Článek v ČMN 21/2016

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Článek v ČMN 21/2016

Příspěvek od LiborZ »

Dnes jsem si v supermarketu všiml, že v aktuálně posledním čísle ČMN vyšel v tématu SECOND HAND článek o wětráku.
Pisateli se vzhled XFka evidentně nelíbí. Prý ošklivý, nevím, kde na to přišel :evil: :lol: Jinak, ale dobré hodnocení a myslím, že i objektivní.
Obrázky jsou nekompletní a stažené z netu jen jako náhled.
ČMN 21_2016 0.JPG
ČMN 21_2016 1.JPG
Kulich
Motorkář
Příspěvky: 66
Registrován: stř 16. pro 2015 13:30:44
Bydliště: Dobříš

Re: Článek v ČMN 21/2016

Příspěvek od Kulich »

Dík za info. Řekl bych že Wětrák se líbí jen majitelům , ale je mi to fuk. :lol:
I cesta může být cíl....
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek v ČMN 21/2016

Příspěvek od Milanek »

Kulich píše:Dík za info. Řekl bych že Wětrák se líbí jen majitelům , ale je mi to fuk. :lol:
bral bych je i jako kompletni :-) - stacil by clanek - ne ze bych byl schnilej pustit chlup za noviny ale u nas v penny marketu v useku s novinama evidentne nedocenujou kupni silu motorkaru :-) a jinam se po praci nedostanu :-(
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: Článek v ČMN 21/2016

Příspěvek od Twin »

Kulich píše:Dík za info. Řekl bych že Wětrák se líbí jen majitelům , ale je mi to fuk. :lol:
Jsem majitel a přesto se mi wětrák nikdy nelíbil, ale je mi to jedno. Když na něm jedu tak ho nevidím. Mám ho čistě kvůli spolehlivosti a univerzálnosti.
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek v ČMN 21/2016

Příspěvek od Milanek »

Twin píše:
Kulich píše:Dík za info. Řekl bych že Wětrák se líbí jen majitelům , ale je mi to fuk. :lol:
Jsem majitel a přesto se mi wětrák nikdy nelíbil, ale je mi to jedno. Když na něm jedu tak ho nevidím. Mám ho čistě kvůli spolehlivosti a univerzálnosti.
Mně se líbí :-) - dyť v porovnání s BMW F650 je to vyslovene krasavec a pegaso je sice o chlup hezci na predku ale zase je cely takovy otekly a hlavne je to kram :-)

jinak tady první cas clanku zdarma a ve vys rozliseni :
https://magazine.alza.cz/preview/qbm4S ... jp0cnVlfQ2

na druhou si to někdo musí koupit ............:-)
Přílohy
DRUHA STRANKA.jpg
Odpovědět