Fotogalerie

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Fotogalerie

Příspěvek od Pech »

Co takhle udělat ještě jednu sekci (fotogalerii) kam by se vkládali fotky a videa z různých akcí atd.? Je tu jen galerie uživatelů kde si každý popisuje své motorky,úpravy atd.,ale nic kam dát třeba fotky,nebo odkazy z akcí jako ste měli teď přes víkend. Odkazy máte v tématu o akci,ale nikdo to tam nenajde,zde by to bylo přehledné a každý by věděl, že jsou tam jen fotky a videa z příslušné akce podle založeného tématu.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotogalerie

Příspěvek od Sinner »

Máme sekci v fotky a videa ;) viz: tady
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotogalerie

Příspěvek od Pech »

To jo,ale to je vše v jednom tématu a nepřehledné. Já myslel právě založet novou sekci,kde by co větší akce,to jedno téma.Pak třeba jedno téma jen na soukromé projížďky,nebo cokoliv,prostě aby si si otevřel sekci a tam si viděl např.- Ještěd.Tak se tam podíváš jak se tam asi nechá dojet,jek totam vypadá a na zážitky těch co tam byli. Kděžto když je to v jednom tématu,tak to tam nenajdeš,protože nikdo nebude listovat 14 stránek.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotogalerie

Příspěvek od Sinner »

Když máš náladu tak další téma vyrobit. Ale já v něm pořádek dělat nebudu. A hoši ti ho zaserou než řekneš švec. ;)
Koukal jsem jak to mají na supertenere.cz a tam to vede opravdu zodpovědnej kluk, a taky žádná sláva. Nejlepší je když něco hledáš použít tlačítko "Hledat" . Ale jestli chceš, klidně to založ. 8-) Pokud se to osvědčí príma, pokud ne, máme tlačítko "Delete". Hlavně žádnej stres. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotogalerie

Příspěvek od Pech »

Já to založit nemohu,nemam na to práva.Ale klidně bych to zkusil moderovat. Založil jsem dřív forum o RC, které jsem už předal jiným.Museli by jste vytvořit novou sekci a pak by se tam postupně začali házet fotky. Dali by se tam odkzy z akce teď o víkendu atd.U mě na foru to vypadalo nějak takhle:
Přílohy
1_Změnit velikost.jpg
1_Změnit velikost.jpg (93.09 KiB) Zobrazeno 10131 x
2_Změnit velikost.jpg
2_Změnit velikost.jpg (83.71 KiB) Zobrazeno 10128 x
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotogalerie

Příspěvek od Pech »

Ale jestli se vám to nepáčí,tak se tim nezatěžujte je to jen návrh na vylepšení fora.
Odpovědět