Jahodak

jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Ahoj všem,jelikož se už blíží příchod FREEWA(ťuky,ťuk,nechci to zakřiknout)tak jsem se byl kouknout v garáži kam ho ustájim ;) ke mě do garáže zatím není kam dát :cry: .Přikládám fotky proč to nejde.UPOZORNĚNÍ že fotky jsou jen pro silné jedince :!: :lol: :oops: Garáž je hned vedle kotelny a letos jsem jí nepřikryl :cry: :x .Alespoň uvidíte z čeho přecházím.Nicméně půjde ke kamarádovy hned vedle jeho suzuki GSR 600, takže vlastně sestřenka.Tam bude FREEW spokojen.Až uvidíte fotky tak mě nezatracujte, hned jak to půjde tak to napravím do normálu ale tuto zimu nestíhám a dlouuuuuuho jsem tam nebyl :oops: :cry: .Hned jak přivezu Freewa tak dám další fotky :D ;) Tento a příští týden to nebude ale snad už ten další týden to klapne :P :D .Zatím všichni ahoj a už jsem celej natěšenej až bude doma :oops: :D :oops: .Ještě musím pořídit oblečení na enduro 8-) ,protože to co mám se moc nehodí :) ,samozřejme až bude doma :P
Přílohy
P2151175.JPG
P2151175.JPG (150.73 KiB) Zobrazeno 17326 x
P2151174.JPG
P2151174.JPG (146.1 KiB) Zobrazeno 17323 x
P2151170.JPG
P2151170.JPG (88.43 KiB) Zobrazeno 17320 x
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Jahodak

Příspěvek od kanko00 »

Trochu hardcore pre masinu... Ten prach nie je moc dobra vec...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Dokud na to dcera nezačne kreslit tak to je ok.Hned na jaře půjde do lesku :oops: ;) .Jsem tam přez 4 měsíce nebyl(měl jsem větší problémy :cry: ) ale to jí vynahradím. :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Jahodak

Příspěvek od Plukovník »

No to mě poser, takovej pěknej čopr, a vypadá jak po válce........ :shock: :shock: :shock:
To je fakt pro silný nátury....... :lol: ještě že si kupuješ enduro kde to ukecáš-myslím že nemusí bejt holt každej den v extrémní naleštěné verzi :roll:
Chápu, prostě není čas :ugeek:
Mám dost časově i fizicky namáhavou práci, :evil:
Takže holt není čas na všechno..........ale alespoň trošku času si zaslouží né??????
Tak držím palce ať ti to dopadne....a budeš mít freewa.....
A přes něj dej v případě málo času aspoň deku. :D :D
Tak ahoj ty bejku...
Zkus tu fotku poslat nějakejm čoprákům :lol: :twisted: :twisted: :twisted: třeba si daj mašiny na zimu k tobě :roll: :lol: :D
Čus :lol:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Jahodak

Příspěvek od Rimmerak »

Ale notak, chlapci. Nechte ho žít. Já když v létě nechám otevřený dveře do garáže, tak motorka vypadá po hodině řezání na cirkulárce ještě hůř :-) Wapka to vyřeší.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

:D Tak zejtra si jedu k SINNEROVI pro freewwa. :) ;) :D :P Určitě bude smutný ale u mě mu bude dobře.Hned dám nějaké fotky :D :D :D
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Tak jsem se dočkal :D :lol: A provizorně ustájil ;) také přidávám fotky. :P .Dneska jsem to přivezl a i když jsem nemocný tak jsem neodolal a šel to projet :oops: .Musím to dostat do rukou ale mé nadšení nebere konce :D :D.Už se těším až vás všechny začnu poznávat ;) .Hned jak udělám evidenčku tak jde jinam, taky k suzuki aby jí nebylo smutno 8-) :P ;) .Chtěl jsem letos dát karbonovou fólii ale než to ohmatám, tak radši né, ;) :o je to krásně živé, tak si nedělám iluze že tam nějakej ten škrábaneček nepřibude :oops: ale budu se snažit o co nejmenší počet :lol:.Každopádně kdyby jel někdo z vás kolem a měl náladu a čas ta jste zváni alespoň na drink(káva atd.)Samozřejmě v rámci možností a času nepohrdnu a neodmítnu nejakou tu vyjíždku :) .Takže přátelé teď už patřím mezi šťasného majitele :D :D (konečně).Také chci tímto poděkovat SINNEROVI jako bývalému majiteli freewa, že ho mám od něj v takovém PĚKNÉM stavu.Tak ahoj :P ;)
Přílohy
Novej domov v Liberci
Novej domov v Liberci
P2271251.JPG (172.65 KiB) Zobrazeno 17119 x
A je tam
A je tam
P2271245.JPG (176.61 KiB) Zobrazeno 17120 x
nechtěl ale nakonec se pustil:-)
nechtěl ale nakonec se pustil:-)
P2271248.JPG (148.37 KiB) Zobrazeno 17119 x
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Jahodak

Příspěvek od šimi »

jahodak píše:Tak jsem se dočkal :D :lol: A provizorně ustájil ;) také přidávám fotky. :P .Dneska jsem to přivezl a i když jsem nemocný tak jsem neodolal a šel to projet :oops: .Musím to dostat do rukou ale mé nadšení nebere konce :D :D.Už se těším až vás všechny začnu poznávat ;) .Hned jak udělám evidenčku tak jde jinam, taky k suzuki aby jí nebylo smutno 8-) :P ;) .Chtěl jsem letos dát karbonovou fólii ale než to ohmatám, tak radši né, ;) :o je to krásně živé, tak si nedělám iluze že tam nějakej ten škrábaneček nepřibude :oops: ale budu se snažit o co nejmenší počet :lol:.Každopádně kdyby jel někdo z vás kolem a měl náladu a čas ta jste zváni alespoň na drink(káva atd.)Samozřejmě v rámci možností a času nepohrdnu a neodmítnu nejakou tu vyjíždku :) .Takže přátelé teď už patřím mezi šťasného majitele :D :D (konečně).Také chci tímto poděkovat SINNEROVI jako bývalému majiteli freewa, že ho mám od něj v takovém PĚKNÉM stavu.Tak ahoj :P ;)
Koukám Sinnere že to loučení bylo bolestný
:D.
Ale koukám :?: kde jsou padáky :?: ,pokud si pamatuji tak jsi je tam měl :idea:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Jahodak

Příspěvek od martinbrejcha »

gratulace, kuwa, Jahoďáku, já se dneska potloukal po Liberci, kdybych věděl, zastavil jsem se 8-)
Tak koukám, že na Liberecku asi největší koncetrace větrů :mrgreen:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Padáky jsou nenamontovaný, musím je trochu(o)upravit :) .
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

martinbrejcha píše:gratulace, kuwa, Jahoďáku, já se dneska potloukal po Liberci, kdybych věděl, zastavil jsem se 8-)
Tak koukám, že na Liberecku asi největší koncetrace větrů :mrgreen:
TAk někdy příště písni sms na 776624108 :) ;) .Půjdem to proWětrat :D :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Jahodak

Příspěvek od Sinner »

8-) Prima že jste dojeli v poho.
Mě dnes volal mechanik že Tenerka je připravená, tak už jen počasí, prachy na benál a dost času. :twisted:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Neodolal jsem a vyjel tady za barák na takovou nezpevněnou cestu ;) .Trochu mi to ustřelilo :? , musím si na to zvyknout ale jinak na louce krásně zabírá :).Zejtra se du kouknout na nové hadry(v Jablonci něco rušej a maj to za50%), tak uvidím.Ještě prosím o pomoc jestli nemáte někdo zkušenost s tímto oblečením, protože ta cena je lákavá ale zase za každou cenu ušetřit nechci ;) .Dík za názory.http://www.bolder.cz/obleceni-moto/akcn ... -2066.html
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Jahodak

Příspěvek od Sinner »

Nevím, nikde o tom nic nepíšou. Jedině víc goooglit.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Jahodak

Příspěvek od martinbrejcha »

kde, prosím Tě maj ten výprodej v JAblonci ?? Sháním hadry pro maminu...
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

martinbrejcha píše:kde, prosím Tě maj ten výprodej v JAblonci ?? Sháním hadry pro maminu...
Dneska tam jedu(mám to přes ségru),tak přesně zjistím kde to je a večer písnu. 8-)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Jahodak

Příspěvek od Plukovník »

ahoj Jahoďáku.....tak ti přeju mraky krásnejch km bez nehody, MODRÁ je dobrá :lol: :lol: aby jsme se na srazu náhodou nevožrali a nějak si je nevyměnily :roll: :?:
Jsem rád že už to máš za sebou....a doma je tvoje láska :P
Tak na kafe to mám trochu z ruky, ale plánuji zajet do Vašeho sektoru.....
Když pojedeš za Sinnerem nebo prostě Praha a okolí tak tě taky zvu na kafe :mrgreen:
Vítej :mrgreen: :ugeek:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Plukovník píše:ahoj Jahoďáku.....tak ti přeju mraky krásnejch km bez nehody, MODRÁ je dobrá :lol: :lol: aby jsme se na srazu náhodou nevožrali a nějak si je nevyměnily :roll: :?:
Jsem rád že už to máš za sebou....a doma je tvoje láska :P
Tak na kafe to mám trochu z ruky, ale plánuji zajet do Vašeho sektoru.....
Když pojedeš za Sinnerem nebo prostě Praha a okolí tak tě taky zvu na kafe :mrgreen:
Vítej :mrgreen: :ugeek:
Děkuji a určitě na Prahu vyrazím i jen tak se projet :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

jahodak píše:
martinbrejcha píše:kde, prosím Tě maj ten výprodej v JAblonci ?? Sháním hadry pro maminu...
Dneska tam jedu(mám to přes ségru),tak přesně zjistím kde to je a večer písnu. 8-)
Tak teď jsem se vrátil slevu měly v suzuce v JBC(to sestra měla pravdu :cry: ) ale jen na motokrosové zboží :cry: :o .Nicméně jsem jel jinam a tam potkal známého, on dělá v jednom nejmenovaném krámu na motorky a oblečení a dal mi ceny pro sebe -40% :D (kdyby se to dozvěděl šéf tak má průser).Každopádně jsem neodolal a mám helmu se clonou a boty od MAXX.Také jsem využil nabídky a koupil pěknej komplet od LOOKWELLU.Bohužel nemám zkušenost se značkou MAXX(protože do teď jsem měl helmu od UVEXU a u bot je mi to fuk) ale je to vše pohodlné ;) .Původně jsem chtěl výklopku ale tam je rozdíl cca 2000,-, tak jsem slevil.Prostě jsem si dnes udělal vánoce, narozky i svátek :D .Myslím že toto všechno za cca.6500,- není špatné, no posuďte samy. :D ;) .Jediný na co si musím zvyknout je, že jak je to nový tak je to takový divný :) ;) :oops: :D .Přídávám fotky.Tento týden přihlásím freewa a už to je komplet :D .Huráááááá už můžu vyrazit :D :P :) :lol: 8-) .Ten prcek je jahoďák mini(1,5roku) a chce pořád nasazovat helmu, komplet mi pomáhala vybírat dcera(8let), v krámě měli motorky pro děcka a ona pořád kňučela že by už taky chtěla :) :lol: (to bych musel začít krást ;) ).po půlhodině už chtěla (jenom) koně :lol: :lol: :lol: :roll: .
Přílohy
P2281253.JPG
P2281253.JPG (105.81 KiB) Zobrazeno 17002 x
P2281255.JPG
P2281255.JPG (109.43 KiB) Zobrazeno 17010 x
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Tak teď jsem koukal na net a kalhoty+bundu bych sehnal v akci ještě o 1200,- levněji :shock: :cry: ale já si to potřeboval vyzkoušet a krám je krám 8-) a hlavně mám to hned.Ale je to dost :roll: , na zbytek se ani nebudu koukat ;) .To bych nikdy nic nekoupil.Hlavně podporuju zaměstnanost :) ;) Výrobce-dopravce-dodavatel -prodejna-prodavač.Hlavně ten osobní kontakt, prostě mi to radost nezkazilo.
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Jahodak

Příspěvek od Sinner »

Doslova a do písmene si se do toho navlíkl a pěkně obul. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Tak jsem se dneska projel :D :P :D a je to super.Jezdil sem tady u nás po polňačkách cca.2hod a otrkával se ;) :) .Pak jsem musel jet domů hlídat juniora, protože dcera měla trénink :( ;) .Už se těším na zejtřek 8-) :lol: :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Jó SINNERE už to není tak naleštěný :oops: :D .Ale to bláto je moooooc hezký :lol: 8-) :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Jahodak

Příspěvek od martinbrejcha »

a já jsem dneska projížděl Vescem, kolem pátý, jel jsem nahoru co jsou běžecký trasy a pak dolů řadovkama. Pokukoval jsem, jestli neuvidím někde v zahradě Winda, ale nic.....
Pošli mi kdyžtak na mejl, kde bydlíš.
martin.brejcha@pekm.cz
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Jahodak

Příspěvek od jahodak »

Tak dnes jsem si jel udělat evidenčku ale ta stojí 250,- :| ,tak jsem si udělal TK za 350,- 8-) .To se mi vyplatí udělat TK za ty peníze :) a platí to i jako evidenčka k přepisu.Takže mám hotovou TK, teď už jen pojistit v sobotu přepíšu a mám to hotový.Prosímtě sinnere na kolik si foukal pneul?Dneska jsem jezdil ale zdálo se mi to nějaké měké.Tak ahoj všichni Jahoďák ;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Odpovědět