Dave842

Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dave842

Příspěvek od Maxton »

Tak jako hybnost není furt 100% :-) musim to rozhejbat, ale už je o zahojený :-), takže v pohode ... jeste uvidim co na to nervy ... zatim nic moc necejtim :lol: :roll:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Tak padáky od Rimmeráka namontovány. Luxus :!: Žádné nadbytečné vibrace zatím necítím, sice u těch 4 tis. je to trochu znát, ale ještě v pohodě. Sice je trochu namáčklej na tom krytu kolena výfuku, ale to by nemělo vadit myslím..

Jinak dneska jsem se projel v úžasný bouřce, takže durch mokrej.. :D Ale poznal jsem dalšího freewinďáka, ale není tady na fóru. Přišel za mnou, když jsem čekal pod stromem. Dobrej chlapík, říkal jsem mu, ať se sem přidá.. ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Tak po dlouhé době další menší vychytávka - 12V zásuvka hotova! :D

Zapojeno přes relé, zásuvka vsazena do plastů vedle displeje.
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Cesta do Alp – Grossglockner

Jak možná nevíte, tak tato cesta byla již druhým pokusem o zdolání tohoto vrcholu. První pokus nevyšel z důvodu špatného počasí. Dojeli jsme zhruba do půlky Rakouska a pak se raději vrátili, protože kdyže hory, tak se sluníčkem!

Odjezd byl naplánován na 21.8., což byla středa. Ovšem když jsme dorazili na místo srazu, tak jsem se dozvěděl z telefonu, že parťák (Luke) nemůže nastartovat. Takže byla náhlá změna plánu. Motorku jsme pak nastartovali přes kabely z auta a vyrazili. První zastávku jsme udělali v Brně, kde jsme bez důvěry vypnuli Lukeho motor. Další start už byl ale bez větších problému a tak jsme pokračovali dál. Za Brnem jsme sjeli z dálnice a jeli po pěkných okrskách směrem na Telč, Jindřichův Hradec a České Budějovice. Po cestě jsme se ještě stavili na oběd. První restaurace nevyšla, měli poněkud vyšší cenu na náš vkus. Ta druhá už byla o něco únosnější. Pak už jsme přejeli hranice a šup do Alp. Samozřejmě ještě nezbytná koupě dálniční známky. Na cestě nás ještě potkala objížďka, stejně jako minule. Došlo k bouračce a byla uzavřená silnice. Musela to být rána, protože traktor měl urvané zadní kolo a vypadal poněkud neforemně . Část cesty jsme projížděli přes hory, kde byla taky krásná klikatá silnice. Bylo to mezi vesnicemi Arbesbach a Bad Zell. Minulou cestu jsme tady absolvovali v dešti a řekli jsme si, že to musíme projet i za sucha a sluníčka. Objíždíme Linz a pokračujeme chvíli po dálnici. Sjíždíme a projíždíme kolem úchvatného jezera Traunsee a města Gmunden. Už se chýlí večer a tak hledáme místo pro bivak. Jelikož se nesmí kempovat ve volné přírodě, hledáme buď zapadlé místečko u lesa, nebo něčí zahradu. Nakonec vyhrává zahrada a tak se ptám rodin, jestli by nás u sebe nechali. Od prvního domu jsme odešli s nepořízenou, ale u toho dalšího už nás nechali. Starší pán nám ukázal kde můžeme postavit stany a my šťastně poděkovali a začali stavět. Okolo byla krásná příroda, kopce, lesy. Až jsme všechno řádně nafotili a natočili, začala se vařit večeře. Měli jsme skromné jídlo, hrníčkovou polívku a kus chleba . Večer jsme šli dříve spát, jelikož jsme měli před sebou ještě zhruba 100km k cíli a chtěli jsme dojet na vrchol co nejdřív skrz předpověď počasí. Budíček byl tedy v 5.
Noc byla chladná, ale ještě to nebylo nejhorší. Ráno bylo všude strašné vlhko, okolo mraky a mlha. Mohlo být tak mezi 5 – 10 °C. Nafotili jsme na jedné straně vycházející slunce a na druhé zapadající měsíc a šli vařit čaj. Snaha o usušení stanů byla marná, takže jsme je nakonec sbalili mokré s tím, že je večer usušíme. 6:27 jsme vyráželi na cestu. Bylo poměrně chladno, ale jelo se suprově. Nikdo nikde a už jsme byli v místech, kde všude okolo byly hory. Vrcholky už osvětlovalo slunce, zatímco my jsme jeli v údolí ve stínu. Úchvatná scenérie. Dojeli jsme do městečka Bruck an der Grossglocknerstarsse. Tam jsme načerpali, kousek se vrátili a už směrem na Grossglockner přímo. K mýtnici jsme dojeli zhruba 8:30. Jak už jsem řekl, hory byli ve slunci a my ve stínu, nádherné! . Zaplatili výjezdní poplatek 23€ a dostali ticket, nálepku a českého průvodce. Za mýtnicí proběhlo nutné dokumentování, že jsme opravdu dojeli až sem. Pak už jsme jen drásali naše stroje a sápali se na vrchol. Nevíte na co se dřív koukat. Doprava, doleva, nahoru, dopředu , všude jsou úchvatné hory a údolí, vodopády, atd. Občas projeli kolem další motorkáři, kteří se zřejmě nechtěli kochat přírodou, ale rychlou jízdou. Stavěli jsme v mnoha zatáčkách a fotili krajinu. V 10:00 jsme dosáhli vrcholu pod Grossglocknerem – Nationalparkplatz 2 367 m.n.m. Mě osobně dojalo, že tam visí naše vlajka. Společně se slovenskou. Poté, co jsme se pokochali okolím, zavítali jsme do obchodu se suvenýry, kde jsme objevili převážně plyšáky sviště (bobry :D) a jiné předměty s tímto motivem. Každopádně ceny nás ujistili v tom, že jsme jen chudí studenti . Náhodou jsme pak narazili na krajana z Prostějova. Ale pracoval v Zell am See, takže znal dobře tamější kraj. Proto jsme ještě vysondovali další pěkná místa v okolí pro příští cestu. Pomalu jsme začali sjíždět zpátky dolů. Ještě nesměl chybět výjezd na vrchol Edelweisspitze 2 571 m.n.m. To je zatím nejvyšší bod, kterého jsme dosáhli na motorce. Jelikož už bylo kolem 12h začínali se sjíždět další lidé a už vznikali problémy s parkováním. Osobně jsme velice rád, že jsme si přivstali a projeli si to v klidu a pohodě. Opravdu se to vyplatí. Při naší zpáteční cestě už byl provoz značně hustší. Kolem 13h jsme dorazili opět k mítnici. Dohodli se na další cestě a pokračovali už pomalu směrem domů. Ještě proběhla zastávka na Shell-ce, kde jsme se převlékli (přeci jenom už bylo teplej) a uvařili oběd. Dokonce přišla paní z čerpačky se zeptat, co dobrého vaříme. Měli jsme těstoviny se sýrovou omáčkou a já si ještě obohatil jídlo o chleba s tuňákem . Po vydatném obědě jsme se vydali na další cestu. Napojili se na dálnici a projeli okolo Salzburgu a Linze. Za Linzem jsme sjeli a pokračovali po okreskách do vlasti. K večeru jsme se pietně uchýlili na stejnou louku jako na naší první cestě. Sluníčko akorát zapadalo, tak jsme rychle vybalili stany, aby aspoň trochu obeschly. Uvařili klasickou večeři – hrníčková polívka a chleba. Znovu jsme se pokochali fotkami a videi, poklábosili a šli spát. Budíček už nebyl stanoven.
Ráno jsme se probudili něco mezi 6. a 7. Noc byla hodně studená, řekl bych, že i víc jak v Rakousku. Možná to bylo tím, že jsme byli na louce ničím nechráněni. Všude byla mlha a na obzoru vycházelo slunce. Chvíli jsme rozmrzali a pak uvařili klasicky čaj. Bodl. Na snídani jsme měli vepřovku a poslední kousky chleba. Já jsem se dojedl ještě Tatrankou . Opět jsme sbalili mokré stany, zadali cestu do GPS a vyrazili. Vraceli jsme se podobnou cestou, jakou jsme přijeli. Tedy přes České Budějovice, Telč, Třebíč a Náměšť nad Oslavou. Jelikož jsme měli dost času, jeli jsme po okrskách a ne po dálnici. Proto jsme odbočili na Velkou Bíteš. Luke ale spěchal domů, takže se nakonec odpojil a valil domů po dálnici. Já jsem pokračoval dál na Tišnov a Boskovice. Po cestě jsem se stavil na oběd, už poněkud levnější . Kolem Boskovic jsem si projel ony vyhlášené zatáčky a směřoval na Prostějov. Tam jsem se i já napojil na dálnici a do Olomouce dojel zhruba v 14h.

Fakta: Ujeto 1 276 km
Cena 2 800,- Kč (z toho 1 800,- PHM)
Jeto od 21.8. – 23.8.2013

Účastníci (zájezdu): Lukáš – Writeon
David – D@VE

Doporučení: Určitě vyjeďte na Grossglockner brzo. Pokud máte radši
klidnější cestu na vrchol, vyplatí se to! Zhruba od 11h už tam
začíná větší provoz.

Na konec video z cest

P.S.: Ideálně přehrát v HD!

http://www.youtube.com/watch?v=2o0p-LY5 ... e=youtu.be
D@VE
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Dave842

Příspěvek od LiborZ »

[quote="Dave842"]Cesta do Alp – Grossglockner

Pěkný výlet. Na druhý pokus vám i to počasí vyšlo parádně :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dave842

Příspěvek od Sinner »

Pěkný výlet, líbila se mi tatranka místo mobilu. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

LiborZ píše:Pěkný výlet. Na druhý pokus vám i to počasí vyšlo parádně :D
My jsme říkali, že jestli to ani napodruhé nevyjde, že už tam nikdy nejedem..! :D
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Tak přezuto na Mitas E-07. Zatím zajeta jenom mírně na silnici a chová se teda postatně jinak než předcházející Heidenau. Hlavně při přechodu z přímé jízdy do náklonu. Jsem zvědav co vydží a jak se bude chovat v terénu.. Zatím jsem slyšel smíšené ohlasy.. :?
Přílohy
Bez názvu.jpg
D@VE
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dave842

Příspěvek od Sinner »

Dave842 píše:Tak přezuto na Mitas E-07. Zatím zajeta jenom mírně na silnici a chová se teda postatně jinak než předcházející Heidenau. Hlavně při přechodu z přímé jízdy do náklonu. Jsem zvědav co vydží a jak se bude chovat v terénu.. Zatím jsem slyšel smíšené ohlasy.. :?
Je to hlavně o zvyku. Dělá rámus ale drží dobře.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Dave842

Příspěvek od kanko00 »

Lepsia ako E-08.....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Dave842

Příspěvek od martinbrejcha »

kanko00 píše:Lepsia ako E-08.....
horsia ako E-09...
Maty
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Dave842

Příspěvek od kanko00 »

Maty - si zabil kamo..... :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

:D Jj, zabil..!

No tak, pro mě, v terénu naprosto super! Na té silnici už to není taková sláva.. Byl jsem zvyklý na Heidenau K76 (myslím) a ta držela rozhodně líp. Samozřejmě chápu, že má "trošku" jiný vzorek.. ;) Ale vesměs v pohodě. Teď ještě jsem zvědav kolik vydrží km :?:
D@VE
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dave842

Příspěvek od yuri13 »

Já je jezdím už druhým rokem a zatím si nemám nač stěžovat.. :) Určo jsou lepší než E-08, ale jak říká Maty, E-09 toho pak zvládne v terénu víc.. I když tyhle tě nakonec také ze všeho vyhrabou, navíc po tobě nezůstane taková spoušť.. :D Zatím na nich mám cca 9000 km a myslím, že po letošní dovče, evt. po letošní sezoně je s takovými 13 - 15 000 km vyměním, zadek má tak 3-3,5 mm, předek je na tom o něco lépe.. :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Takový kilometry rád slyším..! :) Studentská kapsa není bezedná :D
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Tak posílám slíbené foto montáže kufrů od Milánka, resp. od Bohunky :)

Nechť slouží!! :D
Přílohy
A po asi 3 hodinách...
A po asi 3 hodinách...
Před...
Před...
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Letošní sraz na Slovensku jsme si protáhli (s baťůžkem Lenčou) o moto-dovolenou kolem Tater. Lenča napsala cestopis, takže přikládám :)


CESTA NA SLOVENSKO – TATRY
18.6. – 22.6. 2016

Je sobota 18.6., 5:45 hod., a my nabalení a připraveni vyrážíme směr Slovensko. První zastávku máme na čerpačce u Velkého Týnce, kde se k nám přidají další dva účastníci – Vlastik s Oldou. Společně pak pokračujeme směrem na Přerov, Otrokovice, Uherské Hradiště, hranice. Slunce svítí, vítr fouká a vypadá to, že bude krásný den. Po krátké čůrací zastávce ve Starém Hrozenkově a natankování, překračujeme hranice a pomalu se blížíme k dnešnímu hlavnímu cíli - kemp v Chalmové. Kemp je zároveň i termální koupaliště se spoustou bazénů. GPS nás bohužel nedovedla až do kempu a tak se ptáme kolemjedoucího cyklisty, kterého zastavujeme z jeho plné rychlosti. Kus ještě brzdí, otáčí se, a nakonec nám ochotně radí kudy. Rovně.. 
V kempu máme sraz se zbytkem motorkářské bandy, přesněji Freewinďáky a v 10:00 společně vyrážíme na vyjížďku. V obědovém čase zastavujeme v Čičmanech, kde si prohlížíme malované dřevěnice místního skanzenu. Většina ovšem po shlédnutí prvních pár domků ulehá do stínu stromu a spokojeně odpočívá a chladí se. Poté popojedeme kousek dál na oběd a tam si pochutnáváme na typických slovenských haluškách s brynzou a kuřecím vývaru. Mňam!
Dalším bodem programu je prohlídka Hornonitrianského banského skanzenu, bani Ciguel´. Na nějakou dobu se převtělíme za horníky, dostaneme hornické známky, které vzápětí vyměníme za modré pláště, helmy, svítilny a ochranné pomůcky (pro případ nebezpečí). (Mechanismus známek je důležitý pro kontrolu pohyb osob. Kdyby někdo známku nevrátil, je po něm vyhlášeno pátrání a hledá se, kde zůstal). Hornickým vláčkem, do kterého se někteří z nás sotva vlezou (výškový problém :D), sjedeme do podzemí. Tam se od průvodce dovídáme jak probíhá fárání, jak fungují různé stroje, bezpečnostní systémy, jak se pracuje, aj. V dole nám pouští větrák vzduchu, aby nám předvedli, jaký hluk byl v dole. Ovšem když začne mluvit Sinner, všichni stejně slyšíme jen jeho a větrák zaniká.
Poté už se přesouváme zpět do kempu. Dáme si naši první cestovatelskou večeři v podobě chleba a paštiky (Lenča tuňáka) a spokojeně se přesouváme do hospody pro pivo a následně k ohni, kde se pečou klobásky. U ohně panuje bujará debata a všichni si užívají pěkných chvil.

Neděle 19.6.
Dopoledne se odpojujeme od zbytku a vyrážíme na přejezd kolem Vysokých Tater. Počasí nám přeje. Slunce svítí, ale není přílišné horko. Projíždíme krásnými údolími, užíváme si zatáček v horském terénu. První větší zastávku máme v lyžařském středisku Donovaly, kde se kocháme přírodou a vzpomínkami na toto místo. Pár kilometrů sjíždíme do údolí a odbočujeme na polní cestu vedoucí na louku. Máme těstoviny z pytlíku, při čemž část z nich se ocitne v hlíně (Davídek je totiž šikovný a podaří se mu převrhnout ešus :D). Kvůli ztrátě a velkému hladu nakonec vaříme další pytlík. Nasyceni jedeme dál přes Liptovského Mikuláše do Demänovské ľadové jaskyně. Stíháme poslední prohlídku v 16.00 a radujeme se z představy, že se zchladíme - po cca 10 minutové trase do kopce z parkoviště k jeskyni, v motorkářském oblečení a v docela horkém počasí. V jeskyni zjišťujeme, že z ledu toho moc nezbylo, nicméně je tu dobrá akustika (pouští nám tu Enyu), podpisy slavných, spousta schodů a další (ne)zajímavosti. Po východu z jeskyně pociťujeme, že venku je opravdu horko a k tomu začíná pršet. Déšť je naštěstí jen chvilkový, takže se nás výrazně nijak nedotkne. Pokračujeme tedy v trase zpět do Liptovského Mikuláše, kde nakoupíme jídlo a dále hledáme místo na kempování. Podle plánu dorazíme do cíle. Máme na výběr hned dva kempy (horní a dolní). První je cenově pro stan relativně dobrý, avšak zajedeme se podívat i do druhého. Druhý kemp buduje dojem spíše rodinného podniku a recepční „děda“ nám udělá dobrou cenu za chatku, volba je tedy jasná. Po večeři, kterou tvoří sáčkové polévky s chlebem, se s lahváči přesuneme do chatky. Zahrabáni ve spacácích koukáme na videa z cesty, pijeme pivo a poté se odebereme ke spánku.

Pondělí 20.6., po snídani se opět balíme a jedeme na vyhlídku kolem Tater, ty se nacházejí mírně v oparu, ale naskytnou se nám i pěkné pohledy. Během cesty několikrát zastavujeme na kochání se a na focení. Větší zastávku máme na oběd, tentokrát u řeky, kde můžeme rovnou umýt použité nádobí :). Vaříme si čínské nudle a následuje poobědový odpočinek a slunění se. Cesta je náročná, nejenže obsahuje spoustu zatáček, prudké kopce i padáky dolů, ale projíždíme i Polskem, kde nám jízdu ztěžuje způsob jízdy tamních řidičů. Avšak nádherná příroda, fauna i flóra kolkolem to plně vynahradí. Dnešní konečnou stanicí se stává kemp u vodní nádrže Orava. Po ubytování a navečeření se (rohlíky a chleby s paštikou a sardinkami) jdeme spát opět do chatek (stan je tu cenově nevýhodný).

Úterý 21.6., snídáme s výhledem na vodu, blíže pak pozorujeme drobné rybky a vodní prostředí. Slunce na nás svítí hnedle zrána a zase to vypadá na krásný (a parný) den! Dnes se už vracíme do ČR, cílová stanice – Beskydy. Přes Novou Bystricu a Klokočov se dostáváme do vlasti. Kousek za hranicemi si uděláme sladkou zastávku na tatranky a gumové medvídky. A v okolí Frýdlantu se stavujeme na obědové meníčko (vepřové a smažák s hranolkami, kofola). Chvíli poté přijíždíme na chatu, do cíle. Voláme domů, že jsme živí a zdraví. Děláme si táborák, opékáme klobásy, rohlík a chleba, pijeme pivo, povídáme a lebedíme si na dovolené. Nakonec za plného svitu luny jdeme do hajan.

Středa 22.6., v poledne vyrážíme po dálnici domů do Olomouce. Po rychlém vybalení a hlavně převlečení se (protože je pařák a konečně nemusíme mít dlouhé kalhoty a bundy!!) razíme na obědovou pizzu, (na jahody, které nejsou) a pak se vybalit a sbalit na cestu do Brna…

Shrnuto:
Měli jsme se krááásně, viděli jsme kus nádherné přírody a pasoucích se krav, počasí bylo top!, všechno bylo top! :))))
D@VE
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dave842

Příspěvek od Sinner »

Ty jsi psavec, ale je to fajn. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Bohužel jsem se nestihl téměř s nikým rozloučit, jelikož jsme se do kempu vrátili až před polednem a všichni už jste byli v trapu..tak doufám že jste všichni v pořádku dorazili dom.

Všechny jsem Vás rád viděl a těším se zas brzské shledání, třeba na podzim! :) Bylo to super!

Dave + Lenča
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Tak jsem dneska přišel o motorku.. Už jsem bývalý Freewinďák :( Teď přijde, snad, něco nového, většího, silnějšího. :)

Ale neplánuju z této bandy utíkat! ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dave842

Příspěvek od Sinner »

Přesuneme tě k nám do odpadlíků. :D
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

No, díky! :D
D@VE
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Dave842

Příspěvek od Dave842 »

Tak jsem osedlal nového oře :twisted:
Zatím jsem absolvoval pouze pár kilometrů na úřad, ale zdá se krapet statnější jak Freewind. Tak kéž bude mít i takovou výdrž a bude dlouho živ bez újmy na zdraví :lol:
Přílohy
IMG_20180129_093242.jpg
D@VE
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Dave842

Příspěvek od šimi »

Pekná,pekná... gratuluji,dobrá volba :!:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Dave842

Příspěvek od LiborZ »

Pěkný koráb, který nemusí být vždy jen silniční, jak je vidět na pár archivních foto z jedné akce ;)
P1160782.jpg
P1160785 (2).jpg
P1160791 (2).jpg
Odpovědět