řídítka

Odpovědět
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

řídítka

Příspěvek od Phonek »

Zdar všichni,
Mohl bych se Vás optat, nemáte někdo, nebo nevíte náhodou, rozměry originálních řídítek?
Nikde je nemůžu najít. Popř. alespoň nějak jestli to nemůžete někdo změřit, stačilo by asi na cm.
Děkuji a zdraví Phonek
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: řídítka

Příspěvek od Milanek »

Phonek píše:Zdar všichni,
Mohl bych se Vás optat, nemáte někdo, nebo nevíte náhodou, rozměry originálních řídítek?
Nikde je nemůžu najít. Popř. alespoň nějak jestli to nemůžete někdo změřit, stačilo by asi na cm.
Děkuji a zdraví Phonek
muzu ti je doma zmerit mam je sundany a dany jiny - jinak pokud ti originaly staci (mne ne) tak jsou k dispozici - na 100% rovny
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: řídítka

Příspěvek od Phonek »

No, právě, že uvažuji nad jinými, ale k motce se dostanu až v lednu, a nevím jaké mají ty originály rozměry, abych mohl porovnat s novýma a vybrat si nejvhodnější.
Takže kdyby jsi mi je mohl změřit, tak bych ti byl moooc vděčný.
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: řídítka

Příspěvek od Milanek »

Phonek píše:No, právě, že uvažuji nad jinými, ale k motce se dostanu až v lednu, a nevím jaké mají ty originály rozměry, abych mohl porovnat s novýma a vybrat si nejvhodnější.
Takže kdyby jsi mi je mohl změřit, tak bych ti byl moooc vděčný.
ono ti to bude stejne prd platny protože hlavní důvod proc se ty riditka meni je to ze jsou v originale moc uzky a zavreny :-) takze musíš pouzit jiny a okoli přizpůsobit resil jsem to loni v tomhle vlakne cca na druhy strance :
http://www.freewind.cz/forum/viewtopic. ... 2&start=25
Odpovědět