3x v servisu a závada přetrvává

Odpovědět
djuk
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22. bře 2017 11:23:09

3x v servisu a závada přetrvává

Příspěvek od djuk »

Zdravím chlapi, chtěl bych se zeptat jestli někoho něco nenapadá, budu rád za jakýkoliv návrhy :) Mám freewinda z rok 98 a s ním jeden docela velkej problém, 3x už sem ho přivezl ze servisu a pořád to stejný... Motorku v pohodě nastaruju, jedu asi 15-25 km a po zahřátí motorka začne šukab a střílet a pak zdechne a musím čekat než to celý zchladne abych zase pár km ujel - přemístil se k domovu a mohl dál zkoumat čím to může být. Jinak.. motorku sem kupoval na podzim takže se závada neprojevila, v servisu mi převíjeli altík což nepomohlo, karbec a špatnou směs sme taky vyloučili to by mělo být v cajku. Závada se projevuje po zahřátí, nepíšu záměrně motoru protože mi při poslední návštěvě servisu řekli že by to mohlo být po zahřátí CDI (nová stojí 13000, nechávají je "vyrobit" za 8000) což mi přijde jako docela velká investice proto bych byl rád abych to měnil s jistotou že se opravdu o cdi jedná. Pokud vás někoho něco napadne budu jenom rád ;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x v servisu a závada přetrvává

Příspěvek od Sinner »

No tohle vypadá spíš na svíce. Bych teda soudil. Nebo poškození kabelu případně pojistková skříňka. U mne to bylo pouzdro pojistky. ;) hledal jsem to opravdu dlouhou dobu.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x v servisu a závada přetrvává

Příspěvek od Milanek »

klidne i zapalovaci civka by to mohla byt - to chce dalšího freewindaka a menit "krabičky" co nejdriv pomuze - co je to za debily ze ti previnuly altik jako odpověď na zavadu ze to po 15km chcipne ???? :-D
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: 3x v servisu a závada přetrvává

Příspěvek od Dave842 »

Jojo... :D S tím altíkem je to vtipný.. :D
D@VE
Venca
Příspěvky: 20
Registrován: sob 26. kvě 2012 12:45:02

Re: 3x v servisu a závada přetrvává

Příspěvek od Venca »

něco podobnýho mně to dělalo, když jsem měl špatnou fajfku...Zkus je přeměřit, Venca
Odpovědět