Stagnace fóra

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Stagnace fóra

Příspěvek od Vitouš »

Nějak nám fórum stagnuje.Jirko opravdu by se nepodařilo stáhnout přízpěvky ze starého fóra.Tam bylo mnoho užitečného.Jsme za forum vděčni ale nějak se nedáří navázat na to staré.Mnoho dříve zaregistrovaných nemůže asi najít cestu k tomuto novému fóru.Myslím že bylo nešťastné přidání k adrese vebu http://www.freewind to/fórum.Lidi to nenapadne a nemohou fórum najít.Taky je škoda že tu chybí technické údaje o xf 650 a prostor pro jiné technické informace jako manuál atd.Co ty na to?
martin

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od martin »

Jojo, bohužel je to pravda. Na staré fórum jsem chodil vpodstatě každodenně, tady stačí jednou týdně, a o nic nepřijdu. Dával jsem taky odkaz na tohle fórum na Motorkáři.cz, výsledek nevim. Ale ta hlavní strana www.freewind.cz dělá rotyku. Aspoň kdyby tam byl odkaz na fórum :idea: .
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od Sinner »

Jo Taky koukám že je to trochu poslabší. Já chodím tedy několikrát za den ale jen sem vlítnu klepnu na nové příspěvky a zase du. Jinak taky jsem dával info na motorkáře a všem co tam mají zaregistrovaného wětráka jsem psal osobně. Dokonce jsem někde vyloudil i Traxxase a napsal mu, ale asi už na nás peče.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od Vitouš »

Budeme slavit přelom října a listopadu konečně se nám začínají stránky hýbat a začne to snad být užitečné a zajímavé.
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od sonyk »

pres zimu se to rozhejbe az nebudou lidi mit co delat
Kawasaki z750
traxxas

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od traxxas »

Sinner píše:Jo Taky koukám že je to trochu poslabší. Já chodím tedy několikrát za den ale jen sem vlítnu klepnu na nové příspěvky a zase du. Jinak taky jsem dával info na motorkáře a všem co tam mají zaregistrovaného wětráka jsem psal osobně. Dokonce jsem někde vyloudil i Traxxase a napsal mu, ale asi už na nás peče.
Hele nic mi od tebe nedorazilo, tak nevim jak treba ostatním, asi nejaka chybicka......fakt jsem to nasel nahodou....
traxxas

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od traxxas »

Hele kluci, mám v pc pořád ještě uložené důležité údaje k freewu včetně manuálu, rozstřelu apod, většinou v PDF , kam to mám poslat nebo dát??????? Pomůže to????
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od Sinner »

traxxas píše:Hele kluci, mám v pc pořád ještě uložené důležité údaje k freewu včetně manuálu, rozstřelu apod, většinou v PDF , kam to mám poslat nebo dát??????? Pomůže to????
Manuál, a microfishe mám ale kdyby si měl cokoli dalšího dej vědět. Já bych to od tebe převzal. ;) Myslím třeba i fotky, i texty k a o různých padáků, úprav nápadů oprav atd. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od Vitouš »

traxxas píše:Hele kluci, mám v pc pořád ještě uložené důležité údaje k freewu včetně manuálu, rozstřelu apod, většinou v PDF , kam to mám poslat nebo dát??????? Pomůže to????
To by bylo fain kdyby si to poslal třeba do různého.Většina znás počítala stím že to bylo uloženo ve starém fóru a nikdo to asi nezálohoval tak že máme houby.
martin

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od martin »

Mám taky servisní manuál a microfish, ale muselo by se to někam uložit, nebo poslat zájemcům přímo mailem.
traxxas

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od traxxas »

kdo je tady admin??? Jirkas??? jestli chceš písni mi mejlovku a co mám pošlu. Nebudu se trápit s vkládáním sem, páč to je všehochuť.... :roll:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od kanko00 »

Dala - nedala by sa tu vytvorit fotogaleria? Staci, keby kazdy registrovany clen mohol vlozit povedzme 3-5 fotiek v urcitej velkosti. Videli by sme tak svoje motorky, vylepsenia, zmeny a podobne.

Mohol by vkladat aj majitel V Strom DL 650 :lol: :twisted:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od JirkaS »

sonyk píše:pres zimu se to rozhejbe az nebudou lidi mit co delat
Ahoj, doufám že i dřív :oops: , sonyk přesně vystihl moji situaci...

Co se týče všech manuálů, microfish-ů, a ostatních věcí tak ty mám (vč. celé původní fotogalerie) a po instalaci nového webu je tam vložím, pokud máte o něco konkrétního zájem můžu to hodit na leteckou poštu.

Jediné s čím zatím marně bojujem je vložení příspěvků z předchozího fóra, po nekolikadesáté instalaci to prostě nejede :( a rozkódovat ten databázový soubor, abych mohl vložit aspoň nějaké příspěvky týkající se např. techniky se mi taky nedaří...

Jako malou náplast jsem tady vytvořil nové fórum pod názvem "GALERIE UŽIVATELŮ" kde si můžete vytvořit svoji fotogalerii (nejlépe s názvem Vašeho nicku). JirkaS
Není rum není šturm
traxxas

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od traxxas »

kanko00 píše:Dala - nedala by sa tu vytvorit fotogaleria? Staci, keby kazdy registrovany clen mohol vlozit povedzme 3-5 fotiek v urcitej velkosti. Videli by sme tak svoje motorky, vylepsenia, zmeny a podobne.

Mohol by vkladat aj majitel V Strom DL 650 :lol: :twisted:
Vďaka brat.... ;) len aby nas ostatni neodstrelili ..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od Meldar »

Mě to forko běhá nějak pomalu.Jak jste na tom ostatní?
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od hroch »

Meldar píše:Mě to forko běhá nějak pomalu.Jak jste na tom ostatní?
me taky
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagnace fóra

Příspěvek od JirkaS »

hroch píše:
Meldar píše:Mě to forko běhá nějak pomalu.Jak jste na tom ostatní?
me taky
Od pondělí to bylo nějaký zamrzlý i u mě... teď už to běží normálně... od našeho poskytovatele jsem žádné info nedostal...
Není rum není šturm
Odpovědět