Hanz393

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Hanz393

Příspěvek od hanz393 »

Zdravím kolegové, kamarádi :-)
jsem zde sice už pár měsíců zaregistrován, ale na to vytvořit si galerii jsem si vzpoměl až teď .
Co se motorky jako takové týče, je super. je to má první dospělá motorka a co do jízdních vlastností nemám co bych vytknul.
Horší to bylo se stavem motorky, koupil jsem opravdu dobře :roll: , na motorce se podepsalo zanedbávání péče předchozích majitelů a samozřejmě i já jsem mohl být více obezřetný při koupi motorky...Tušil jsem opotřebovanější převodovku, ale nic víc :lol:
No najel jsem něco málo kilometrů a končila sezona, tak motorka putovala do servisu. Do té doby se jen potvrdily mé doměnky z repase převodovky, ale s tím jsem počítal. Zanedlouho telefon ze servisu - i přez relativně tichý a klidný chod motoru přidřená hlava...a pak už mi to bylo jedno, udělalo se vše co bylo třeba, když už to bylo v servisu...Sehnala se druhá hlava v dorbém stavu, udělali se na ní gufera ventilů, druhá převodovka, vyměnil se rozvodový řetaz a motor mohl zpět do rámu.Následovala výměna zadního brzdiče, který byl vyčvachtaný v čepech, výměna oleje a gufer přední vidlice, protože ta šla skoro až k zemi, přezutí na nové pneu mitas E-09 a vyvážení kol. Nová baterka, nová řetězová sada ,olej ,svíčky, a to bylo v servisu asi tak vše, v půlce unora jsem se na ní vesele vezl domů :-) V garáži následovali další úkony - padací rám made by Rimmerak, o chvíli později přibila od tohoto klučiny i mřížka chladiče. Obojí šlo do černého matu, plus na mřížce stříknuté červeně ''S'' . Dále jsem sháněl zadní blatníček -ten šel taky do černého matu, následovalo i lakování podsedlového rámu a krytu lolena výfuku. Pak přibylo turistické plexi od Skidmarx UK. Nějaká ta výměna žárovek jako prevence taky proběhla. Nakonec jsem sháněl i druhý origo výfuk, protože některý expert ho protáhl dlouhým tlustým vrtákem aby to mělo ''echt '' zvuk, bohužel tím podpálil ventily na staré hlavě... :lol: ...No a to je prozatím asi tak vše, do budoucna je v plánu ještě výměna zadního tlumiče, protože jsem nedávno zjistil, že tlumič co tam mám není originál, nelze na něm měnit ani útlum ani přepětí pružiny, což by se mi popravdě líbilo 8-) teď už mě čeká jen ladění směsy, nějaké ty mouhy atd, to nejhorší mám snad za sebou ;) sorry za romány a snad se foto líbí :-)




A hlavně poděkování Rimmerákovi za cenné poradenství a Zeusíkovi, který mě jeho náhradními díly moooc ulehčil život !!!



Původní stav :
10710407_805561116133338_363956755353743683_o(1).jpg

aktuální foto :
SDC10132.JPG
SDC10165.JPG
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Hanz393

Příspěvek od hanz393 »

ještě zbytek :-)
SDC10167.JPG
SDC10170.JPG
DSCN1996.JPG
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Hanz393

Příspěvek od Sinner »

Pěkná. :)
ještě by to možná chtělo blástry a vyhřívaný hefty když si se do ni už tak finančně opřel. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Hanz393

Příspěvek od hanz393 »

No aby se do mě spíš brzo neopřela přítelkyně :lol: :lol: :lol:
Zatím plánuju ty blástry, nějaký držák na řídítka - možná i hrazdu...
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Hanz393

Příspěvek od hanz393 »

Tak hrazda vyrobena, nalakována a namontována :-)
SDC10153.JPG
SDC10155.JPG
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Hanz393

Příspěvek od Dave842 »

Výborný! :) Taky mám podobnou, i když teď už je trošku otřískaná a orezlá.. :x
D@VE
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Hanz393

Příspěvek od hanz393 »

Já mám objímky z pozink plechu a trubku z duralu :lol: jako co do pevnosti asi žádná hitparáda, ale na pověšení telefonu / navigace si myslím OK

jinak děkujuu !
Odpovědět