Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Odpovědět

Pojedeme?

Jdu do toho!
1
6%
Nadhodím to doma a spojím to s dovolenou, třeba to projde. (mnou doručená varianta :-) )
4
25%
Máš cvrčka jak krabici od bot, jeď si sám.
0
Žádná hlasování
Chci vědět víc a potom by to možná šlo.
5
31%
Blbost nejedu a nedoporučuji ani jiným.
2
13%
Nejedu, ale těm kdo nemají problém doporučuji.
4
25%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od Sinner »

Přátelé, na buřtíku jsme se mírně opili, tedy jak je vidět na fotkách z rána, já i někteří jiní trošku víc. A tak zkrsnul v tom alkoholovém opojení nápad (nadšeně přijat všemi kteří měli alespoň dvě promile) na uspořádání příštího srazu někde jinde. No a jako vítěz z toho to klání vyšlo město, které se jako jediné rozkládá na dvou kontinentech. A tak posílám pokusný balónek, "má tady někdo koule a skutečně chuť zúčastnit se a jet na sraz do ISTANBULU!!!".
Prosím pište jen ti kteří mají věcnou poznámku a kteří jsou přesvědčeni že to dají.
Jako minimální počet účastníků abych se do toho zkusil pustit dávám 10 motorek. A také na přípravu bych potřeboval k ruce někoho s dobrou angličtinou a němčinou a to i v písemném projevu. Já s kódem "Navaho nevystačím ;) "
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
casio
Motorkář
Příspěvky: 71
Registrován: pon 04. bře 2013 21:51:02

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od casio »

a co tam? neni lepsi si projet turecke/bulharske hory nez se placat ve velkomeste? chtel jsem tam jet letos a nakonec jsem to prehodnotil jen na rumunsko a MNE... jinak myslim ze udelat skupinovy trip neni vubec spatny napad ;)
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od šimi »

Je mi líto Mirku,jel bych určitě moc rád,ale je to nad mé finanční možnosti.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od kanko00 »

Pise mudro Simi....
Tento freewind zraz/stretnutie je o pohode a co najviac freewindoch pokope aj s nami odpadlikmi. 10 moto na vylet do Istanbulu je vela - blbost na cestu. A par ludi este navyse je samovrazda.
Sorry, ale na taku streku tak 3-5 moto je optimalne. Skor tak traja....
Dajme teraz niekde sever Ciech. Moj navrh
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

Finanční stránka zatím netuším, ale odjet se to dá, dal jsem něco podobného ve dvou dnech - 8 motorek a jedno auto na cca poloviční vzdálenost - 890 km. Ale všichni byli začátečníci (většina první motorka a papíry tak max do půl roku, já už rok :lol: ), z toho jedna holčina která se strašně bála. Všichni měli nějaký problém s motorkou, a jeden den od rána až do noci jen chcalo a luxusně. 8-)
Jsem si vědom že je to trochu excentrické, ale zase na druhou stranu? Proč házet kalhoty do žita když flinta vodu stahuje, nebo jak je to přísloví.
Skvěle by jsme se projeli a určitě by to byl zážitek velice intenzivní. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

casio píše:a co tam? neni lepsi si projet turecke/bulharske hory nez se placat ve velkomeste? chtel jsem tam jet letos a nakonec jsem to prehodnotil jen na rumunsko a MNE... jinak myslim ze udelat skupinovy trip neni vubec spatny napad ;)
Bulharské Ukulele nic moc, zdálky dobry z blízka hnusnej klouzavej asfalt a lesy slabota. Turecko paráda silnice příroda i lidi. Ale to začíná až na asijské straně. No Istanbul chci vidět stejně jako jsem chtěl vidět Londýn, Paříž, Brusel. Je to obří megapole s neskutečným provozem. Velký Bazar, činely, Hagii Sofii, Bospor , Zlatý Roh, Most přes Bospor, Palác Topkapi a já nevím co ještě všechno je k vidění. Bohužel my jsme Istanbulem jen projeli. Tak teď už bych si to ujít nenechal. :)
Mám takovej plán, že v podstatě tam bychom dojeli všichni společně, prohlídli si zběžně během dvou dnů Istanbul potom už každý na vlastní pěst a jak kdo chce. Někdo může jet do Řecka, jiný třeba k moři do Bulharska nebo kouknout Moldávie a Rumunska. A já bych pokračoval dál na východ do Gruzie. Ale když ne až do Gruzie, tak do města Goksun, respektive asi 20km od něj. Mám tam něco k vyřízení. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

kanko00 píše:Pise mudro Simi....
Tento freewind zraz/stretnutie je o pohode a co najviac freewindoch pokope aj s nami odpadlikmi. .....
Dajme teraz niekde sever Ciech. Moj navrh
Já nejsem proti, klidně můžeme udělat klasický sraz a istambulský expediční sbor bude něco jako výjezdní vládní zasedání :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
casio
Motorkář
Příspěvky: 71
Registrován: pon 04. bře 2013 21:51:02

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od casio »

Sinner-> tak to potom jo;) v tom pripade jsme na stejne vlne :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

Odhad na hrubo spočítané za cestu ceny je 12000 kč, benzín na 4000 km (dohromady za cestu tam a zpět a počítáno z Prahy) + dálnice a spaní v kempech. Spotřebu jsem počítal 5/100, a cenu 40/l. Tu jsem odvodil od letošních letních cen paliva v Budapešti a přihodil 5kč na zdražování, na druhou stranu v Bulharsku je benzín zatím velice levný. Ubytování v kempech pod stanem v Budapešti 250 kč. v Bulharsku v Harmanli 5 €, měli bychom to dát za tři dny. Nepočítám že bychom vyjížděli s republiky spolu, ale dali bychom si sraz v Segéči ať už by se jelo přes Rumunsko (což osobně nedoporučuji, velice špatné cesty a dlouhé vesnice, z Aradu do Craiové je to necelých 400 km a jeli jsme to celý den), nebo přes Srbsko, je tam kemp. Na druhou stranu já sem přejel za jeden den celé Srbsko, Maďarsko a kousek Slovenka až do Prahy, ale to bylo docela hard. Jel jsem to či od 6:30 hodin ráno kdy jsem překročil hranice Srbska a 21:00 jsem byl v Bratislavě, nebýt těch zdržení byl bych cca takové 3 hodiny rychlejší. Dvě hodiny jsem měl pauzu v Maďarsku a přes hodinu jsem kufroval v Bělehradu, zpestřeno ještě o minimálně 2 hodinové bloudění v hned v Srbsku kde jsem si dal neplánovanou enduro vložku cca 20km. Jak jsem se dostal Dunaji tak už celkem bez problémů. Bylo to skoro 1200km až do Prahy.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
casio
Motorkář
Příspěvky: 71
Registrován: pon 04. bře 2013 21:51:02

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od casio »

Nevim kdy jsi byl v Rumunsku ale z letoska mam s cestama v Rumunsku (hlavní tahy) velmi pozitivni zkušenosti. V podstate všude novy asfalt, 2,3. Třída jsou samozřejmě horší. A dlouhe vesnice tam opravdu jsou :D jinak letos z Buljarici (jih MNE) do Brna na jeden zátah;) jeto pres bosnu a Maďarsko. Ono spani v kempech nemusí byt kazdy den, stací treba každá 3. Noc kdyz je pocasi a hned se zase neco ušetři;) záleží na každém
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

Byl jsem tam vloni. Kempy jsou dulezite vzhlem k poctu lidi. Ono hledat neco na divocaka kdyz je deset a vic osob dost nerealne. Pokud by nas jelo vic museli bychom se stejne rozdelit na dve skupiny. Jinak nestihame. Hlavne prujezdy mesty by byli problem a potom se nekde setkat v divocine.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od hroch »

tak to mi neprojde ani kdybych přivezl zpatky 20kg tureckyho medu
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

hroch píše:tak to mi neprojde ani kdybych přivezl zpatky 20kg tureckyho medu
Zkus to ;)
Ja myslim ze to neprojde vubec, ale zkusit to musim. Kdyby to bylo do Chorvatska tak by se mozna jelo. Ale tohle je dost. :twisted:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Zeusik »

Tož abych začal šetřit a vzal si dovolenou týden :D
Uživatelský avatar
luze
Příspěvky: 21
Registrován: pon 01. zář 2014 19:44:19

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od luze »

..tak jako výjezdní zasedání celkem mazec :D...tak to asi abych začal šetřit a průběžně ověšovat motku-s ruksakem na zádech bych to nedal :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Sinner »

tak to už jsme možná 4 :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Fífa
Big motorkář
Příspěvky: 163
Registrován: stř 22. srp 2012 11:27:39
Bydliště: Praha

Re: Sraz 2015!!!

Příspěvek od Fífa »

Já to tedy beru šéfe :) jsem pro každou špatnost
Yamaha XS 400 modrá 1977+
Opel Astra G caravan 1.6 16v,červená N-JOY(Baron)+
Mazda 5 1.8,šedá
Praha
Uživatelský avatar
luze
Příspěvky: 21
Registrován: pon 01. zář 2014 19:44:19

Re: Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od luze »

tak jsem si myslel že dobrodruhů je přehšel, ale jak tak koukám je tu docela mrtvo...tož ufidíme...
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od kanko00 »

Jako, kempy nemusim.... Navesat na moto stan, spacak a podobne, to nieee.
Potrebujem postel, sprchu a dobru veceru.
Rumunsko je paradne a to na moje 17" kola a road attack pneu. Tam sa mozem tulat cele dni ....

P.S.: takze max traja - styria a mozeme ist do Rumunska ;-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od Vitouš »

Na mě je to daleko :( ale pokud pojedete tak vám budu tiše závidět. :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od Sinner »

Vitouš píše:Na mě je to daleko :( ale pokud pojedete tak vám budu tiše závidět. :oops:
Myslím, že se to nepodaří realizovat, ale je fakt, že kdyby si jel ty, tak by to cestu časově aspoň o třetinu zkrátilo. :P
ale myslím, že se sklouzneme na regulérním srazu, a to bude taky fajn. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od Vitouš »

Sinner píše:
Vitouš píše:Na mě je to daleko :( ale pokud pojedete tak vám budu tiše závidět. :oops:
Myslím, že se to nepodaří realizovat, ale je fakt, že kdyby si jel ty, tak by to cestu časově aspoň o třetinu zkrátilo. :P
ale myslím, že se sklouzneme na regulérním srazu, a to bude taky fajn. :)
Děkuji beru to jako kompliment ale pravda je že pro případnej sraz bych byl rád pokud bych mohl ovlivnit rychlostní průměr vyjíždky.(Jedeme vždy pomalu) ;) :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2015!!! -výjezdní zasedání :-)

Příspěvek od kanko00 »

Na poslednom zraze na vyjazde som si zajazdil paradne cestou do B. Stiavnice. Potom naspet do kempu uz s Vami... :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Odpovědět