LiborZ

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

kanko00 píše:Preco mas na motorke taky maly topcase??? :lol: :lol: :lol:
Protože Freewind s loďákem by blbě vypadal :lol:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

I když narozky mám až v září, tak jsem se dnes zařadil do klubu pětkových pětapadesátníků :D
Přílohy
WP_20160612_11_31_32_Pro.jpg
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: LiborZ

Příspěvek od Dave842 »

Pěknýýý!!! :) ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od Household »

:shock: :shock: :shock: a ja ešte nemám ani polovicu z toho :(
Gratuluji

To sa mám čo snažiť :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Na srazu v Chalmové jsme se s některými bavili o projektu "Učme se přežít" http://ucmeseprezit.cz/stranky/23/o-projektu.html.
Řekl jsem si, proč si nevyzkoušet na autodromu, jak na tom jsem, když už je to zadarmo :lol: a přihlásil jsem se na neděli 17.7. do Vysokého Mýta.
Napřed to vypadalo, že je plno, ale ve čtvrtek mně zavolali, že můžu přijet.
Program je to v podstatě na celý den a není v něm hluché místo. Jízdy jsou prokládány teorií a časový plán je počítán na minuty. Mají to dobře zmáknuté.
Při jízdách jsem si vyzkoušel manévry, které běžně člověk na silnici nedělá a nakonec jsem i umazal z pneumatik kus poserproužků :lol:
Jo, Freewinďáci jsem byli dva. Byl tam ještě Honza, který na srazy nejezdí. Jinak tam bylo kde co. Od supersportů až po Indiana.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 657&type=3

V každém případě své účasti nelituju a můžu všem doporučit a těm kdo jezdí ve dvou dvojnásobně. I pro baťůžek je určitě lepší vyzkoušet si krizové brždění a výhybné manévry na autodromu se sanitkou za zadkem, než pak přemýšlet čeho se honem chytit za provozu na silnici...

Mám dojem, že příští víkend jsou v Jihlavě ještě nějaká volná místa.
Přílohy
2.jpg
8.jpg
7.jpg
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: LiborZ

Příspěvek od Dave842 »

Super nápad!! Po přečtení tvého příspěvku jsem se ihned registroval a jsem přihlášený na poslední termín, teď na neděli do Jihlavy :)
D@VE
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Dave842 píše:Super nápad!! Po přečtení tvého příspěvku jsem se ihned registroval a jsem přihlášený na poslední termín, teď na neděli do Jihlavy :)
Předpokládám, že jedete oba ;) Pak napiš dojmy.
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: LiborZ

Příspěvek od Dave842 »

Myslíš s mojí drahou polovičkou? Ta nee.. Akorát odjížděla na praxi za veterinářem..

Takže dojmy, pocity..

Polygon v JIhlavě je opravdu malý, takové dopravní hřiště. NIkdy jsem nebyl na žádném polygonu, ale tady se člověk ani moc nemohl rozjet.. Co se týká průběhu dne, tak dobře rozvrstvený program - učebna, jěždění, zdravověda, oběd, ježdění, učebna, ježdění..
Co se týká nových poznatků a přínosů. No upřímně jsem očekával větší náročnost. Zkoušeli jsme si pomalou přímou jízdu po čáře, osmičku, slalom, krizové brždění z 50km/h, krizový výhybný manévr, rozjezd do kopce, brždění v zatáčce. Pro mě nové, nebo co jsem se naučil, bylo akorát pomalá jízda po čáře. Zbytek jsem si už nějak nacvičil, nebo vyzkoušel sám..
Přednášky byly takové zmaténé. Jakože povídal vždycky nějaké příhody a poučení z toho, ale dost tak jak ho to napadlo.
Zdravověda byla přínosná. Byl prostor si vyzkoušet přímou masáž srdce, dobrý rady jak jednoduše a správně postupovat u nehody. VELMI DOPORUČOVAL VOZIR S SEBOU NŮŽ!!! na případné rozřezání moto oblečení a najítí masivního krvácení.

Zpáteční jízdu jsem absolvoval celou v totálním dešti.. Možná jste zaznamenali lokální záplůavy, bouřky.. Jo byl to mazec, nikdy jsem v takovým dešti nokdy nejel! Dešti..no občas to byly potoky na cestě.. :D

Takže tak.. :)
D@VE
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Sledoval jsem radar a říkal jsem si, že to asi bude mazec. A jak píšeš, tak i byl. Nám počasí naštěstí přálo.
Pro mně byla při kurzu jedna novinka a to volné jízdy na okruhu. Byl sice také malý (víc jak trojku jsem nezařadil), ale díky členitosti a dobrému povrchu to byla super zábava.
Celkem zábavné bylo při ostatních jízdách sledovat jiné účastníky v jejich snažení. Cestou na místo konání mně někteří předjížděli vysokou rychlostí, ale pak měli na svých nadupaných strojích velké problémy s osmičkou kolem kuželů, nebo jen otočením se do protisměru s nohami na stupačkách.
Jednu dívčinu při rozjezdu do kopce museli před položením zachraňovat dva instruktoři. Celkem si mákli :)
Zdravoťák nám o potřebě nože také vykládal. Téma "vykrvácení motorkářů do bot" je asi jeho oblíbené. Určitě vám také říkal, že v jedno případě se dostali k soudu, protože je zachraňovaný motorkář zažaloval za rozřezání kombinézy v hodnotě 20 000,- Kč. Asi ho raději měli nechat ležet v příkopu...
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: LiborZ

Příspěvek od Dave842 »

Tak ten případ o soudu nám neříkal.. Ale obecně to téma je fakt asi jeho oblíbené :D

Jo, to máš pravdu, že některé byla sranda pozorovat.. :)
D@VE
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

K narozkám jsem nečekaně dostal nové zabezpečovací zařízení na wětráka :)
Potřebuje ale ještě trochu vykrmit :D
Přílohy
miminko.jpg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Sinner »

LiborZ píše:K narozkám jsem nečekaně dostal nové zabezpečovací zařízení na wětráka :)
Potřebuje ale ještě trochu vykrmit :D
Jaká je spotřeba myší na metr neboli m/m ? :-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Sinner píše:
LiborZ píše:K narozkám jsem nečekaně dostal nové zabezpečovací zařízení na wětráka :)
Potřebuje ale ještě trochu vykrmit :D
Jaká je spotřeba myší na metr neboli m/m ? :-)
Přesný údaj výrobce neuvádí :) Jisté však je, že s přibývajícími metry roste spotřeba geometrickou řadou, myši pak už mají málo oktanů a je nutné přejít na vydatnější palivo :D
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Včera jsem vyzkoušel dva exempláře ze zelené stáje, Pravda je, že jeden byl celý černý :)
Byla to pohodová akcička na dobře vybraném místě s pěknými silničkami v dosahu.
Akce má ještě 4 termíny. Většina míst je už obsazena, ale pokud máte někdo zájem a pospíšíte si, tak si třeba něco vyberete.
Doporučuju. Motky dobré a nic to nestojí. Pokud teda s tím člověk někde nepraští, nebo nechce vyzkoušet H2 :lol:
http://www.kawasaki.cz/cs/news/kawasaki ... AoKDltQUFE
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Aaaano, ano.... pekny Versys 650....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

kanko00 píše: pon 29. kvě 2017 20:33:54 Aaaano, ano.... pekny Versys 650....
Ne jenom pěkný, také dobře jede :D
Při přesednutí ze Zetka mě trochu překvapil rozdíl ve váze, ale jinak mě vyhovoval mnohem líp. Škoda, že nemá sedadlo z VStromka...
Přílohy
6.jpg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Na to sedlo nemozem povedat ani pol zleho slova. 800km za den z Rumunska domov ako nic. Ziaden problem ziadna bolest.
Versys je medzi 600 az 700 ccm motormi stale velmi dobra volba. Velmi odporucam.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Dnešní provětrání bylo pro letošek si poslední. Fouká fest, ale jinak je krásně :)
P11406981.jpg
Do roku 2018 přeju všem (freewinďákům tuplovaně) hodně pohody, žádné nehody, plno výletů a to štěstí, zdraví samozřejmě také :D

Video z letošního Vánočního burácení. Jelo nás něco kolem 350ti
https://www.facebook.com/events/2415543 ... discussion


Splašený Santa, který se projevil i na videu :lol:
Santa Farka.jpg
Odpovědět