Demontáž startéru

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Demontáž startéru

Příspěvek od Dave842 »

Ahoj,

chtěl bych se podívat a vyčistit startér. Když je vlhko, nebo ráno zima, vždycky si zakvičí..

Jak jsem se ale předběžně díval jak ho dostat ven, tak asi bez demontáže napínáku to nepůjde. Nebo se pletu? Každopádně se jenom chci ujistit - když povolím napínák a vytáhnu, na co si dát pozor? Je nějak předepnut? Nebo ho mám nějak předepnout při zpětné montáži?
A při povolení šroubů, které drží startér půjde normálně ven? Je to klasika jak u auta? (asi klasický pastorek tam není, ale aby to šlo ven..)

Dík za případné tipy! :)
D@VE
Zbyna
Big motorkář
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 17. dub 2014 21:30:25
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: Demontáž startéru

Příspěvek od Zbyna »

Kdyz jsem mel motor venku tam starter sel sundat i bez demontaze napinaku ale bylo mi jak jezek v kleci ... takze bych volil demontaz napinaku ... kdyz ho budes sundavat tak nic jen pri montazi musis sundat ten sroubek co na nem je 10 klic a sroubovakem zatocit z5 napinak pak ho bud zajistis nejakym plísním m nebo pridrzdis tim sroubovakem das do moto dotahnes srouby aby napinak cely dosedl a muzes pustit sroubovak ... jen nezapomen na tesnni pod napinak aby ti pak skrz nej nechcal olej idealne udelat nove z tesniciho papiru
Odpovědět