Prodám svojí rally afriku

Odpovědět
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Prodám svojí rally afriku

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj, málo času, atd,- dlouho jsem se nikterak neozval- zlomená ruka v zápěstí, starosti v práci, no mám toho tolik, že jeden by si i hodil mašli :evil: :lol:
Nu ale k věci: po všech pro a proti si nechám KTM a prodávám svojí rally afriku.
Předem děkuji za příspěvky typu - kolik jsem už toho koupil a prodal :mrgreen: ale je to tak.
Nepíši zcela záměrně více detailů, nechci tady z toho dělat reklamní web- spíše jde o to- kdy zná mě a mojí afru - a měl by zájem - očekávám že má na mě telefon. vím že jste drtivá většina zaměřená na silnici, a tak jen informativně bez fotek.
Myslím tedy spíše - že jak se na Vás rád přijedu někam podívat- aby náhodou někdo neřekl - ty voe škoda, já bych jí vzal.
Samozřejmě detaily motorky , přestavby, její 100% legálnosti, a ceny rád poskytnu zájemci.
Jako nic jí není, je úplně OK a v dnešní zkur...ený době plný zbytečný elektriky a pí...covin co na motorce jsou jenom pro zlost- ideální nejspolehlivější stroj na světě....DVĚ NEUJEZDÍM, MŮJ DANÍK MÁ ZATÍM POUZE 8 LET...TEDY JÍ DOMA SUŠIT JEŠTĚ 10 LET nemá smysl
nu a já jsem natolik zoranžověl - že mě můžete vidět už jen výhradně na KTM 950 adventure S - goo!!!!!!!
NO NIC- VŠEM VELKÝ POZDRAV BRZY NA VIDĚNOU PLUKOVNÍK :P
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Prodám svojí rally afriku

Příspěvek od Plukovník »

https://www.youtube.com/watch?v=Fmu3wrj47-k
jenom krátké videjko co afrika umí, :mrgreen:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Odpovědět