šimi

miki
Příspěvky: 16
Registrován: pát 18. lis 2011 22:05:32
Bydliště: Nová Ŕíše

Re: šimi

Příspěvek od miki »

Ahoj jsem tu nový a mám Freewinda měsíc ve stejných barvách jako ty akorád ty padáky chybí a turist. plexi. Jinak zdravím od Telče.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

miki píše:Ahoj jsem tu nový a mám Freewinda měsíc ve stejných barvách jako ty akorád ty padáky chybí a turist. plexi. Jinak zdravím od Telče.
Ahoj,tak ať Ti slouží.A abys věděl jen tak pro zajímavost,jsme asi jediní dva majitelé těchto barev v česku.Na slovensku má stejné barvy akorát Kankoo.Jinak bydlím u Brna.
Jo a hoď sem nějaký foto a pochlub se. :mrgreen:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Tak jsem ji včera vytáhnul po třech měsících z garáže a bezproblémů jsem ji nastartoval.Projel jsem se na ní ke známému - cca.15 km. - a nechal jsem mu ji tam aby mě ji před sezónou zkontroloval,hlavně - karburátor,ventily,lanka,přední vidlice,startér,výměna oleje a filtru a aby se na ni celkově podíval.Tak doufám že jí to prospěje.Jel jsem sice pomaleji,všude je ještě štěrk a zbytky sněhu,ale užil jsem si to po tom tříměsíčním půstu.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: šimi

Příspěvek od jahodak »

kde je štěrk :shock: já chci taky :D
Přílohy
pod barákem
pod barákem
431674_328957140473034_100000762527486_879647_1122729980_n[1].jpg (44.27 KiB) Zobrazeno 20225 x
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

To snad není možný :twisted: .Včera večer přijedu utahanej z práce,vypnu motor a slyším syčení.Sundám přilbu a DO PRKENÝ VOHRADY :o :shock: :!: mám zase píchlé zadní kolo :!: To už je potřetí tahle guma.Po prvé když byla nová,podruhé loni na podzim a včera potřetí.Kdybych ju měl sjetou,ale ona má minimálně ještě 75%!!!Já myslel že je po mě.No nenas.... by Vás to?
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: šimi

Příspěvek od Maxton »

Mě se to stalo hned při mojí první jízdě na Windovi vůbec.. po cca 30 km :-) a v zatáčce sem to málem složil .. no hnus .. ješte že mám ochotné kamarády (Rimmerák) kteří mají doma duši a vědí "jak na to" ... to mě připomíná že sem mu ješte novou duši nekoupil :oops:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Tak jsem byl dneska na technický.Lékarna nebo vesta je nezajímaly.Ale,prolezli mě celou motorku dost důkladně.To se mi ještě nestalo aby mě koukali pod plasty,trhavým pohybem zkoušeli jestli pevně drží.Měřili mě výfukový otvor,i přes mé ujištování že výfuk je originál,nakonec jsem musel nastartovat aby si ho poslechli.Měřili mě sílu brzdových kotoučů.Ještě vytáhli měřák na vzorek pláště a najednou si všimly že přední je nová a zadní má tak 75%,tak ho zase schovali.Hejbali mě se zpětnýma zrcátkama :o .Snažili se chlapci,ale byl jsem ne sebe tvrdej a nic ze mě nedostali :mrgreen: A pak mě milostivě nalepili známku a propustili mě s razítkem na další 2 roky.
No,hleděl jsem na ně s úžasem. :shock: :o
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: šimi

Příspěvek od Plukovník »

No to mě poser Šimi :shock: :shock:
u nás se děje poze normální vizuální prohlkídka a v případě mazla i pokochání a blahopřání k pěkný mašině.....ale takovej teror :o :o :o to je hustý :mrgreen: :mrgreen:
tak to si radši zajedu s motkou do Prahy.... a snad tam najdu nějakého motorkáře..... :?: :twisted:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: šimi

Příspěvek od jahodak »

Plukovník píše:No to mě poser Šimi :shock: :shock:
u nás se děje poze normální vizuální prohlkídka a v případě mazla i pokochání a blahopřání k pěkný mašině.....ale takovej teror :o :o :o to je hustý :mrgreen: :mrgreen:
tak to si radši zajedu s motkou do Prahy.... a snad tam najdu nějakého motorkáře..... :?: :twisted:
asi se jim nezamlouval :lol: :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: šimi

Příspěvek od Household »

No hold možná stačilo proleštit :lol:

Ja som v Stredu prišiel, Šupli ma na brzdový válec - predná, zadná brzda a hop von. Dve minúty a bolo po všetkom.
Kua keby mi šáhol na plast a zacapkal ho tou špinavou rukou :evil: bych ho sežral :lol:

Aj nálepku som si nacapil sám :oops:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: šimi

Příspěvek od LiborZ »

šimi píše:Tak jsem byl dneska na technický.Lékarna nebo vesta je nezajímaly.Ale,prolezli mě celou motorku dost důkladně.To se mi ještě nestalo aby mě koukali pod plasty,trhavým pohybem zkoušeli jestli pevně drží.Měřili mě výfukový otvor,i přes mé ujištování že výfuk je originál,nakonec jsem musel nastartovat aby si ho poslechli.Měřili mě sílu brzdových kotoučů.Ještě vytáhli měřák na vzorek pláště a najednou si všimly že přední je nová a zadní má tak 75%,tak ho zase schovali.Hejbali mě se zpětnýma zrcátkama :o .Snažili se chlapci,ale byl jsem ne sebe tvrdej a nic ze mě nedostali :mrgreen: A pak mě milostivě nalepili známku a propustili mě s razítkem na další 2 roky.
No,hleděl jsem na ně s úžasem. :shock: :o
Nemá to něco společného s akcí, která proběhla na STKčkách začátkem měsíce :?: :? :shock:
Mám dojem, že jsou nějaké nové předpisy pro STK. Aspoň v TV se něco takového mihlo...
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Household píše:No hold možná stačilo proleštit :lol:

Ja som v Stredu prišiel, Šupli ma na brzdový válec - predná, zadná brzda a hop von. Dve minúty a bolo po všetkom.
Kua keby mi šáhol na plast a zacapkal ho tou špinavou rukou :evil: bych ho sežral :lol:

Aj nálepku som si nacapil sám :oops:
No možná jsem ji měl přeleštit,jsem už od přírody línej člověk :mrgreen: a mašinu umývám cca. Jednou do roka a to když jedu na Freewind sraz. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: šimi

Příspěvek od kanko00 »

SIMI, k motorke tvojej farebnej kombinacii sa pekne spravaj. Ja ju budem vzdy chranit a obhajovat!

Normalne neviem v com to je.... :shock:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: šimi

Příspěvek od LiborZ »

šimi píše:Tak jsem byl dneska na technický.Lékarna nebo vesta je nezajímaly.Ale,prolezli mě celou motorku dost důkladně.To se mi ještě nestalo aby mě koukali pod plasty,trhavým pohybem zkoušeli jestli pevně drží.Měřili mě výfukový otvor,i přes mé ujištování že výfuk je originál,nakonec jsem musel nastartovat aby si ho poslechli.Měřili mě sílu brzdových kotoučů.Ještě vytáhli měřák na vzorek pláště a najednou si všimly že přední je nová a zadní má tak 75%,tak ho zase schovali.Hejbali mě se zpětnýma zrcátkama :o .Snažili se chlapci,ale byl jsem ne sebe tvrdej a nic ze mě nedostali :mrgreen: A pak mě milostivě nalepili známku a propustili mě s razítkem na další 2 roky.
No,hleděl jsem na ně s úžasem. :shock: :o
Dnes jsem byl se svou uloženkou Jawkou (350/640, od minulé STK najeto 430 km :mrgreen: ) na STK. Cestou domů jsem trochu zmokl, ale jinak vše proběhlo úplně v pohodě 8-) Asi to bylo tím, že jsem ji umyl :P
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Přátelé,
v sobotu jsem vyrazil za Ondrem do Jeseníků a co se mi nestalo :shock: :evil: .
Asi 8km před Vyškovem jsem na dálnici píchnul zadní kolo :evil: .Od listopadu už potřetí :evil: :twisted: :evil: :twisted: .
Takže klasika........zase jsem si ji cvičně přezul....tentokrát na dálnici.Mě to ten Freewind snad dělá schválně.Letos na něj nemám čas a když se konečně utrhnu tak zas píchnu...
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: šimi

Příspěvek od Sinner »

Tohle píchání nemám rád. I když jinak proti píchání nic nenamítám. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Táááák,přátelé.....olej a filtr vyměněn,řetěz vydrhnut a poctivě namazán a brzdové kotouče vyčištěny.
Venku dneska bylo nádherně a zítra má být ještě líp,tak mi asi nezbyde nic jiného než to pořádně prubnout :!: :mrgreen:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Přátelé!Jsem "šikula",spadla mi motorka na levou stranu,ale rozbil se mi kloub na pravém zrcátku a prasklo mi plexi na pravé straně,to dokážu jenom já :mrgreen: :twisted: :!:
Přílohy
24082013029.jpg
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Vyřešil jsem to po našem,po "Česku",zrcátko jsem zpevnil elektrikářskou gumovou páskou a izolepou.Na plexi jsem vzal pilku na železo a brusku a na levé straně jsem to plexi vyříznul stejně jak na pravé.Pak jsem je cca o deset centimetrů zkrátil a přidělal je zpět na moto.Během příštího týdne koupím lepidlo a nalepím na něj ještě tu okrajovou gumu.Byl jsem ji hned projet a byl jsem spokojen(to zrcátko je jen nouzovka než seženu jiné).Jel jsem docela rychle a řekl bych že na mě fouká úplně stejně jako když to plexi bylo vysoké,nepoznal jsem rozdíl.Jediné co musím uznat Kankoovi a myslím že i Hrochovi je,že to vysoké plexi pěkně vybrovalo s přední kapotáží.Takže na druhou stranu ta úprava byla krok k lepšímu :lol: .A jak to vypadá?Koukněte na foto,asi ji tak nechám a žádné nové plexi kupovat nebudu (jak jsem původně zamýšlel). ;)
Přílohy
24082013034.jpg
24082013032.jpg
24082013030.jpg
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: šimi

Příspěvek od Sinner »

Taky jsem si flákl s mašinou na zem a rozmlátil Ermaxe, ale u mě byl na padrť. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: šimi

Příspěvek od kanko00 »

Simi, lepsie plexi ani nemozes mat.... ;)
Uplne idealna vyska. Ked tam das deflektor tak to bude 110% ochrana....

Zrkadlo nekupuj origo. Je sialene drahe. Nahrada - uplne take iste stoji par sto czk.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: šimi

Příspěvek od martinbrejcha »

zrcátko je stejné jako na DL 650 V-Strom....
bejvá levnější, třeba jako tady...
http://motoshop.miramoto.cz/cz/e-shop/2 ... ewind.html
Jinak já přeražený plexi vejpůl, ale skutečně napříč horintálně, slepil spec. lepidlem na akrylátové plasty a při testování 150km/h se nehlo....... Tu gumu jsem tam jenom nasadil a fertig :?: :?:

Taky mi XF padlo ze stojánku, ale skončilo v příkopě, kolama vzhůru....

Maty
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

Motorku jsem odvezl k lékaři na preventivní prohlídku,klasika - karbece,ventily,svíčky,olej a filtr a samozřejmě komplet prohlídka stavu všech částí.Konečně došlo i na 12V zásuvku,už jsem si pořídil kompresorek až budu zase přezouvat :evil: :mrgreen: .
Jo a nová přední guma Continental TKC :D
Přílohy
pneu.jpg
DSC00021.JPG
DSC00019.JPG
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: šimi

Příspěvek od martinbrejcha »

Šimi, škoda že jsi nedal na mě a neobul Mitas C12........

Určitě by Tě uspokojila.......

Maty

Kazdopadne TKC a E-09 nenispatna volba........
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: šimi

Příspěvek od šimi »

martinbrejcha píše:Šimi, škoda že jsi nedal na mě a neobul Mitas C12........

Určitě by Tě uspokojila.......

Maty

Kazdopadne TKC a E-09 nenispatna volba........
Uvažoval jsem nad ní,ale má rychlostní index J,což je tuším maximální rychlost 100km/hod.Takže bych neprošel technickou.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Odpovědět