Sraz 2010

Odpovědět
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2010

Příspěvek od kanko00 »

Ak budem mat moto, tak prijdem kdekolvek. Teda skoro kdekolvek...
Ale tie Juzne Cechy a Sumava moze byt.
Ak sa bude diat navyse aj Vrbno, tiez moze byt! Ale je mozne, ze tam budem cely den jazdit do toho kopceka do sedla k lyziarskemu centru, kde sme obedovali... :) :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

sonyk píše:Vitouš: nechápu co máš na mysli. Opravdu :-D
Teď už jsme u jiného vážného tématu.Tvoje neochota přispět nám alkoholiků na pití je teďkon vedlejší :D (nehledě na to že mě se to možná taky bude týkat neb pokukuji po něčem silnějším)
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

kanko00 píše:Ak budem mat moto, tak prijdem kdekolvek. Teda skoro kdekolvek...
Ale tie Juzne Cechy a Sumava moze byt.
Ak sa bude diat navyse aj Vrbno, tiez moze byt! Ale je mozne, ze tam budem cely den jazdit do toho kopceka do sedla k lyziarskemu centru, kde sme obedovali... :) :lol:
To jsme si to užili že?Taky na to rád vzpomínám.I když chudák Freewind byl trošku uštvanej.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2010

Příspěvek od kanko00 »

Vitouš píše:
kanko00 píše:Ak budem mat moto, tak prijdem kdekolvek. Teda skoro kdekolvek...
Ale tie Juzne Cechy a Sumava moze byt.
Ak sa bude diat navyse aj Vrbno, tiez moze byt! Ale je mozne, ze tam budem cely den jazdit do toho kopceka do sedla k lyziarskemu centru, kde sme obedovali... :) :lol:
To jsme si to užili že?Taky na to rád vzpomínám.I když chudák Freewind byl trošku uštvanej.

Uzili sme si to super. Aj som mal zadok stiahnuty, ako ma tam niekto s freewindom skrizil v zakrute, ked ho vynieslo na vonkajsok, kde som sa hnal ja. :)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od sonyk »

Ten asfalt, ty zatáčky, ten adrenalin, to brzdeni, ta rychlost, to pretizeni pri brzdeni, ten naklon, to bylo proste uzasny. Nic lepsiho jsem jeste nezajel.

Vitous: co silnejsiho?

Tak aby ste teda nerekli asi vam nejakou tu lihovinku vemu. snad je cestou nerozbiju. Ja se bud dal drzet coca coly obcas redene vodou ehm teda vodkou :-D
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Ovin »

Myslím si, že by se to chtělo dohodnout na termínu letošního srazu. Jelikož doposud prezident nestanovil termín voleb doufám, že se nebudou termíny krejt a nezkomplikuje to tak Českým účastníkům splnit svoji občanskou povinost. Takže navrhuji termín na 21.5-23.5 nebo 4.6-6.6 poslední víkend v květnu je v kempu http://www.autocamp-podrouzek.cz/index.php již obsazeno. Tak čekám na hlasování formou příspěvků. Zatím jsem majitele informoval, že půjde tak o 20 motorek a 30 osob.
Mejras

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Mejras »

Čau pojedu určitě a na FREEWU což je dobrý, protože nemusím dávat úplatek za to, že se semnou budete bavit :lol: :lol: Jinak co se týče termínů je mi to jedno podřídím se většině Zdar
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

Ovine jelikož jsi se obětavě přihlásil k organizaci jižního srazu a mi si toho VÁŽÍME.Tak je potřeba vyhlásit konkrétní termín jako to udělal Sinner s Vrbnem.Mě osobně zatím vyhovují oba tebou navrhované termíny.Myslím ale že pokud nebude stanoven jeden termín tak lidi začnou posílat různé návrhy a nedá se to dohromady.Když teď určíš termín srazu tak Je dostatek času Pro ty kdo se chtějí zůčasnit aby si to zařídili.Držel bych se Siinerova mustru ze srazu ve Vrbně až vyhlásíš termín tak by se lidi měli hlásit kolik osob atd.Nic ti nechci vnucovat ale zdá se mě to jako rozumnej návrh abychom se někam pohnuli :idea: . :!:
Uživatelský avatar
Redy
Big motorkář
Příspěvky: 117
Registrován: úte 12. kvě 2009 20:13:37
Bydliště: Pardubice

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Redy »

Souhlasím, dát jeden pevnej termín. Jinak se to bude různě měnit a bude v tom chaos. Já to mám 220km, takže docela pohoda :D
Uživatelský avatar
Sepie
Motorkář
Příspěvky: 93
Registrován: stř 01. říj 2008 10:29:18

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Sepie »

Tu už bylo hozené nějaké datum? Marně pátrám... Nicméně jak řekl Vitouš, když dáš dostatečně dopředu jakýkoli termín, kdo bude chtít, tak si to zařídí. Je jasné, že je nás moc a nikdy se nedá vyhovět úplně všem.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Sinner »

Moje zkušenosti s organizací

Ujmout se toho jako organizátor - uzurpátor. 8-)
Chovat se jako diktátor. To se osvědčilo. :P

Myslím to vážně, když jsem dělal organizaci prvního srazu tak jsem málem nespal, pořád jsem někde něco přehazoval, dolaďoval abych to zase po dvou dnech předělával.
Tak.
Organizátor, který se toho pro tento rok ujme, to může udělat podobně jako já, ale samo že nemusí :lol: . Já jen napíšu postup jak jsem to dělal.

1. zeptat se na fóru zda se má vůbec něco konat. 8-)
2. určit se za velitele :shock:
3. najít vhodný termín v součinnosti s příslušnými návrhy na kempy (zdůraznńuji návrhy na kempy, nikoli na termín, ten urči SÁM!!!) z řad případných účastníků. (zavolat do kempů ověřit možnosti, prolustroval pověst na netu příslušného kempu, a spojit se s příslušným správcem)
4. v případě pozitivního (důležité je parkování a bezpečnost motorek, někde to měli docela za problém)nálezu kempu a rozumné dohody ze správcem, vyhlášení na fóru včetně závazného termínu srazu a rozpočtu ceny na jednoho. Případně vystavit odkaz na příslušný kemp.
5. vyhlášení závazného termínu uzávěrky pro přihlášené, potom už nedoplňovat (vymstí se to).
6. vypsání jmenného seznamu.
7. (tohle bych udělal letos)
Jmenný seznam by neobsahoval žádné přezdívky a hlavně!! dodatky typu "Vojta +2 nebo možná +1".
Prostě co účastník, to konkrétní příjmení a jméno, jeho datum příjezdu a odjezdu ve formátu dd.mm.rrrr. A vše přesně v tomto pořadí u každého jednotlivce(všude v kempech kde chtějí jmenný seznam chtějí nejdříve příjmení příjezd, odjezd, případně počet nocí)aby se to dobře tisklo.
8. po uzávěrce závazná objednávka u správce a připadané zaplacení zálohy (někde ji chtěli, ve Vrbně nechtěl správce nic)
9. Po potvrzení objednávky vystavit na webu info o potvrzení termínu a místa.
10. sbírání pochval za zásluhy. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :D :D :D :D :oops:

V případě nejasností, pokud budu vědět a případný organizátor se bude chtít zeptat rád poradím.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

Ovin píše:Myslím si, že by se to chtělo dohodnout na termínu letošního srazu. Jelikož doposud prezident nestanovil termín voleb doufám, že se nebudou termíny krejt a nezkomplikuje to tak Českým účastníkům splnit svoji občanskou povinost. Takže navrhuji termín na 21.5-23.5 nebo 4.6-6.6 poslední víkend v květnu je v kempu http://www.autocamp-podrouzek.cz/index.php již obsazeno. Tak čekám na hlasování formou příspěvků. Zatím jsem majitele informoval, že půjde tak o 20 motorek a 30 osob.
KATKO Ovin tady již navrhoval termin a dával odkaz na příslušnej kemp.
OVINE navrhoval bych pro přehlednost založit nové téma Třeba Jižní sraz 2010 .
Za další úplně bych se nevzdával srazu ve Vrbně.Kdo by nestihl oba srazy tak by mu vyšel třeba alespoň jeden. :!: (snad by už byla obsluha lepší) CO VY NA TO :?: A co na to Sinner?
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Sinner »

Vitouš píše: A co na to Sinner?
Já se letos do ničeho nesoukám, neb nevím jak dopadnu s časem. Plánuji trochu delší dovolenou a zatím se tedy sere všechno co může. Přesto jsem ji ještě neodpískal. Proto letos zatím nic neorganizuji a nikam se nehlásím. ;)
Pokud moje plány půjdou "do kytek", tak dám vědět, a pokud nikdo do té doby nic neudělá, tak to zkusím zorganizovat třeba potřetí když bude interes.
Ale rozhodně nespoléhejte na mně. Uděláte to klidně i sami (to je asi jasné už každému), není to zase nic tak světoborného. Chce to jen trošku času. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Ovin »

Diky za rady a budu se jimi řídit
1. zeptat se na fóru zda se má vůbec něco konat. Zeptal jsem se formou tohoto tématu a pokud se diskuse neubírala jiným směrem tak je zde 9 případných účastníků včetně mne.Jiný konkrétní návrh jsem nezaznamenal
2. určit se za velitele :shock:provedu
3. najít vhodný termín v součinnosti s příslušnými návrhy na kempy (zdůraznńuji návrhy na kempy, nikoli na termín, ten urči SÁM!!!) z řad případných účastníků. (zavolat do kempů ověřit možnosti, prolustroval pověst na netu příslušného kempu, a spojit se s příslušným správcem)Majitele kempu jsem kontaktoval a kromě posledního víkendu má volno, pověst kempu je podle mne dobrá opakovaně se zde organizují i motosrazy
4. v případě pozitivního (důležité je parkování a bezpečnost motorek, někde to měli docela za problém)nálezu kempu a rozumné dohody ze správcem, vyhlášení na fóru včetně závazného termínu srazu a rozpočtu ceny na jednoho. Případně vystavit odkaz na příslušný kemp.Termín tedy stanovuji na víkend 4.6-6.6 odkaz jsem zde vyvěsil již 2x
5. vyhlášení závazného termínu uzávěrky pro přihlášené, potom už nedoplňovat (vymstí se to)bude stanoveno.
6. vypsání jmenného seznamu.
7. (tohle bych udělal letos)
Jmenný seznam by neobsahoval žádné přezdívky a hlavně!! dodatky typu "Vojta +2 nebo možná +1".
Prostě co účastník, to konkrétní příjmení a jméno, jeho datum příjezdu a odjezdu ve formátu dd.mm.rrrr. A vše přesně v tomto pořadí u každého jednotlivce(všude v kempech kde chtějí jmenný seznam chtějí nejdříve příjmení příjezd, odjezd, případně počet nocí)aby se to dobře tisklo.Určitě dobrý poznatek a kdo bude chtít na foru schován za přezdívkou může údaje poslat na můj email v profilu
8. po uzávěrce závazná objednávka u správce a připadané zaplacení zálohy (někde ji chtěli, ve Vrbně nechtěl správce nic)bude provedeno
9. Po potvrzení objednávky vystavit na webu info o potvrzení termínu a místa.Taky bude provedeno
10. sbírání pochval za zásluhy. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :D :D :D :D :oops:
11 Pro lepší orientaci a na radu Vitouše zakládám nové téma Sraz Netolice 2010
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2010

Příspěvek od kanko00 »

Ponevac, nibrz (ci ako sa to pise) moja "sefova" uz spi :D :lol: prehlasujem svoj zaujem o ucast na oboch zrazoch. Myslim Juzne Cechy a pripadne Vrbno ak bude.

A supujem do noveho vlakna.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od sandman.21 »

Nazdárek lidičky, sem se tady delší dobu neukázal a hned tady čtu, že se řeší srazy.No paráda, jen teda ty Jižní Čechy.... to pro mě asi úplně nebude, ale pokud bude Vrbno, tož tam dojedu, kdyby nevím co bylo!!!!
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Sraz 2010

Příspěvek od šimi »

Omluvám se že jsem sem dlouho nic nenapsal.Vidím že Ovin,a tím ho také zdravím,nás moraváky už předběhl v naplánování srazu.Nicméně určitě do Netolic přijedu,ale přihlášku dám až budu vědět kolik nás pojede.
Dále bych chtěl říci že jsem zamluvil předběžně termín 17.9.2010 - 19.9.2010.na sraz Freewinďáků v kempu : http://www.camp-rouchovany.ic.cz/ .Musím se ještě domluvit se starostou,protože tam má špatné zkušenosti s motorkáři(minule jim tam dělali bordel).Vzhledem k tomu že Netolice budou na začátku sezóny,řekl jsem si že další sraz by neměl být tak brzo po sobě.Tady v okolí není moc kempů,které by nám vyhovovali,nebo jsou to kempy v okolí Pálavy a tam je díky Rakousku nechutně draho.
Rouchovany se nachází cca.6km od Jaderné Elektrárny Dukovany,viz.mapa: http://www.mapy.cz/#mm=ZP@st=s@ssq=rouc ... 483072@z=9

Od Vás chci jenom předběžné info,jestli budete mít zájem přijet.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Ovin »

Ahoj Šimi předběžně se na sraz určitě hlásím a těšim se, že se zase něco zajímavého dovim o řemesle kovářském a historickém šermu.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2010

Příspěvek od kanko00 »

Nazdarek Šimi.
Tak to mam kusok. To sa urcite hlasim.
Hehehe, uz som na troch motovyletoch a to sezona este ani nezacala.... :P
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
wind20

Re: Sraz 2010

Příspěvek od wind20 »

Ahoj.. Tie Netolice vcelku fajn aj ten kemp.. Ak mi to vyda rad by som prisiel je to sice okolo 500 km ale to nieje problem.... Len termin treba upresnit... A ostava mi len dufat ze mi do toho nic nepride... :)
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Ovin »

wind20 píše:Ahoj.. Tie Netolice vcelku fajn aj ten kemp.. Ak mi to vyda rad by som prisiel je to sice okolo 500 km ale to nieje problem.... Len termin treba upresnit... A ostava mi len dufat ze mi do toho nic nepride... :)
Ahoj jak píšu výše založil jsem k tomuto srazu nové téma kde jsou snad všechny potřebné údaje. http://www.freewind.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=235
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od J-Fox »

Ahoj, sice na jaře začínám stavět, ale dva nebo tři srazy by jsem mohl zvládnout. Takže předběžně semnou můžete počítat. 8-)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

[quote][/quote]Ovine oni se lidi nabalej třeba Fox to napsal na jiné vlákno že pojede a myslím i KankoOO psal že s ním můžem počítat.Chtělo by to Siinera aby to správné vlákno vyčistil od příspěvků co tam nemají co dělat a nám vynadal . :twisted: I já jsem se provinil :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Sinner »

Vitouš píše:
Ovine oni se lidi nabalej třeba Fox to napsal na jiné vlákno že pojede a myslím i KankoOO psal že s ním můžem počítat.Chtělo by to Siinera aby to správné vlákno vyčistil od příspěvků co tam nemají co dělat a nám vynadal . :twisted: I já jsem se provinil :oops:
Vzhledem k tomu že tohle se mi už promazávat a třídit nechce založil jsem si nové téma a tam budu řádit :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od DEEP »

Teda panove nejel by nekdo smerem Brno pokoukat Jihomoravsky kraj?
Ja bych dal treba Velke Bilovice.Ale az bude opravdu teplo .
Chtel bych se jed podivat na tu kaplicku jak tam pan Filipovsky odpaloval ten golfovy micek
ve filmu BOBULE.
Co je stary,to je dobry ...
Odpovědět