nováček čekatel

jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: nováček čekatel

Příspěvek od jahodak »

Ahoj liboreZ.náhodou jsem si objednal ten modrej karbon,jěště také červenej a zelenej.Tak pak až dorazí,dám vědět jakej je ve skutečnosti :) Jsem zvědavej 8-) NO UVIDÍME
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: nováček čekatel

Příspěvek od LiborZ »

jahodak píše:Ahoj liboreZ.náhodou jsem si objednal ten modrej karbon,jěště také červenej a zelenej.Tak pak až dorazí,dám vědět jakej je ve skutečnosti :) Jsem zvědavej 8-) NO UVIDÍME
Ahoj :D, Household má asi s originalitou smůlu (i když nevím, na co budeš ty folie lepit :?:), ale kombinací více barev může být originálů hodně.
Freewind celý v červené by byl asi hóóódně "holčičí" :lol:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: nováček čekatel

Příspěvek od jahodak »

LiborZ píše:
jahodak píše:Ahoj liboreZ.náhodou jsem si objednal ten modrej karbon,jěště také červenej a zelenej.Tak pak až dorazí,dám vědět jakej je ve skutečnosti :) Jsem zvědavej 8-) NO UVIDÍME
Ahoj :D, Household má asi s originalitou smůlu (i když nevím, na co budeš ty folie lepit :?:), ale kombinací více barev může být originálů hodně.
Freewind celý v červené by byl asi hóóódně "holčičí" :lol:
To bude do sezony pořešený ;).Jsem spíš zvědav na ten odstín :?: Na shadowa by to neklaplo,to by byla ECHT prasárna :cry: ani není můj jen ho mám k dispozici :cry: :oops: .Ale freewind bude :D 8-)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: nováček čekatel

Příspěvek od Sinner »

Jahoďáku ti jsi si objednal jen vzorky, nebo už komplet polepy? 8-)
Jinak ten karbon je fakt nádherný. Já ti ho uplně vidím na ty mojí tenerce, to by z ní udělalo takovou "zlou bestii" hmmmm :twisted:
Jenže ani náhodou, já ji mám tak pěknou a téměř v origo stavu že by mi musely ruce upadnout. ;) Nehledě na to že bych vyplázl raketu jak za matroš tak udělání. Nejsem tak šikovnej. :(
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: nováček čekatel

Příspěvek od jahodak »

Objednal jsem vzorky.Brečel jsem jak želva ve čtyřech firmách :cry: nikdo nemá skladem jinou než černou, ale vybrečel jsem skoro všechny barvy, co jsou(od každé firmy trochu).Takže až dorazí, tak dám vědět a pak je dám k dispozici všem.Já jsem nejvíc zvědavý na tu hnědou a stříbrnou.Snad to pošlou jak slíbili. :mrgreen:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: nováček čekatel

Příspěvek od Sinner »

Já si napsal do 3M (němcká firma, v německu dělané, údajně nej na světě.) a poslali černou, je to velké aby se tak mohlo zkusit si olepit víčko od nádrže nebo zpětné zrcátko, ale je to fakt COOL.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: nováček čekatel

Příspěvek od Household »

Ten Modrý karbon :o :o :o

Ešte keby ho mal kto nalepiť tak by som to bral, ale sám si na to netrúfam. :(
Ale idem popátrať koľko by to stálo a kto by to v okolí spravil.
To je Vážne chrobák v hlave. 8-)
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: nováček čekatel

Příspěvek od martinbrejcha »

Rimeráku, jo zkurvit řetěz za 5.000 km si dovedu představit, ale ne vytahat ho za max. hodnou, ještě k tomu motor je seškrcenej na 25 kW..........
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: nováček čekatel

Příspěvek od jahodak »

Household píše:Ten Modrý karbon :o :o :o

Ešte keby ho mal kto nalepiť tak by som to bral, ale sám si na to netrúfam. :(
Ale idem popátrať koľko by to stálo a kto by to v okolí spravil.
To je Vážne chrobák v hlave. 8-)
Mám známého co vlastní jednu z největších reklamních agentur tady na Liberecku,takže až to přijde tak dám vědět jak to jde a zjistim co by to stálo i když řikal že tu černou udělá opravdu skoro každej a stačí jen karta a fén ;) .V Olomouci jsem paní ukecal a měla by mě poslat vzorky cca.do 3týdnů, protože musí sehnat ty odstíny co jsem chtě,l černou maj jinak skladem.(oni jinak ostatní barvy prodávaj po 50m, takže GARDA¨, už jse nedivím že to nikdo nemá skladem :( ).Každopádně dám vědět a pak klidně pošlu dál.Zatím ahoj všichni :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Odpovědět