Asi prodám Freewinda ???

Odpovědět
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Asi prodám Freewinda ???

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj píšu za malýho Jiříka...neb nemá internet....
Jiřík přemýšlí , zda by neprodal svojeho Freewinda. Sice mu vyhovuje v podstatě po všech stránkách, hlavně motor, váha, a další....ale :mrgreen: zalíbilo se mu sem tam odbočit mimo silnici...Jenže po zjištění že Já na Kačeně jezdím co nejvíc mimo silnice :lol: , tak Jiřík nechce Freewovi ubližovat a přitom jezdit se mnou....docela mu to jde, a na polnačce či v lese by jí pálil - ale nemá na to motorku, a než zničit Freewa, tak by radši vyměnil....
Aby byl věrný svému motoru a značce Suzuki....zařídil jsem projíždku na zánovní DR '( príávě s motorem z Freewa) a naopak DRákovi jsem pujčil Kačenu...no hádejte jak to dopadlo :D
DR - se bude prodávat a majitel jde do KTM....já za to nemůžu 8-)
no a Jiřík se zas zamiloval do DR.....můžu za to já :?:

No tak jestli někdo shání Freewa, prověřeného, však kdysi byl i můj.....a chtěl by ušetřit za servis který Jiřík právě za 12 tis nechal udělat.....tak můžete napsat...

Sice to Jiřík nese těžce, ale když přijeli oba dva - na tvářích nesmazatelné úsměvy....a podle prachu na mašinách...si to užily...tak proč ne???

Tak stručný to nebylo ( asi jako vždy) ale prostě prověřený Freewind by asi byl na prodej...ten kdo koupí , určitě neprohloupí...Jiřík se staral pečlivě, a zainvestoval čas i peníze do údržby a servisu.
Po repasi - komplet přední vidle ( gufero sáklo chvíli po koupi) , zadní kolo přepletený, nový ložiska a gufera na celým zadku - origo Suzuki, po výměně oleje, brzdovky, svíčky, seřízení motoru, kompletní příprava na sezonu, nový gumy a technická, no už víc nevím ..zbatek by Jiřík asi řekl případným zájemcům.

Tož zdar ;)
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi prodám Freewinda ???

Příspěvek od Maxton »

Plukovníku, to, že jsem ho tenkrát prodal byla ta největší chyba a už bych to nikdy neudělal... myslíš, že by byla nějaká šance ho zachránit a odkoupit zpět ? ;) Byla to tenkrád ode mě fakt blbost a od ty doby toho lituju, byl by v dobrých rukou...
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Asi prodám Freewinda ???

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj všem tak Maxton byl asi nejrychlejší, a měl výhodu že mašinu zná, a můj tel taky....v podstatě se s Jiříkem dohodli.....ještě pár detailů.....ale Jiřík si to ještě rozmyslí....

Tak pro další zájemce - Maxton nabídl kujva rychlou koupi...a v podstatě podobnou částku kterou Jiřík uvažoval...tak kdo se ještě rozmýšlý a shání freewa at dá vědět...fotky, stav,cena..... atak ..pošlu mejlem ale nejlépe volejte na můj tel 777 821 654....Zejtra děláme s Jiříkem na fasádě spolu....Jiřík chce prodat do dobrých rukou, a samozřejmě za solidní cenu pro obě strany...

...nestíhám svoje soukromí, natož za Jiříka....tak se omlouvám

mějte se
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Asi prodám Freewinda ???

Příspěvek od jahodak »

Taky ho asi prodám. Jen ho musím nafotit.
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi prodám Freewinda ???

Příspěvek od Sinner »

jahodak píše:Taky ho asi prodám. Jen ho musím nafotit.
Co tooo? :shock:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Asi prodám Freewinda ???

Příspěvek od jahodak »

mám něco v plánu ale nechci to zakřiknout ;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Odpovědět