Kapoty Freewind 2002

Odpovědět
Ondrero
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. lis 2017 13:29:10

Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Ondrero »

Zdravím, chci se zeptat na kapoty u Freewinda. Když jedu po horší cestě, tak mi přijde jakobych před sebou měl 2 kýble co o sebe mlátí. Je to opravdu hrozný. Zajímá mě jestli je to vlastnost, nebo se v motorce někdo hrabal a něco tam ojebal. Když jedu na SV stejnou trasu, tak žádné pazvuky z kapot nejdou.
Jestli je to u Freewinda vlastnost, tak si halt nějak poradím. Pokud to dělat nemá, tak budu hledat podle katalogu ND co tam chybí. A určitě to nebude puntíčkářství. To by muselo štvát každého :)
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Dave842 »

POkud je to opravdu silný, tak to určitě dělat nemá.. :D Mě jedině bouchaly klíče ve spínačce.. Asi bych šel hledat, co tak chybí ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Sinner »

Rozhodně by tam nic mlátit nemělo.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Radek »

Někdy ťuká brzdová hadice o blatník.....
Ondrero
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. lis 2017 13:29:10

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Ondrero »

Já to schválně zkusím při projížďce natočit. Je to opravdu bordel od plastů. Světlo jsem koukal je napevno a plasty okolo jsou tak volný, že to do světla ze všech stran mlátí. Děkuji za info, že to dělat nemá. Už jsem se bál, že je ta motorka horší než čína. Mám skůtra Betu ark 50, starý 14 let, krerý na plastech není nikde slyšet a kamarád měl skůtra nového za 20 tis z Penny a to bylo jak kostitřas. :) . Jinak je to dobrá motorka. Mám 172cm a líbí se mi ovladatelnost a hravost. Jako SV 1000 to sice nejede , ale kvůli tomu jsem si ho nepořizoval. Chtěl jsem něco na kochačku okolo komína a že můžu sjet mimo silnici trošku zablbnout.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od kanko00 »

Moj Freewind nemal ziadne pazvuky a vrzganie, ci ako to nazvat od plastov kapoty a okolia nadrze.
Podla mna mas uvolnenu prednu klietku, alebo pouzite nespravne skrutky na uchytenie plastov.. Daj dolu bocne platy okolo nadrze, svetla a plexi. Musis pouzit na upevnenie plastov origo skrutky so spravnou dlzkou drieku.
Potom sa plasty nehybu a ani ich hlava skrutky neolupava farbu z plastov. A este jedna vec, plasty maju aj koliky, krore sa natlacaju do gumenych "lozok" v protikuse, pozri ci ich mas.
Freewind je sice jednoducha moto, ale postavena kvalitne a poctivo....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Kulich
Motorkář
Příspěvky: 66
Registrován: stř 16. pro 2015 13:30:44
Bydliště: Dobříš

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Kulich »

Ahoj, když píšeš, že ti mlátí plasty do světla, máš tam ty dva šrouby na příčce nad světlem ?
Položka č. 5.
https://www.partsdepot.cz/originalni-di ... 01/418354/
I cesta může být cíl....
Ondrero
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. lis 2017 13:29:10

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Ondrero »

Jeste jsem na to nekoukal, ale urcite tam bude nejaka bota co pisete. Je ostuda na tom jet. Jakoby byl v prazdnem kufru sroubovak co tam mlati :D . Pak dam vedet co to bylo.
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Milanek »

mne brutalne mlatil hlavak - byli tam unaveny pruziny a ohlej doraz , jinak při skladani je dobry olepit hranu svetla negakou gumou
Ondrero
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. lis 2017 13:29:10

Re: Kapoty Freewind 2002

Příspěvek od Ondrero »

Tak je to jasný. Zaprvé byla špatně nasazená jedna gumička na plexiskle. Takže drželo jen na 3. A zadruhé na výztuze co drží ty plasty nad světlem chyběly šroubky M5. Takže to bylo celé na volno a spadlé na světlo. Mě by ani ve snu nenapadlo, že se někdo na něco takového při montáži vyprdne. Dal jsem tam šroubky s pérovkou a velké podložky a zalepil. Tak snad to bude držet. Byl se projet na louce a ticho po pěšině. Už to nezní jako čínský skůtr z Penny.....
Přílohy
0BFCDEA0-5753-49C2-ADD9-9A1E1373E1D8.jpeg
Odpovědět