kufry

Odpovědět
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

kufry

Příspěvek od Phonek »

Mám dotaz,
mám možnost koupit tyto boční kufry za 5tis. http://givi.cz/e-41nn-keyless-par-kufru ... 20025.html , je to dobrá volba? Nebo je lepší dát za hliníkáče cca 10tis, což se mi moc nechce.. sice jen je to šlupa. ;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: kufry

Příspěvek od Sinner »

A co držáky?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kufry

Příspěvek od Phonek »

Sinner píše:A co držáky?
právě, že ty mám, proto mám takové dilema. Zda se vyplatí plasťáky a alespoň něco vydrží, nebo koupit hliníkáče, s bočníma kuframa nemám žádné zkušenosti, a nevím co se víc vyplatí no.. ale zas vyplajznout 10tis, za hliníkáče je dost ;)
Fifík
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. dub 2015 21:04:07
Bydliště: Plzeň

Re: kufry

Příspěvek od Fifík »

Na tom odkazu jsou dva plasťáky přes osm tisíc. U Milana je jeden za čtyřku. Za mě není co řešit, nebo jo?
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: kufry

Příspěvek od Milanek »

Fifík píše:Na tom odkazu jsou dva plasťáky přes osm tisíc. U Milana je jeden za čtyřku. Za mě není co řešit, nebo jo?
naprosto nezavisle :-D plastáky tě budou srát :-) -hlavne plnění z boku je fakt otřesné je to strasne otravne to pechovat jak se to dere ven , při trochu nacpanejsim kufru uz to musíš sundat a nacpat na zemi , co se tyce odolnosti tak zalezi jak spadnes - když blbe mas trisky když dobře tak to prezije :-)

ted "kontra" nabidku k premysleni - mám tu prebytečný pár 195tek (32l ) na freewinda mimoradne vhodna velikost - je to typ basic s cernym vikem v bezny cene 3650,- ale ptotoze typ basic uz od nového roku nebude v nabídce je to ted vyprodej - co 3200,- / kus i s puky je to 3600,- / kufr - komplet hotovy i s uchycenim
jsou to takovyhle akorát novy a s hranatyma madlama :-)

http://rybkabohunka.rajce.idnes.cz/Mi_o ... 00072V.jpg
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kufry

Příspěvek od Phonek »

Milanek píše:
Fifík píše:Na tom odkazu jsou dva plasťáky přes osm tisíc. U Milana je jeden za čtyřku. Za mě není co řešit, nebo jo?
naprosto nezavisle :-D plastáky tě budou srát :-) -hlavne plnění z boku je fakt otřesné je to strasne otravne to pechovat jak se to dere ven , při trochu nacpanejsim kufru uz to musíš sundat a nacpat na zemi , co se tyce odolnosti tak zalezi jak spadnes - když blbe mas trisky když dobře tak to prezije :-)

ted "kontra" nabidku k premysleni - mám tu prebytečný pár 195tek (32l ) na freewinda mimoradne vhodna velikost - je to typ basic s cernym vikem v bezny cene 3650,- ale ptotoze typ basic uz od nového roku nebude v nabídce je to ted vyprodej - co 3200,- / kus i s puky je to 3600,- / kufr - komplet hotovy i s uchycenim
jsou to takovyhle akorát novy a s hranatyma madlama :-)

http://rybkabohunka.rajce.idnes.cz/Mi_o ... 00072V.jpg

No... týjo.. děláte mi dilema.
Hele zítra jdu na zkoušky, tak já ti asi odpoledne zavolám, a dohodnu se s Tebou. ;)
Hirony

Re: kufry

Příspěvek od Hirony »

Ahoj, na začátku sezóny jsem taky řešil podobný dilema. Nakonec jsem se rozhodl pro kurfy od Milánka můžu jen doporučit. Věci si nacpeš do tašky a tu pak jednoduše hodíš do kufru. Na dovolený je vůbec není potřeba sundavat. Plně naložená motorka se mi na parkovišti převalila na bok a nikde ani zmínka a ulehnutí. Samozřejmě je plus ochrana nohou při případném pádu. Hliníkáče kontra plasťáky 4:0. Není o čem...

+ hliníkáče prostě vypadají lépe ;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: kufry

Příspěvek od Sinner »

No já s plastaky taky něco najezdil a napadal a nestežuji si. Nikdy žádné škody když nepčočítám oděrky. Rychlost sundání a nandání je taky dobrá. Dobře se přenášejí. A jsou v přehlednější. Přesto souhlasím s tím že hliníkové jsou asi takové víc drsné. :-) jo a nejdrsnější je igelitka na řidítkách. Kluci co se vrátili z Kazachstánu všichni přešli na takové plátěné podkovy. Kvůli tomu že kufry jim na dlouhých roletach lámaly rámy a podsedlovky. Působí tam značně dynamické síly. Ale to ve tvém případě asi moc nehrozí. Di do toho hliníku. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kufry

Příspěvek od Phonek »

Jojo díky, už jsem se rozhodl též, a objednal kufry od Milánka.
Díky kluci.;)
Odpovědět