Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pokec

Příspěvek od martinbrejcha »

Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

jj to je ona.Hlavně mi neříkej že je s ní něco špatně :?:
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

jahodak píše:Kam pro ní jedeš :?: Já byl pro jednu ve Zlíně :evil: a nebrat :twisted:
Koukal jsem na jednu ze Znojma,ale tahle kam jedu je od jinud.
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

Pech píše:jj to je ona.Hlavně mi neříkej že je s ní něco špatně :?:
vypadá pěkně :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

No právě,uplně trnu hrůzou co dostnu od Martina za odpověď. Doufám že to ty najetý kilometry nemá nějak utočené.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Pokec

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj tak trochu do mlýna..........dovozci motek ti nikdy nechtěj splnit tvůj sen a prodat ti co nejlevněji. :shock: .............je snad logický že si chtěj vydělat :geek: ................jako každej..... :idea: .......
bohužel stáčení tacho a skrejvky vad jsou i autaků.realita
Držím palce....naleštěná je hezky.....ale pamatuj............italové mají sezonu oproti nám skoro celej rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a motka je tam jak kolo ve veitnamu.......má ji skoro každej a lítá s ní porád............všude.....a málokterej špageták si ji váží....neb si může koupit za pár platů funglovku ....ne jako my......
vem si někoho kdo tomu rozumí, protože dovozci v tom samo uměj chodit a jen tak nepoznáš......

kiláky poznáš pouze na dílech který jsou měněný...........řetězovka, desky, kotouče......a normálně se ještě neměněj.....a když kecaj že to radši vyměnili....může to být taky od nějakýho dobytka co za to tahal jak vožrala za pípu
a na motce jako celku......ale když by byla fakt udžovaná tak ti ani odborník nepozná ........
kukej na vůle...souosost...stav brzd...zda nepropouští vidle ....jak stíraj ..zda nejsou hnutý....jestli ti nevypadnou kvalty...spojka ... koukej na rám ...atd.....prostě bacha... :!: :!:

PS....mám za to že Buba a Kankoo a ještě někdo prodává... :? :shock: :o ...zrádci.... :roll: :lol:
kup od nich a řeknou ti alespoň pravdu a budou férový......já koupil nakonec raději také..bejvalku :mrgreen: ...a spokojenost
Jinak kurevskej mafr na motky je tady DEEP.......kdyby jsi ho ukecal a zaplatil mu vejlet...... tak ti ji tak proleze, že už ho tam asi prodejce nikdy nepustí :mrgreen: :mrgreen:

A nebo se jakkoliv doprav na sraz....pokecáš a omrkneš skutečný motky a skutečný realný km a pak můžeš porovnat...nemluvě o tom že Kankoo .....jeden z našich slovenských bratrů....dorazí a nabízel ji k prodeji.....a možná přidá i bio špekáčky z Buřta 2011 :lol: :lol:

Tak držím palce
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Moc díky za názor a pomoc. Určitě to okouknu. Jede se mnou strejda, který jezdí už pár let hondu SLR 650, tak to skoukne se mnou. Snad tam nebude nějaká sviňá*na. Je mi jasný že ji naleští atd. aby zakryli případné vady, to se uvidí až na místě z fotek toho člověk moc nepozná.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Plukovnik a ja som Ta mal za kamarata... :shock: :lol:

V tejto vete ".....jeden z našich slovenských bratrů....dorazí a nabízel ji k prodeji.....a možná přidá i bio špekáčky z Buřta 2011 :lol: :lol: " ma najprv potesis a potom sa snazis nasierat! :lol: :lol: :lol:

Co furt s tymi spekackami (buřtami)? Tolko reci a potom mi ich zjedli! :) Ste lapaji a to som tolko km isiel za Vami sam zo Slovenska! :shock: 8-) :shock: 8-) 8-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Pokec

Příspěvek od Plukovník »

No teda KANKOO....... :shock: som z toho volaký zmetený :lol:
kedže som ponukol tvoju motku... :roll: ..a pripomel našich slovenskych bratiov :roll: nebolo nič proti tebe ba opak....důkaz kedže to s tebou mylím dobre 8-) :lol: :lol: ....možná trocha tych špekačkoch bola sranda :mrgreen:
ale nie taka :mrgreen: aby som u těba ztratil titul kamarad
počkaj na sraze..........tˇa opijem Brato zo Slovenska :D

Ahoj a líp slovensky to neumím........se musíme opít a stvrdit přátelství :o no a pak to bude pecka

Tak ahoj a těším se na tebe :mrgreen: ..........no snad i ty na mě :roll: :lol:
jeďte opatrně ............a potvrzuji že se po tvých bio špekáčkách všichni olizovali....prostě byly výborný ale nějak se to vymklo z rukou.....a se z toho ROBILA sranda :lol:
Tak se nezlob a přijeď ;)
No
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

Pech píše:Moc díky za názor a pomoc. Určitě to okouknu. Jede se mnou strejda, který jezdí už pár let hondu SLR 650, tak to skoukne se mnou. Snad tam nebude nějaká sviňá*na. Je mi jasný že ji naleští atd. aby zakryli případné vady, to se uvidí až na místě z fotek toho člověk moc nepozná.
Km bych moc neřešil Freewind bezproblému ujede 50000 i 60000 km .Někteří tady na fóru tyto km už mají najety.Taková jednoduchá zkouška.Při 19000km by motka měla mít .kotouče jen mírně opotřebované.Origo tlouštka kotouče je myslím 5,2 mm.Tak by kotouče neměli být o moc slabší. :idea:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

Plukovník píše:No teda KANKOO....... :shock: som z toho volaký zmetený :lol:
kedže som ponukol tvoju motku... :roll: ..a pripomel našich slovenskych bratiov :roll: nebolo nič proti tebe ba opak....důkaz kedže to s tebou mylím dobre 8-) :lol: :lol: ....možná trocha tych špekačkoch bola sranda :mrgreen:
ale nie taka :mrgreen: aby som u těba ztratil titul kamarad
počkaj na sraze..........tˇa opijem Brato zo Slovenska :D

Ahoj a líp slovensky to neumím........se musíme opít a stvrdit přátelství :o no a pak to bude pecka

Ta ahoj a těším se na tebe :mrgreen: ..........no snad i ty na mě :roll: :lol:
jeďte opatrně ............a potvrzuji že se po tvých bio špekáčkách všichni olizovali....prostě byly výborný ale nějak se to vymklo z rukou.....a se z toho ROBILA sranda :lol:
Tak se nezlob a přijeď ;)
No
Hele, na to opijeni pozor! Nad alkoholem nelze zvitezit, ale Slovaci snim remizovali. :-D
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Vitouš píše:
Pech píše:Moc díky za názor a pomoc. Určitě to okouknu. Jede se mnou strejda, který jezdí už pár let hondu SLR 650, tak to skoukne se mnou. Snad tam nebude nějaká sviňá*na. Je mi jasný že ji naleští atd. aby zakryli případné vady, to se uvidí až na místě z fotek toho člověk moc nepozná.
Km bych moc neřešil Freewind bezproblému ujede 50000 i 60000 km .Někteří tady na fóru tyto km už mají najety.Taková jednoduchá zkouška.Při 19000km by motka měla mít .kotouče jen mírně opotřebované.Origo tlouštka kotouče je myslím 5,2 mm.Tak by kotouče neměli být o moc slabší. :idea:
Určitě na to kouknu, tajně doufám že když je to po 1. majiteli že by k tomu mohla být i serviska a tím by se vše vyřešilo.No uvidím zítra,už sem z toho nervní jak to dopadne.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Neries km, ja mam moto z IT a na tacho malo 33000 km. Nic jej nebolo a ide OK, bez pazvukov a ako ma byt. Ked sa previezol kamarat co mal origo Freewind z 12000 km, povedal, ze idu uplne rovnako.
Pozri celkovy stav moto. Moto sa da znicit za 15000 km a niekto ju neznici ani za 50000 km.

Drzim palec... ;)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Jasný, díky moc.
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Tak poslušně hlásím, že motorka je doma. Teď ji ještě STK a přihlásit a bude klid. Budu moct začít konečně jezdit.
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

no tak hurá ;) .Gratuluju, máš to nejlepší :P :P co jezdí
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Díky moc, dnesk jsem rozebral celou masku kvuli světlu a pak jsem zjistil,že to bylo uplně zbytečné.
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

Opravdu je to univerzální stroj :lol: I s klimou v kufru :shock:
Přílohy
_C051773.jpg
_C051773.jpg (199.45 KiB) Zobrazeno 14046 x
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Odpadnem... Aka batozina! :shock: :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pokec

Příspěvek od martinbrejcha »

Pech píše:No právě,uplně trnu hrůzou co dostnu od Martina za odpověď. Doufám že to ty najetý kilometry nemá nějak utočené.
nene, jen mi šlo o to, že ten v Železným Brodě mám tchána. Všichni se tam znaj ( maloměsto ) tak jsem mohl hodit návnadu. Ale já řešil narychlo to ložisko před srazem a lítal jak hadr na holi. Takže jsem neměl absolutně čas se ozvat. Měl jsi ho šoupnout na vozejk a přijet do Pastvin :lol: Nahoď sem fotky!!!! A vítej na klubu
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Díky za přivítání. Tak dnes jsem si to hezky rozebral a i vyfotil proč,tak sem hodím foto.Pak jsem zjistil,že to šlo dát do kupy bez rozebrání :-)
Přílohy
Takhle to na konec dopadlo
Takhle to na konec dopadlo
DSC00699_Změnit velikost.JPG (191.28 KiB) Zobrazeno 13998 x
Sůvod rozebrání
Sůvod rozebrání
DSC00698_Změnit velikost.JPG (195.53 KiB) Zobrazeno 13999 x
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Teda na to kolik je tu členů, tak to tady moc žívé neni. To je docela škoda. :-(
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Pokec

Příspěvek od Plukovník »

No jo.....je léto...jenom za mě......jsem furt v práci, nebo na zahradě............a nebo se štestím na mašině :lol: :lol:
v zimě nemám sezonu........tak to píšu něco furt a ostatní taky :o :mrgreen:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pokec

Příspěvek od martinbrejcha »

jj, přesně tak. Vždyť já ani toho Winda od srazu neumazal. Jirka je mrtvej, ostatní enduráci to taky pořád rušej.....

Nahoď Plukovníku víkend, kdy můžeš, srazíme se na půl cesty LBC-Praha !!!!! Doufám, že se Jahoďák taky urve !!!
Doufám, že pojede i někdo z enduráků, aby nám ukázali tu správnou cestu 8-)
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pech »

Je to vždycky znát,když je léto tak je většina lidí venku.Taky jdu radši na pivo před hospodu než sedět u PC.
Odpovědět