kam dál?

Povídání o všech motorkách kromě Suzuki Freewind. :-)
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: kam dál?

Příspěvek od hroch »

Twin píše:
kanko00 píše:Kym jazdis sam a nelietate dialnice viac ako 150 km/h tak si v pohode napr na Versys 650.
V současné době jezdím nejvíc vedle raptora 1000. :?
Ale typa co na tom jezdí bych nestíhal na žádný motorce na světě, takže to mi žíly netrhá.
150 vymačkám i z freewinda, ale je to nadoraz. Většinou se mi nechce ho takhle týrat. :roll:
Dálnice pokud to jde nejezdím.
raptor je krutej ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: kam dál?

Příspěvek od Twin »

Jaký je váš názor na Aprilii ETV 1000 Caponord?
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: kam dál?

Příspěvek od hroch »

Twin píše:Jaký je váš názor na Aprilii ETV 1000 Caponord?
Mě se líbí ale tot vše ,nemám vlastní zkušenost
x x x jinak to neumim
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: kam dál?

Příspěvek od Milanek »

hroch píše:
Twin píše:Jaký je váš názor na Aprilii ETV 1000 Caponord?
Mě se líbí ale tot vše ,nemám vlastní zkušenost
par jsme jich strojil na kufry na jedny se kratce projel - takze je to napul z druhy ruky ale par majitelu znam celkem dobře a i par let a tak mam i zprávy z dlouholetého uzivani, nejhorsi je koupit kus kterej ma problémy s elektrikou a majitel si s tim nevedel rady a bastlil - pak te ceka to samy :-)

jinak je to cestak se vsim vsudy - italskej bratříček varadera - pohodlnej a silnej / tezkej a neohrabanej , pokud chces jezdit po silnicich neprohloupíš ale na šotolinu zapomen - motor je vybornej, jede jak z praku trochu pije ale to varan taky , největší bolest je na ty motorce elektrika -je to prakticky kopie tragicky elektriky z Pegasa takze tenky kabely, nekvalitni konektory, studeny spoje a problémy se spínačkou, dobijenim a nasledne vyvarenim baterky je vic standart nez zavada :-) - vse se da vyresit ale nekdy to skonci az pretahanim vetsiny kabelu regulatoru atd. :-D

pokud chces almaru ale která ještě jakžtakž nejakou sotolinku pobere lepsi je podle mne tygr 955 - nejlíp poslední roky 2005-6 s blokem motoru z 1050 - je v necem lepsi a v necem horsi to by bylo na dyl ale v tyhle kategorii litrových cestaku do 80ti tzn. varadero/caponord/tygr je precijen takovej nejhbitejsi nejmíň zere a jede taky skvele

PS: kdyby si chtěl kozu co se v terenu neztrati tak prodavam GS800 - to je po freewindovi IDEAL!:-) - jen nesmis mit v prdeli zada jako ja :-/
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: kam dál?

Příspěvek od Twin »

Dík za reakci. Tak caponord to asi taky nebude :-/
800GS se mi líbí moc a určitě si ji jednou koupím, ale je přes moje finanční možnosti a půjčovat si na motorku peníze nechci.
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: kam dál?

Příspěvek od Milanek »

Twin píše:Dík za reakci. Tak caponord to asi taky nebude :-/
800GS se mi líbí moc a určitě si ji jednou koupím, ale je přes moje finanční možnosti a půjčovat si na motorku peníze nechci.
však není potřeba hned zkrachovat :-) tenhle je starej ale vybava to slusne dorovnava v podstate komplet - tass jsou prekupnicky, lestici videl sem tam totalni vraky ale i pekyn motorky takze opatrne na ten "super stav" u 18ti lety motorky nejspis bude mit spis 160 ale to není az takovej problém , ale na oko je pomer cena vykon vic nez slusnej :
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 84772.html
nebo za 90 novejsi a peknejsi :
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 77876.html

z mnoha duvodu je tygr lepsi volba bez caponord nebo varan
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: kam dál?

Příspěvek od Twin »

Děkuji za typ. Triumph je horký kandidát. I když se mi moc nelíbí. Můj vkus je Caponord. Ale co jsem zjistil, tak je vážně téměř jistota že se bude srát elektrika. Ještě si musím ujasnit jestli kupovat motorku srdcem nebo hlavou :-/
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: kam dál?

Příspěvek od kanko00 »

Jo, jo hlavou..... Ja so zbadal uz teraz moju KTM, isiel a kupil...potom som spekuloal co s Versysom. Takze asi tak.....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Odpovědět