Starty-páčka

Odpovědět
Thraces
Příspěvky: 6
Registrován: stř 07. lis 2018 18:01:55

Starty-páčka

Příspěvek od Thraces »

Zdar bando, potřeboval bych radu nebo alespoň tip. Přes zimu jsem si nechal pomeranč trošku poupravit. Součástí "tuningu" jsou i řídítka. Ty jsou sami osobě perfektní. Jen maj drobnou vadu na kráse a to tu, že při startování musím vymáčnokout spojku fakt hodně se silou, jinak nestartuje. No kdo o tom neví a nemá grif a sílu, tak nenastartuje. Otázka: dá se to nějak poštelovat, případně odpojit (v případě nouze)?
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Starty-páčka

Příspěvek od honza780 »

Rozdělej spínač zespodu na páčce a vyčisti ho.Dá se taky posunout kousek dopředu.
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Starty-páčka

Příspěvek od šimi »

Pod spínačem spojky jsou tuším dva šroubky,kterými odmontuješ dva kabely které vedou ke dvěma konektorům.Někde pod přední částí motorky - už si to přesně nepamutuji,dělal jsem to někdy před deseti lety a teď už mám jinou moto.Odpoj ty kabely od konektorů a zahoď je.Konektory na motorce spoj a budeš startovat bez spojky.Je to práce na dvě minuty.Už mě štvalo mačkání spojky při startu hlavně u studeného motoru při používání sitiče,tak jsem to prostě odpojil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Thraces
Příspěvky: 6
Registrován: stř 07. lis 2018 18:01:55

Re: Starty-páčka

Příspěvek od Thraces »

Díky za radu, zejtra kouknu a zkusím odpojit, snad s mým štěstím motorka neshoří :D :D
Odpovědět