Kontakty na členy Fóra.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Kontakty na členy Fóra.

Příspěvek od Vitouš »

Poslední dobou přibylo dost nových členů fóra na které není spojení.Mi co se známe ze starého fóra tak na sebe máme většinou telefóny.Lépe a operativně se tak domlouvají různé menší akce.Proto navrhuji aby byly do sekce ČLENOVÉ Zapsány telefóní čísla a kraj ze kterého daný člen pochází.Samozřejmě jen ten kdo bude chtít telefóní číslo zveřejnit.Myslím že by to bylo dobré pro různé akce.Co ty na to Jirko?
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na členy Fóra.

Příspěvek od JirkaS »

Vitouš píše:Poslední dobou přibylo dost nových členů fóra na které není spojení.Mi co se známe ze starého fóra tak na sebe máme většinou telefóny.Lépe a operativně se tak domlouvají různé menší akce.Proto navrhuji aby byly do sekce ČLENOVÉ Zapsány telefóní čísla a kraj ze kterého daný člen pochází.Samozřejmě jen ten kdo bude chtít telefóní číslo zveřejnit.Myslím že by to bylo dobré pro různé akce.Co ty na to Jirko?
Telefoní čísla které jsem měl k dispozici jsem všem zaslaslal (doufám). Pokud budete chtít pošlete mi svoje tel. čísla, třeba i ICQ, skype atd... na xf650.freeewind@seznam.cz a já všem co mi poslali svoje čísla, pošlu čísla ostatních (v rámci nějaké ochrany) jinak není problém si posílat telefoní (nebo i ostatní) čísla přes PM (soukromé zprávy)
Není rum není šturm
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na členy Fóra.

Příspěvek od JirkaS »

Ještě doplním: Samozřejmě si každý z uživatelů může doplnit tel. číslo do svého profilu, v předchozím příspěvku mi šlo pouze o ochranu údajů. I přesto, že toto fórum je lépe zabezpečeno proti útokům než předchozí verze a také nepředpokládám, že by se zde mezi námi našel někdo, kdo by chtěl telefoní čísla nebo adresy nějakým způsobem zneužít, tak vložené údaje chrání "pouze" registrace.
Není rum není šturm
Odpovědět