LiborZ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Rimmerak »

Jasná fotomontáž :-D Vyměnil jsi hlavu kapra za hlavu amura (samozřejmě ve Photoshopu), kapří tělo jsi trošku protáhnul a teď tu házíš machry :-D
Ne, sranda. Fakt pěknej. Taky chytám ryby, ale na takhle velký nemám ani výbavu. Mám 4,2 metru plavačák a 0,12ku vlasec :-) Toho než bych unavil aby to vlasec snes, tak bych tam byl půl dne a vymotal by mi celou špulku z navijáku :-D
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Rimmerak píše:Jasná fotomontáž :-D Vyměnil jsi hlavu kapra za hlavu amura (samozřejmě ve Photoshopu), kapří tělo jsi trošku protáhnul a teď tu házíš machry :-D
Ne, sranda. Fakt pěknej. Taky chytám ryby, ale na takhle velký nemám ani výbavu. Mám 4,2 metru plavačák a 0,12ku vlasec :-) Toho než bych unavil aby to vlasec snes, tak bych tam byl půl dne a vymotal by mi celou špulku z navijáku :-D
Já také nejsem žádný profík (loni jsem byl u vody 3x, letos už 5x :D ), žádné moderní systémy a nástrahy, ale když je štěstí unavené...
Pokud chceš pokecat o rybách, tak to asi vezmeme přes SZ. Možná jsme tady jediní 2 rybolovci :D , tak ať ostatní nenudíme ;)

PS: S 0,12kou bys u nás nepochodil :lol:
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Pech »

Já jsem taky rybář,letos jsem byl už 3x.
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: LiborZ

Příspěvek od jahodak »

Pech píše:Já jsem taky rybář,letos jsem byl už 3x.
hasič,rybář,motorkář ;) ty jsi takovej všestranej ;)
To už stačí, říká se 3x a dost :lol: :lol: .Takže letos už néééééé :lol: :lol: :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od Household »

Rybári sú vraj Tichý blázni.

Ale že kúpia si do neba revúce motorky :shock: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Pech »

Dělm toho hodně to je pravda. Loni jsem musel jednoho koníčka nechat, protože už jsem nevěděl co dřív a neměl vubec čas. Postupně se musim zbavit kravin a nechat si ty důležité jako rybařina,hasiči,motorka,modelaření atd. :D
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Household píše:Rybári sú vraj Tichý blázni.

Ale že kúpia si do neba revúce motorky :shock: :lol: :lol: :lol:
Přece nebudeme k vodě chodit pěšky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Pech píše:Dělm toho hodně to je pravda. Loni jsem musel jednoho koníčka nechat, protože už jsem nevěděl co dřív a neměl vubec čas. Postupně se musim zbavit kravin a nechat si ty důležité jako rybařina,hasiči,motorka,modelaření atd. :D
Tak k modelařině jsem si také trochu přičuchl :D
VASA.jpg
VASA.jpg (225.35 KiB) Zobrazeno 18923 x
VASA2.jpg
VASA2.jpg (200.94 KiB) Zobrazeno 18922 x
VASA3.jpg
VASA3.jpg (256.56 KiB) Zobrazeno 18915 x
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Pech »

Ty jo ta je krásná. Já dělal do RC modelů, ale bylo to finančně náročné,tak jsem toho nechal a ohledně modelaření se věnuji už jen modelum hasičských aut. Tak mám menší sbírku.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Zeusik »

Tož ja sem ofiko od letočního roku taky rybař :lol: ale zatim ještě bez vybavičky :(
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

V sobotu jsem se byl mrknout na jednu srandaakcičku. Nebyly to sice motorky, ale po benzínu (a kdo ví čem ještě) to smrdělo také. A to že někdy hodně, netřeba dodávat :lol: :lol: :lol:

http://liborz.rajce.idnes.cz/Prkac_Cup_Luzice_2011
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Pech »

Moc hezké stroje, na tohle se vždycky rád dívám.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Příhodička z minulého pátku.
Jedu si tak z práce a mezi dědinama najednou z prava přes silnici srna. Hned mně napadlo, kde je jedna, tam bude asi i druhá. Mrknu do příkopy a richtig, už je skz trávu dere druhá. Uberu, mírně přibrzdím a srnka už je na silnici. Říkám si, pohoda to vyjde, to stihne přeběhnout, tak jedu dál 8-) . Jenže ouha, jak mně zaregistrovala, tak se asi chtěla vrátit, nebo přidat, nebo uhnout, nebo nevím co, prostě se lekla, na asfaltu jí podjely kopýtka (pro nimrody spárky :) ) a praštila sebou na zem. V ten moment už jsem nebyl schopen dělat nic jiného, než jet dál a sledovat, jak se přede mnou mrská vzhůru nohama na silnici :o . No, dopadlo to dobře pro ni i pro mně. Těsně jsem ji minul levou stupačkou a každý jsme pokračovali svou cestou :D
Na divou zvěř mám letos obzvlášť štěstí :D
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Zeusik »

no to je pěkny tomu se řika z prdele štěsti :-)
hlavně že jsi to zvladl bez ujmy..
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Dvě dnešní :D
S1.jpg
S2.jpg
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od hroch »

novej stromek hmmmm moc pekny a ta bila je opravdu pekna :o
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

LiborZ ak mozem tak jemne poradit, NEROB TO.... :(
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

kanko00 píše:LiborZ ak mozem tak jemne poradit, NEROB TO.... :(
Máš něco proti sůze od té doby co jsi kavárník :?: :lol:

Toto by bylo lepší :?: :mrgreen:
HD.jpg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Sinner »

Pěknej "stromeček" mě se sice víc líbil ten starší, ale tenhle je taky fajn. Určitě bych se s ním nějak srovnal. :lol: 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Sinner píše:Pěknej "stromeček" mě se sice víc líbil ten starší, ale tenhle je taky fajn. Určitě bych se s ním nějak srovnal. :lol: 8-)
Mě se víc líbí nový. Působí lehčím dojmem (alespoň na mě) :D
Trochu jsem se na něm projel v rámci V-Strom tour 2012. Na hodinu (já +15 minut :D ) vám ho půjčí s plnou nádrží a vy ho zase s plnou musíte vrátit. To se dá ne? :D Já bych si to klidně zopakoval a třeba i s jinou motkou :D
Na Stromkovi se nejezdí špatně. Posaz je podobný jako na windovi a sedadlo je pro pozadí velmi přívětivé. Ochrana proti větru, směrová stabilita ve vysokých rychlostech a odolnost proti bočnímu větru jsou lepší než na XFku. Rozdíl ve výkonu je samozřejmě také znát. Červené pole na otáčkoměru je ale trochu jinde :) Wind to zase bere poctivě od spodu. V nízkých rychlostech a pomalých zatáčkách je lepší wind, ale asi je to tím, že už mám na něm najeto o něco víc než jednu hodinu :lol: Také reakce stříkačky, při přidání plynu po brždění motorem, je jiná než u karburáturu. Ale to je asi normální.
Kdyby mně stromka někdo dal, tak bych si na něj určitě zvykl (když už by to moselo byt :lol: :lol: :lol: ).
Přílohy
F+S.jpg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Nemam nic proti Suzuki. Freewind mi zostane nastalo v mysli ako super motorka.
V-Strom je dlha potvora bez emocii, stary nebrzdil, tento novy uz trochu ano. A to tvrdim, ze aj Kawa Versys ma slabe brzdy. Pancierky pomohli, ale nie je to nic slavne.
Stroma by som si kupil iba na dlhe turisticke presuny, solo jazda bez ladvinky s tym, ze nepozadujem vykon. Na to, co jazdim ja, potrebujem inu moto a preto mam Versysa.

Slavne reci o genialnej spotrebe Stroma 650 :-) Kazda moto pojde za 4 litre na 100km v kategorii 600-650 ccm a dvojvalec pri kochacke po okreskach. Mapoval som vcera trasu vyjazdu na zraz a vyslo mi cca 4l/100km. Nechapal som.... No jo, ale netocil som viac ako 5000ot/min. Takze..?

P.S.: Ja Stromceka nie. Ten dizajn, ten olejovy filter ako pupak, ta kyvka ako z jokloviny. dlhy ako jazvecik.. Sorry, moj nazor.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Já bych Stroma úplně nezatracoval. Na ježdění po lese a nebo po zadním to asi nebude to pravé ořechové :P Je dělaný na cestování a to by měl zvládat určitě lépe než tento výtvor :lol:
Přílohy
peklostroj.jpg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Ako ten vytvor ano. To urcite ano... :D :shock: :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: LiborZ

Příspěvek od šimi »

Já bych teda radši Stroma než Versyse.Ta přední maska se dvěma světly je hezčí než ta useklá na Versysovi.I zadek Versyse mi připadá “nedodělaný“.A to nemluvím o výfuku který je schovaný na podvozku a díky tomu tam nelze dát centrální stojan,bez kterého se já neobejdu.Versys v mých očích není enduro.Vzhledově je určitě Stromek hezčí.Nejel jsem na žádné z nich,ale předpokládám že co se týče jízdních vlastností na silnici,tak Versys Stromka určitě překoná.Je na to líp vybavenej.Já nejezdím nijak moc rychle,mám rád jízdu na pohodu,kdyžbych se na to někdy finančně zmohl,je pro mě V-strom jasná volba.Ale to je věc názoru,každému z nás se líbí něco jiného a to je dobře,ne? ;)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

šimi píše:Já bych teda radši Stroma než Versyse.Ta přední maska se dvěma světly je hezčí než ta useklá na Versysovi.I zadek Versyse mi připadá “nedodělaný“.A to nemluvím o výfuku který je schovaný na podvozku a díky tomu tam nelze dát centrální stojan,bez kterého se já neobejdu.Versys v mých očích není enduro.Vzhledově je určitě Stromek hezčí.Nejel jsem na žádné z nich,ale předpokládám že co se týče jízdních vlastností na silnici,tak Versys Stromka určitě překoná.Je na to líp vybavenej.Já nejezdím nijak moc rychle,mám rád jízdu na pohodu,kdyžbych se na to někdy finančně zmohl,je pro mě V-strom jasná volba.Ale to je věc názoru,každému z nás se líbí něco jiného a to je dobře,ne? ;)
šimi, na Stromka by ses určitě vešel, u Versysu o tom přesvědčený nejsem ;)
Odpovědět