bude takto
Žichovec Prachatice zde domluvím oběd, poté přes Putim do Písku, Týn nad Vltavou, 15:30 domluvený program v JE Temelín poté návrat do Žichovce.
Doufám, že do srazu přestane pršet. Aktuálně přes Putim tak na vodním skůtru :shock:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Sinner »

jahodak píše:
A bohužel nebudu na další fotce :(
Řekneme Radkovi on tě tam dodá.
To že jsi hned chytil jinou práci je důležitý a dobrý. Gratuluji. :)
S těmi soc. sítěmi máš recht.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Renča
Motorkář
Příspěvky: 66
Registrován: ned 01. črc 2012 18:25:35
Bydliště: Brno

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Renča »

jahodak píše:ono to bude i sockama sítěma.Nicméně se chystám vás vidět při další nejbližší příležitosti.
Samozřejmě i časem a tím co se teď děje ohledně práce.
Viz já v pátek jsem dostal padáka zničeho nic v 11.30 a ve 14.00 mě vzali do jiné(zaplaťpámbůh).
Takže bohužel teď nevím ani jak to budu mít za týden :? .
A tento zraz mě mrzí protože jsem se těšil.Tak jako tak se mě nezbavíte :lol: :lol: .Budu vás navštěvovat a klidně i v noci strašit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A bohužel nebudu na další fotce :(
Gratulace k nové práci.Jinak já se strašit v noci nenechám :lol:
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Fernet »

No doba je fakt děsná, taky furt nevím jak to budu mít do poslední chvíle ale přiject moc chci :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Ovin »

V termínu od 21.6 do 23.6 proběhne sraz majitelů, bývalých majitelů a dalších kamarádů v Žichovci http://www.autocamp-zichovec.cz/index.html
Ubytování je v chatkách zamluvených je 8 chatek po 5-ti osobách. Ti co se podíleli na zaplacení zálohy budou mít cenu o tuto zálohu poníženou, ostatní na místě zaplatí celou cenu. Pro lepší orientaci je založeno sólo vlákno pro přihlášení.
Je domluveno 8 chatek po 5-ti osobách snad zajistím i dataprojektor tak vemte fotky a videa jo a ložní prádlo s povlečením je v ceně tak spacáky brát nemusíte
Uživatelský avatar
Fífa
Big motorkář
Příspěvky: 163
Registrován: stř 22. srp 2012 11:27:39
Bydliště: Praha

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Fífa »

Pánové máte recht,tímto moc děkuji za zorganizování srazu a už se moc těším že vás konečně poznám i ostatní(se Sinnerem se už znám a taktéž s Rimmerákem) a k nové práci také gratuluji,řešíme ten samý problém s mým batůžkem,ale mou účast na srazu to neohrozí-mezi mě a sraz klín nikdo a nic nevrazí,už mám i zařízenu dovolenou. :lol:
Yamaha XS 400 modrá 1977+
Opel Astra G caravan 1.6 16v,červená N-JOY(Baron)+
Mazda 5 1.8,šedá
Praha
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od KOMETA »

Je mi to moc líto,ale opravdu letos nedorazím, za první nemám na čem a za druhé stejně nemůžu,chtěla sem dofrčet s bráškou,ale bohužel nevyjde ani to :-) ( nechce mě jako spolujezdce ) Né kecám,, chce a velmi rád by byl,ale bohužel, nejde to :-( Tak se tam mějte krásně,,, neopijte se :-) já se tam opila moc a moc,,až sem se z toho za jídy to..... pob.....lula :-D Všechny moc zdravím :-D a letos určitě vás ještě uvidím, tomu věřím aspoň některé určitě :-P KOMETA
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od Sinner »

Vážení, už se nám to blíží!
Kdyby někdo chtěl nějaké detaily ohledně ubytování, tak od Ovina, který akci připravil, jsem dostal podklady, rád tedy pokud budu vědět doplním. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Freewindsraz 2013:-D

Příspěvek od šimi »

Sinner píše:Vážení, už se nám to blíží!
Kdyby někdo chtěl nějaké detaily ohledně ubytování, tak od Ovina, který akci připravil, jsem dostal podklady, rád tedy pokud budu vědět doplním. :)
Ták,spát máme kde...........teď ještě aby tam byl výčep :mrgreen:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Odpovědět