Freewind ako prvá motorka?

Odpovědět
Wakumie
Příspěvky: 1
Registrován: sob 05. kvě 2018 12:44:34

Freewind ako prvá motorka?

Příspěvek od Wakumie »

Zdravím, po zime si chcem kúpiť prvú motorku, a veľmi sa mi pozdáva práve Freewind.
Na rok budem mať 18,teraz cca 185cm, 75kg a povedal by som že bez skúseností. V 15tich som sa previezol raz na babette, raz na pionierovi, preto píšem že bez skúseností :D (Od malička jazdím na bicykli, chápem že sa to nedá porovnávať ale viem aké to je jazdiť v premávke v meste, aj mimo ciest.)
Chcem práve niečo na cesty, ale aj na ľahší terén - rozbitý asfalt, štrk do 35kw. Neplánujem nejako moc jazdiť po diaľniciach či rezať zákruty. Pokiaľ by ste mi vedeli poradiť či sa oplatí brať Freewind, alebo niečo slabšie (určite poznáte ten pocit ktorý mam aj ja teraz, "ja slabšie nechcem, naučím sa aj na tomto" :D, no nad dobrými radami určite porozmýšľam.) Chcem niečo do 55 000czk = 2 000€ a myslím že toto je asi najlepšia voľba v tejto kategórií.

Ďakujem za odpovede.
PS. - Prepáčte za znovu vytvorenie topicu na túto tému, no našiel som tu len starú a myslím že za tých pár rokov za trh motoriek mohol zmeniť.

Dodatok Pokiaľ viete doporučiť na čo si dávať pozor pri kúpe, napr. najčastejšie chyby a podobne, budem rád ak to sem napíšte. A keď som pri tom, bude treba kúpiť prilbu, topánky a oblečenie, pokiaľ viete čomu sa vyhnúť alebo čo sa podľa Vás oplatí, napíšte to tiež :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Freewind ako prvá motorka?

Příspěvek od Sinner »

Ahoj,chybu neuděláš. Mašina je to fajn a jsou to cekem držáky. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Odpovědět