Dobíjení a příslušenství

Odpovědět
sedivak25
Příspěvky: 13
Registrován: pon 12. čer 2017 22:19:39

Dobíjení a příslušenství

Příspěvek od sedivak25 »

Čau kluci. Tak jsem se konečně dostal do garáže a odstrojil mašinu. Jelikož. Mi větrák přestal dobíjet. Baterka je v pohodě. Každopádně jsem elektro neznaboh a veškeré pozitivní elektrické impulsy se mi vyhnuly velkým obloukem. Chápu, že bez měření se k výsledku nedohledám. Spíš mi jde o to jestli někdo nemá nějaký postup. Krok po kroku. Od nejjednodušší a nejméně bolestivé příčiny po to nejhorší. Toť za prvé.

A za druhé. Dávám na mašinu přídavné světla, zásuvku a hefty. Koupil jsem adventure od Oxfordu. Zvládne baterka tyhle věci utáhnout ? Popřípadě je u všeho potřebné relé? Třeba hefty jsou od prodejce prodávané jen s propojovacími konektory, pojistkou a připojením na baterku. Zásuvka to samé. Světla musím komplet dokoupit. Mám jen světla a dráty. Takže pokud někdo má osvědčené zapojení těchto tří věcí a bude ochotný se rozepsat budu rád a odměním na srazu nějakou dobrou lahvinkou. Díky Sedivak
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Dobíjení a příslušenství

Příspěvek od LiborZ »

Pravděpodobně to bude vadný regulátor napětí. Tak jak už psali jiní na fb 🙂
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dobíjení a příslušenství

Příspěvek od Dave842 »

Chceš poradit ještě něco ohledně těch přídavných zařízení na moto nebo už to máš vyřešené? ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Dobíjení a příslušenství

Příspěvek od Household »

Utiahne alternátor povedzme 2 silné prídavné svetlá a zároveň bude stíhať dobíjať baterku ? Už dávno som čítal že Freewind to ma dosť na presno a prídavné svetlá to nepotiahne. Tak som to neriskoval.

Budem rád ak date tip na svetla a watty ktoré Vam to potiahlo. Hlavne aby to bol prinos v noci a nie len kolotočiarsky efekt :D
Odpovědět