BENZIN V MOTORU

Odpovědět
strou-da

BENZIN V MOTORU

Příspěvek od strou-da »

čau chlapi, potřebuju poradit... měnil jsem olej, normalně jsem jezdil... Dneska mi přišlo, že je ho tam moc podle risky, tak jsem chtěl trochu upustit a místo oleje mi vytekl olej s benzínem... byly v tom i nějaký zbytky těsnění.. Neví někdo co s tím ? V poslední době motorka i hůř startovala.
:evil:
Zbyna
Big motorkář
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 17. dub 2014 21:30:25
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od Zbyna »

Zkus se mrknout zda nemas sekly plovak v karburatoru
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od Sinner »

strou-da píše:čau chlapi, potřebuju poradit... měnil jsem olej, normalně jsem jezdil... Dneska mi přišlo, že je ho tam moc podle risky, tak jsem chtěl trochu upustit a místo oleje mi vytekl olej s benzínem... byly v tom i nějaký zbytky těsnění.. Neví někdo co s tím ? V poslední době motorka i hůř startovala.
:evil:
Tenhle problém řešil Vitas, nějak to dával do kupy s Deepem. Zkus je.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Alf
Příspěvky: 40
Registrován: pon 19. kvě 2014 10:32:49

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od Alf »

Neřešil bych to ale v rubrice BAZAR :)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od Sinner »

Alf píše:Neřešil bych to ale v rubrice BAZAR :)
Ani jsem si nevšiml, zkusím to přesunout. :roll: :D
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od vitas »

strou-da píše:čau chlapi, potřebuju poradit... měnil jsem olej, normalně jsem jezdil... Dneska mi přišlo, že je ho tam moc podle risky, tak jsem chtěl trochu upustit a místo oleje mi vytekl olej s benzínem... byly v tom i nějaký zbytky těsnění.. Neví někdo co s tím ? V poslední době motorka i hůř startovala.
:evil:
Čau, kdysy jsem měl tenhle problém. Závada byla těsnění v palivovém kohoutu. Benzin protékal když moto stálo naplnil karbce a přes airbox natekl do motoru.
V suzuki prodávaj pouze celý kohout. Zkus sehnat někde starší.
rollo19
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 31. říj 2013 15:48:31
Bydliště: Šurany

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od rollo19 »

Mam podobný problém....hlava v smútku.....po kontrole moto som zistil ze mam v oleji benzin ( nie malo ) dohodol som sa s mechanikom ten mi povedal ze motorka bola prechlastana ( ja sa tomu vobec nerozumiem tak som mechanikovy veril ) povozil som sa vsetko bolo vporiadku, pokazilo sa pocasie freewind stal dlhsie v garazi az raz vyšlo slnko nahodim sa do oblečenia s úsmevom ze prevetram hlavu, pridem k motorke pozrem olejoznak a baaac zase plný....volam mechanikovi ako je mozne ze je zase benzín v oleji...odpoved neni možné dones to sem pozreme sa nato...po týždni mi vola motorka hotova bola hrdza v karburatoroch ( neviem odkial, tankujem na pumpach a nadrz je plastova ) zradostou si idem pre moto jazdim si poldna stastny ze je to ok ....odlozim moto do garaze pracovne povinnosti po dlhsej dobe ( cca 2 tyzdne ) idem jazdit a co nenajdem? Benzin v oleji !!!! Zase ....cele zle ...moto berem druhemu mechanikovi na tretiu opravu asi tej istej chyby tak by som bol rad keby ste mi vedeli poradit na co vsetko sa ma chalan pozret a kde hladat PROBLÉM....uz ma nebavi nosit to po mechanikoch, platit vela € a na jazdiacich sa len pozerat
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od hanz393 »

Palivový kohout - netěsní membrána. Třeba je tam jen nějaký bordel...Druhá věc jsou uzavírací jehly v plovákových komorách, které uzavírají přívod paliva do komor.Ty by měly realtivně zastavit přísun paliva. A navíc je tam údajně přepadová hadička z plovákových komor, aby se benzín z přeplavené komory nedostal do motoru - očividně to asi nefunguje.
rollo19
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 31. říj 2013 15:48:31
Bydliště: Šurany

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od rollo19 »

Tieto tri moznosti su jedine co by to mohli spôsobovať? Chcel by som mechanikovi prostrednictvom vas aspon trochu poradit co skontrolovat aby to uz bolo dobre
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od LiborZ »

rollo19 píše:Tieto tri moznosti su jedine co by to mohli spôsobovať? Chcel by som mechanikovi prostrednictvom vas aspon trochu poradit co skontrolovat aby to uz bolo dobre
Potom to může být ještě palivový kohout nastavený do polohy PRI. Ale to je obecně známo, tak snad neee...
rollo19
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 31. říj 2013 15:48:31
Bydliště: Šurany

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od rollo19 »

Nie nie vtom to neni mam ho na polohe on
strou-da

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od strou-da »

tak nakonec to bylo to těsnění v palivovem kohoutu :)
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od hroch »

vitas píše:
strou-da píše:čau chlapi, potřebuju poradit... měnil jsem olej, normalně jsem jezdil... Dneska mi přišlo, že je ho tam moc podle risky, tak jsem chtěl trochu upustit a místo oleje mi vytekl olej s benzínem... byly v tom i nějaký zbytky těsnění.. Neví někdo co s tím ? V poslední době motorka i hůř startovala.
:evil:
Čau, kdysy jsem měl tenhle problém. Závada byla těsnění v palivovém kohoutu. Benzin protékal když moto stálo naplnil karbce a přes airbox natekl do motoru.
V suzuki prodávaj pouze celý kohout. Zkus sehnat někde starší.
tady to vitas psal ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od Rimmerak »

Hale, potkal jsem se o víkendu s jedným freewinďákem, říkal, že na ty internety není, ale ať vzkážu, jak on vyřešil protékající kohout. Dal tam tento elektromagnetický ventil, napojil ho na 12V, které se objeví pod sedlem při otočení klíčku a je po problému.

http://www.heureka.cz/exit/rojka-autohi ... b18431ec16
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: BENZIN V MOTORU

Příspěvek od Dave842 »

Podobnej, né-li stejný jsem montoval na auto pro systém LPG.. :D
D@VE
Odpovědět