Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Odpovědět
vwjoko

Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Příspěvek od vwjoko »

Ahojte som tu nový, zháňam freewinda od roku 2000 a novšie s čírou optikou v predu poniknite km max do 45000km, cena max 2000€. prípadne niečo podobné ďakujem
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Příspěvek od hroch »

tak pod 450000 určite seženeš :D
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Příspěvek od Sinner »

Na první pohled vypadá slušně, ale má uraženou páčku spojky (asi), píše že nebyla bouraná, ale proč tedy nemá origo závažíčka, a podle mne ani řidítka, proč má jiné podsedlové plasty (barva). Mě jsou podezřelé i ty led blinkry, ale to může vyplývat z mé celkové averze k led blinkrům. Těm km bych nevěřil ani omylem. Stupačky nejsou pořádně vidět podle nich neusoudím nic. Zvláštní je že mmá všechny zátky. A přijde mi že napatlal matné plasty včetně zrcátek nějakým silikonem aby se leskly. Chtělo byto víc a větších fotek. Z mne celkově dobrý, asi je to doveženka za účelem kšeftu, ale dávej bacha aby si nebyl moc radostnej a nenaběh si. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
pind
Big motorkář
Příspěvky: 149
Registrován: stř 11. bře 2009 17:55:13
Bydliště: Piešťany/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Příspěvek od pind »

vyzera pekne, ale cena je prestrelena,
rovnaku farbu aj rocnik som predal za 1700 a to som k tomu dal
este aj 2 sady gum -teren\cesta + 2 plexi kratke\cestovne + rozny spotrebny material,
akurat moj sa neleskol ako psovi gule :-)
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Příspěvek od jahodak »

TVL ta cena je pořádnej mazec. Já nechávám svého teď po výměně filtru a oleje za 39tis.Kupec je a má ještě dva týdny na sehnání korunek :) .Tak kdyby za 14 dní neměl korunky tak bude volnej akorát nemá to nové světlo. :D .Vždy dostal co potřeboval. Ale to co tady chce ten frajer je velkej mazec :o .A zas na druhou stranu když ho prodá tak klobouk dolů.Tak snad seženeš dobrej kauf.Tyhle dovozy za účelem kšeftu jsou vždy risk.
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Kúpim freewinda r.v. 2000 a novší

Příspěvek od Household »

vwjoko píše:na toto čo vravíte?

http://motocykle.bazos.sk/inzerat/37283 ... eewind.php
Ak on takto tak ja za 2 500€ predám moju srdcovku, 2003, modrý, neustále leštený, - parkovaný v obývačke (min. teplota 21 Stupňov), najazdené cca 24000 km (keď pôjdem utrieť prach kuknem stav), Zmokol snáď iba zo 3-4 krát, o snehu ani netuší - v zime zabedňujem aj okná, parkuje s kolesami vo vzduchu aby netrpeli tlmiče a gumky, ....
Gumy Anakee 2 síce fúziky nemajú, ale najazdené majú iba 1000km.

Ako opis to snáď stačí, lebo kolegovia Freewinďáci by si to mohli zase zapamätať a na zraze mi ju potom oslintávajú :lol: :lol: :lol:

Obrázek

Ozaj tento rok som už zvládol a stihol 55km a natankovať :oops:
Odpovědět