Vrtání plexi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Vrtání plexi

Příspěvek od Maxton »

Nazdar, potřeboval bych udelat 4 dirky do plexi kvuli deflektoru... Nemáte na to nejaou fintu aby to neprasklo.. vrtákem se bojim, napadlo mě rozžhavit drát a prohnat to tim plexi... nebo mate nejakej jinnej, lepší nápad ? Diky za odpovědi

Maxton
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrtání plexi

Příspěvek od Vitouš »

Maxton píše:Nazdar, potřeboval bych udelat 4 dirky do plexi kvuli deflektoru... Nemáte na to nejaou fintu aby to neprasklo.. vrtákem se bojim, napadlo mě rozžhavit drát a prohnat to tim plexi... nebo mate nejakej jinnej, lepší nápad ? Diky za odpovědi

Maxton
Já jsem vrtal plexi bez problému.Začal jsem malím vrtákem 2 mm a dál jse přešel na větší a bylo vše ok.To bych se bál spíš toho drátu že to plexi poškodím. :o
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Vrtání plexi

Příspěvek od kanko00 »

Nevrtaj novym a "ostrym" vrtakom. Nesmie kusat... Vrtaj uz pouzitym a "tupsim" vrtakom....
Vyrabam aj ja plexi... zazil som si svoje! :-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrtání plexi

Příspěvek od Sinner »

Našel jsem tady tu stránku http://domacidilna.cz/dilna/dilna.nsf/0 ... 030061E98C,
je tam i jak spočítat optimální otáčky.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Odpovědět